maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Międzypokoleniowe Zawody - Od jeziora do jeziora

Miejsce i data imprezy: Balaton w Dobrzeniu Wielkim, 11 września 2021
Organizator: Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Talent”,
GOK Dobrzeń Wielki,
GOPS w Dobrzeniu Wielkim,
Urząd Gminy Dobrzeń Wielki,
PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63
- Nordic Walking na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AdamowiczNataliaKPOL5KM1987BrynicaSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
2Anonim#253170EvaKPOL5KM1990Dobrzeń WielkiZapłacono
3BaronMarekMPOL5KM1987OpoleZapłacono
4BartosikJoannaKPOL5KM1975WołczynSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
5BaziukArturMPOL10KM1976Dobrzeń WielkiTeam of RunnersZapłacono
6BednorzEwelinaKPOL5KM1984OpoleZapłacono
7BiałekPiotrMPOL5KM1981PrzeczaStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
8BiernackaBeataKPOL5KM1985OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
9BoczkowskaMarzenaKPOL5KM1984Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
10DackówMarcinMPOL10KM1986Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
11DackówMilenaKPOL5KM1987Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
12DrążkowskiGrzegorzMPOL5KM1992Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
13DziaczukKarolinaKPOL5KM1985WołczynSlow jogg team WołczynZapłacono
14GarcarzDorotaKPOL5KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
15GarcarzŁukaszMPOL10KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
16GąskaSandraKPOL5KM1986KaniówZapłacono
17GliwińskiKrzysztofMPOL5KM1980ChróściceZapłacono
18HajdugaŁukaszMPOL10KM1981Dębska KuźniaWieczorne bieganie w OpoluZapłacono
19HarmatiukWiolettaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
20HejnMartaKPOL5KM1991ChróściceZapłacono
21JończykAnnaKPOL10KM1983OzimekZapłacono
22KampaDanielaKPOL5KM2002KolonowskieZapłacono
23KłakowiczMarekMPOL10KM1985OpoleDAMBONIAZapłacono
24KozimorAlicjaKPOL5KM1975Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
25KozimorGrzegorzMPOL5KM1974Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
26MalechaPiotrMPOL5KM1990OpolenowaARCHITEKTURAZapłacono
27MartyniakMarekMPOL5KM1983WolczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
28MazurkiewiczDawidMPOL10KM1990KluczborkZapłacono
29MehlPawełMPOL5KM1961OpoleZapłacono
30MikołajczykAnnaKPOL5KM1985WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
31MilińskaLiliannaKPOL10KM1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
32NagelKrzysiaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Wołczyn TeamZapłacono
33NiekrawiecDariuszMPOL10KM1979OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
34NylecMarzenaKPOL5KM1976WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
35PancylejkoBogdanMPOL10KM1974Dobrzeń WielkiTeam of RunnersZapłacono
36PrzybylskaJoannaKPOL5KM1993GłuszynaZapłacono
37RybarzJacekMPOL5KM1979Dobrzeń MałyZapłacono
38SzwecSylwiaKPOL5KM1979OpoleZapłacono
39ŚwierczekAnnaKPOL5KM1969Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
40TymuraMarzenaKPOL5KM1986OpoleSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
41WaleszczykKrzysiekMPOL10KM1992SkorogoszczKB ODRA OPOLEZapłacono
42WasikKarolinaKPOL10KM2002Wierzbica GórnaSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
43WincierzSlawomirMPOL10KM1988RaciborzZapłacono
44WitekAdamMPOLNW1966Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
45WitekBernadetaKPOLNW1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
46ŻołowiczAdamMPOL5KM1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
47AraszczukMagdalenaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Team Wołczyn
48BaruchaAndrzejMPOL10KM1980OpoleKB ODRA OPOLE
49DackówJanMPOLNW1960Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
50DrozdMariaKPOLNW1967KruszynaKruszynka
51DrozdPrzemysławMPOL10KM1972OpoleRajsport Active
52HajdaJustynaKPOL10KM1994RadzionkówMafia Team Lubliniec
53HermanowiczAgnieszkaKPOL5KM1988Dobrzeń Wielki
54HermanowiczMarekMPOL5KM1986Dobrzeń Wielki
55HrycajMarcinMPOL10KM1977OpoleKB ODRA OPOLE
56JachećJacekMPOL5KM1992OzimekKB ODRA OPOLE
57JagiełłoJarekMPOL5KM1982Opole
58JagiełłoMalgorzataKPOL5KM1968Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin Biega
59KilijanekIzabelaKPOL5KM1976Dobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
60KliśMarcinMPOL10KM1987Stare Siołkowice
61KozimorElżbietaKPOLNW1963Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
62KoziołTomaszMPOL5KM1994Opole10 Brygada Logistyczna
63KurpetZygmuntMPOLNW1956Jastrzębie-ZdrójWOLNY STRZELEC
64KwaśnickiPiotrMPOL10KM1981WołczynWołczyn biega
65LeszczyńskaBożenaKPOL5KM1956Niemodlinniemodlin biega
66LeszczyńskiJanuszMPOL5KM1958Niemodlin2
67ŁukaszyńskiMarekMPOL5KM1993OpoleKB ODRA OPOLE
68MarkiewiczKrystynaKPOL5KM1982WolczynSlow-Jogg Team Wołczyn
69MaszkaDanutaKPOL5KM1978WołczynSlow Jogg ! Team Wołczyn
70MiśkowiczAnnaKPOLNW1958GłogówekNessi Time Biała
71OborskaMagdalenaKPOL5KM1978ŁosiówStan Umyslu Lewin Biega
72OborskiZbigniewMPOL5KM1976Łosiów
73ProkopczykJaroslawMPOL10KM1977Opole
74PtakAdamMPOL5KM1984KarłowiceDzikie Morsy
75PtakEwelinaKPOL5KM1984Karłowice
76PuszczewiczZenonMPOLNW1941Pisarzowice
77RukszaMieczysławMPOL5KM1962Opole
78StankiewiczSlawomirMPOL10KM1992Opole
79StankiewiczSławomirMPOL10KM1992Opole
80SzenawaŁukaszMPOL10KM2005Górki
81SzutowiczŁukaszMPOL5KM1981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
82Świątek-TokarskaAnnaKPOL5KM1978WołczynSlow Jogg ! Team Wołczyn
83WielichowskiŁukaszMPOL5KM1982OpoleKB ODRA OPOLE
84WojsAgnieszkaKPOL5KM1981Opole
85WojsTomaszMPOL5KM1981Opole
86WołoszczukTomekMPOL5KM1980Brzeg
87ZagajaJanuszMPOLNW1955PokójWesoły Borsuk Team