maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Międzypokoleniowe Zawody - Od jeziora do jeziora

Miejsce i data imprezy: Balaton w Dobrzeniu Wielkim, 11 września 2021
Organizator: Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Talent”,
GOK Dobrzeń Wielki,
GOPS w Dobrzeniu Wielkim,
Urząd Gminy Dobrzeń Wielki,
PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63
- Nordic Walking na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AdamowiczNataliaKPOL5KM1987BrynicaSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
2WołoszczukTomekMPOL5KM1980Brzeg
3GliwińskiKrzysztofMPOL5KM1980ChróściceZapłacono
4HejnMartaKPOL5KM1991ChróściceZapłacono
5HajdugaŁukaszMPOL10KM1981Dębska KuźniaWieczorne bieganie w OpoluZapłacono
6RybarzJacekMPOL5KM1979Dobrzeń MałyZapłacono
7Anonim#253170EvaKPOL5KM1990Dobrzeń WielkiZapłacono
8BaziukArturMPOL10KM1976Dobrzeń WielkiTeam of RunnersZapłacono
9HermanowiczAgnieszkaKPOL5KM1988Dobrzeń Wielki
10HermanowiczMarekMPOL5KM1986Dobrzeń Wielki
11KilijanekIzabelaKPOL5KM1976Dobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
12PancylejkoBogdanMPOL10KM1974Dobrzeń WielkiTeam of RunnersZapłacono
13MiśkowiczAnnaKPOLNW1958GłogówekNessi Time Biała
14PrzybylskaJoannaKPOL5KM1993GłuszynaZapłacono
15SzenawaŁukaszMPOL10KM2005Górki
16KurpetZygmuntMPOLNW1956Jastrzębie-ZdrójWOLNY STRZELEC
17GąskaSandraKPOL5KM1986KaniówZapłacono
18PtakAdamMPOL5KM1984KarłowiceDzikie Morsy
19PtakEwelinaKPOL5KM1984Karłowice
20MazurkiewiczDawidMPOL10KM1990KluczborkZapłacono
21KampaDanielaKPOL5KM2002KolonowskieZapłacono
22DrozdMariaKPOLNW1967KruszynaKruszynka
23BoczkowskaMarzenaKPOL5KM1984Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
24DackówJanMPOLNW1960Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
25DackówMarcinMPOL10KM1986Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
26DackówMilenaKPOL5KM1987Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
27DrążkowskiGrzegorzMPOL5KM1992Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
28JagiełłoMalgorzataKPOL5KM1968Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin Biega
29KozimorAlicjaKPOL5KM1975Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
30KozimorElżbietaKPOLNW1963Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
31KozimorGrzegorzMPOL5KM1974Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
32ŚwierczekAnnaKPOL5KM1969Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
33WitekAdamMPOLNW1966Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
34WitekBernadetaKPOLNW1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
35OborskaMagdalenaKPOL5KM1978ŁosiówStan Umyslu Lewin Biega
36OborskiZbigniewMPOL5KM1976Łosiów
37LeszczyńskaBożenaKPOL5KM1956Niemodlinniemodlin biega
38LeszczyńskiJanuszMPOL5KM1958Niemodlin2
39MilińskaLiliannaKPOL10KM1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
40BaronMarekMPOL5KM1987OpoleZapłacono
41BaruchaAndrzejMPOL10KM1980OpoleKB ODRA OPOLE
42BednorzEwelinaKPOL5KM1984OpoleZapłacono
43BiernackaBeataKPOL5KM1985OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
44DrozdPrzemysławMPOL10KM1972OpoleRajsport Active
45GarcarzDorotaKPOL5KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
46GarcarzŁukaszMPOL10KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
47HrycajMarcinMPOL10KM1977OpoleKB ODRA OPOLE
48JagiełłoJarekMPOL5KM1982Opole
49KłakowiczMarekMPOL10KM1985OpoleDAMBONIAZapłacono
50KoziołTomaszMPOL5KM1994Opole10 Brygada Logistyczna
51ŁukaszyńskiMarekMPOL5KM1993OpoleKB ODRA OPOLE
52MalechaPiotrMPOL5KM1990OpolenowaARCHITEKTURAZapłacono
53MehlPawełMPOL5KM1961OpoleZapłacono
54NiekrawiecDariuszMPOL10KM1979OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
55ProkopczykJaroslawMPOL10KM1977Opole
56RukszaMieczysławMPOL5KM1962Opole
57StankiewiczSlawomirMPOL10KM1992Opole
58StankiewiczSławomirMPOL10KM1992Opole
59SzutowiczŁukaszMPOL5KM1981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
60SzwecSylwiaKPOL5KM1979OpoleZapłacono
61TymuraMarzenaKPOL5KM1986OpoleSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
62WielichowskiŁukaszMPOL5KM1982OpoleKB ODRA OPOLE
63WojsAgnieszkaKPOL5KM1981Opole
64WojsTomaszMPOL5KM1981Opole
65ŻołowiczAdamMPOL5KM1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
66JachećJacekMPOL5KM1992OzimekKB ODRA OPOLE
67JończykAnnaKPOL10KM1983OzimekZapłacono
68PuszczewiczZenonMPOLNW1941Pisarzowice
69ZagajaJanuszMPOLNW1955PokójWesoły Borsuk Team
70BiałekPiotrMPOL5KM1981PrzeczaStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
71WincierzSlawomirMPOL10KM1988RaciborzZapłacono
72HajdaJustynaKPOL10KM1994RadzionkówMafia Team Lubliniec
73WaleszczykKrzysiekMPOL10KM1992SkorogoszczKB ODRA OPOLEZapłacono
74KliśMarcinMPOL10KM1987Stare Siołkowice
75WasikKarolinaKPOL10KM2002Wierzbica GórnaSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
76MarkiewiczKrystynaKPOL5KM1982WolczynSlow-Jogg Team Wołczyn
77MartyniakMarekMPOL5KM1983WolczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
78AraszczukMagdalenaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Team Wołczyn
79BartosikJoannaKPOL5KM1975WołczynSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
80DziaczukKarolinaKPOL5KM1985WołczynSlow jogg team WołczynZapłacono
81HarmatiukWiolettaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
82KwaśnickiPiotrMPOL10KM1981WołczynWołczyn biega
83MaszkaDanutaKPOL5KM1978WołczynSlow Jogg ! Team Wołczyn
84MikołajczykAnnaKPOL5KM1985WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
85NagelKrzysiaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Wołczyn TeamZapłacono
86NylecMarzenaKPOL5KM1976WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
87Świątek-TokarskaAnnaKPOL5KM1978WołczynSlow Jogg ! Team Wołczyn