maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Międzypokoleniowe Zawody - Od jeziora do jeziora

Miejsce i data imprezy: Balaton w Dobrzeniu Wielkim, 11 września 2021
Organizator: Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Talent”,
GOK Dobrzeń Wielki,
GOPS w Dobrzeniu Wielkim,
Urząd Gminy Dobrzeń Wielki,
PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63
- Nordic Walking na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1PuszczewiczZenonMPOLNW1941Pisarzowice
2ZagajaJanuszMPOLNW1955PokójWesoły Borsuk Team
3KurpetZygmuntMPOLNW1956Jastrzębie-ZdrójWOLNY STRZELEC
4LeszczyńskaBożenaKPOL5KM1956Niemodlinniemodlin biega
5LeszczyńskiJanuszMPOL5KM1958Niemodlin2
6MiśkowiczAnnaKPOLNW1958GłogówekNessi Time Biała
7DackówJanMPOLNW1960Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
8MehlPawełMPOL5KM1961OpoleZapłacono
9RukszaMieczysławMPOL5KM1962Opole
10KozimorElżbietaKPOLNW1963Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
11WitekAdamMPOLNW1966Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
12DrozdMariaKPOLNW1967KruszynaKruszynka
13JagiełłoMalgorzataKPOL5KM1968Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin Biega
14ŚwierczekAnnaKPOL5KM1969Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
15WitekBernadetaKPOLNW1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
16DrozdPrzemysławMPOL10KM1972OpoleRajsport Active
17KozimorGrzegorzMPOL5KM1974Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
18PancylejkoBogdanMPOL10KM1974Dobrzeń WielkiTeam of RunnersZapłacono
19BartosikJoannaKPOL5KM1975WołczynSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
20KozimorAlicjaKPOL5KM1975Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
21BaziukArturMPOL10KM1976Dobrzeń WielkiTeam of RunnersZapłacono
22KilijanekIzabelaKPOL5KM1976Dobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
23NylecMarzenaKPOL5KM1976WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
24OborskiZbigniewMPOL5KM1976Łosiów
25HrycajMarcinMPOL10KM1977OpoleKB ODRA OPOLE
26ProkopczykJaroslawMPOL10KM1977Opole
27MaszkaDanutaKPOL5KM1978WołczynSlow Jogg ! Team Wołczyn
28OborskaMagdalenaKPOL5KM1978ŁosiówStan Umyslu Lewin Biega
29Świątek-TokarskaAnnaKPOL5KM1978WołczynSlow Jogg ! Team Wołczyn
30NiekrawiecDariuszMPOL10KM1979OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
31RybarzJacekMPOL5KM1979Dobrzeń MałyZapłacono
32SzwecSylwiaKPOL5KM1979OpoleZapłacono
33AraszczukMagdalenaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Team Wołczyn
34BaruchaAndrzejMPOL10KM1980OpoleKB ODRA OPOLE
35GliwińskiKrzysztofMPOL5KM1980ChróściceZapłacono
36HarmatiukWiolettaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
37NagelKrzysiaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Wołczyn TeamZapłacono
38WołoszczukTomekMPOL5KM1980Brzeg
39BiałekPiotrMPOL5KM1981PrzeczaStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
40GarcarzDorotaKPOL5KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
41GarcarzŁukaszMPOL10KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
42HajdugaŁukaszMPOL10KM1981Dębska KuźniaWieczorne bieganie w OpoluZapłacono
43KwaśnickiPiotrMPOL10KM1981WołczynWołczyn biega
44MilińskaLiliannaKPOL10KM1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
45SzutowiczŁukaszMPOL5KM1981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
46WojsAgnieszkaKPOL5KM1981Opole
47WojsTomaszMPOL5KM1981Opole
48JagiełłoJarekMPOL5KM1982Opole
49MarkiewiczKrystynaKPOL5KM1982WolczynSlow-Jogg Team Wołczyn
50WielichowskiŁukaszMPOL5KM1982OpoleKB ODRA OPOLE
51JończykAnnaKPOL10KM1983OzimekZapłacono
52MartyniakMarekMPOL5KM1983WolczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
53BednorzEwelinaKPOL5KM1984OpoleZapłacono
54BoczkowskaMarzenaKPOL5KM1984Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
55PtakAdamMPOL5KM1984KarłowiceDzikie Morsy
56PtakEwelinaKPOL5KM1984Karłowice
57BiernackaBeataKPOL5KM1985OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
58DziaczukKarolinaKPOL5KM1985WołczynSlow jogg team WołczynZapłacono
59KłakowiczMarekMPOL10KM1985OpoleDAMBONIAZapłacono
60MikołajczykAnnaKPOL5KM1985WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
61DackówMarcinMPOL10KM1986Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
62GąskaSandraKPOL5KM1986KaniówZapłacono
63HermanowiczMarekMPOL5KM1986Dobrzeń Wielki
64TymuraMarzenaKPOL5KM1986OpoleSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
65AdamowiczNataliaKPOL5KM1987BrynicaSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
66BaronMarekMPOL5KM1987OpoleZapłacono
67DackówMilenaKPOL5KM1987Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
68KliśMarcinMPOL10KM1987Stare Siołkowice
69ŻołowiczAdamMPOL5KM1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
70HermanowiczAgnieszkaKPOL5KM1988Dobrzeń Wielki
71WincierzSlawomirMPOL10KM1988RaciborzZapłacono
72Anonim#253170EvaKPOL5KM1990Dobrzeń WielkiZapłacono
73MalechaPiotrMPOL5KM1990OpolenowaARCHITEKTURAZapłacono
74MazurkiewiczDawidMPOL10KM1990KluczborkZapłacono
75HejnMartaKPOL5KM1991ChróściceZapłacono
76DrążkowskiGrzegorzMPOL5KM1992Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
77JachećJacekMPOL5KM1992OzimekKB ODRA OPOLE
78StankiewiczSlawomirMPOL10KM1992Opole
79StankiewiczSławomirMPOL10KM1992Opole
80WaleszczykKrzysiekMPOL10KM1992SkorogoszczKB ODRA OPOLEZapłacono
81ŁukaszyńskiMarekMPOL5KM1993OpoleKB ODRA OPOLE
82PrzybylskaJoannaKPOL5KM1993GłuszynaZapłacono
83HajdaJustynaKPOL10KM1994RadzionkówMafia Team Lubliniec
84KoziołTomaszMPOL5KM1994Opole10 Brygada Logistyczna
85KampaDanielaKPOL5KM2002KolonowskieZapłacono
86WasikKarolinaKPOL10KM2002Wierzbica GórnaSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
87SzenawaŁukaszMPOL10KM2005Górki