maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Międzypokoleniowe Zawody - Od jeziora do jeziora

Miejsce i data imprezy: Balaton w Dobrzeniu Wielkim, 11 września 2021
Organizator: Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Talent”,
GOK Dobrzeń Wielki,
GOPS w Dobrzeniu Wielkim,
Urząd Gminy Dobrzeń Wielki,
PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63
- Nordic Walking na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1Anonim#253170EvaKPOL5KM1990Dobrzeń WielkiZapłacono
2BaronMarekMPOL5KM1987OpoleZapłacono
3BednorzEwelinaKPOL5KM1984OpoleZapłacono
4GąskaSandraKPOL5KM1986KaniówZapłacono
5GliwińskiKrzysztofMPOL5KM1980ChróściceZapłacono
6HejnMartaKPOL5KM1991ChróściceZapłacono
7HermanowiczAgnieszkaKPOL5KM1988Dobrzeń Wielki
8HermanowiczMarekMPOL5KM1986Dobrzeń Wielki
9JagiełłoJarekMPOL5KM1982Opole
10JończykAnnaKPOL10KM1983OzimekZapłacono
11KampaDanielaKPOL5KM2002KolonowskieZapłacono
12KliśMarcinMPOL10KM1987Stare Siołkowice
13MazurkiewiczDawidMPOL10KM1990KluczborkZapłacono
14MehlPawełMPOL5KM1961OpoleZapłacono
15OborskiZbigniewMPOL5KM1976Łosiów
16ProkopczykJaroslawMPOL10KM1977Opole
17PrzybylskaJoannaKPOL5KM1993GłuszynaZapłacono
18PtakEwelinaKPOL5KM1984Karłowice
19PuszczewiczZenonMPOLNW1941Pisarzowice
20RukszaMieczysławMPOL5KM1962Opole
21RybarzJacekMPOL5KM1979Dobrzeń MałyZapłacono
22StankiewiczSlawomirMPOL10KM1992Opole
23StankiewiczSławomirMPOL10KM1992Opole
24SzenawaŁukaszMPOL10KM2005Górki
25SzwecSylwiaKPOL5KM1979OpoleZapłacono
26WincierzSlawomirMPOL10KM1988RaciborzZapłacono
27WojsAgnieszkaKPOL5KM1981Opole
28WojsTomaszMPOL5KM1981Opole
29WołoszczukTomekMPOL5KM1980Brzeg
30KoziołTomaszMPOL5KM1994Opole10 Brygada Logistyczna
31LeszczyńskiJanuszMPOL5KM1958Niemodlin2
32KłakowiczMarekMPOL10KM1985OpoleDAMBONIAZapłacono
33PtakAdamMPOL5KM1984KarłowiceDzikie Morsy
34BaruchaAndrzejMPOL10KM1980OpoleKB ODRA OPOLE
35HrycajMarcinMPOL10KM1977OpoleKB ODRA OPOLE
36JachećJacekMPOL5KM1992OzimekKB ODRA OPOLE
37ŁukaszyńskiMarekMPOL5KM1993OpoleKB ODRA OPOLE
38WaleszczykKrzysiekMPOL10KM1992SkorogoszczKB ODRA OPOLEZapłacono
39WielichowskiŁukaszMPOL5KM1982OpoleKB ODRA OPOLE
40DrozdMariaKPOLNW1967KruszynaKruszynka
41HajdaJustynaKPOL10KM1994RadzionkówMafia Team Lubliniec
42MiśkowiczAnnaKPOLNW1958GłogówekNessi Time Biała
43LeszczyńskaBożenaKPOL5KM1956Niemodlinniemodlin biega
44MilińskaLiliannaKPOL10KM1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
45MalechaPiotrMPOL5KM1990OpolenowaARCHITEKTURAZapłacono
46DrozdPrzemysławMPOL10KM1972OpoleRajsport Active
47AdamowiczNataliaKPOL5KM1987BrynicaSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
48BartosikJoannaKPOL5KM1975WołczynSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
49MaszkaDanutaKPOL5KM1978WołczynSlow Jogg ! Team Wołczyn
50Świątek-TokarskaAnnaKPOL5KM1978WołczynSlow Jogg ! Team Wołczyn
51TymuraMarzenaKPOL5KM1986OpoleSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
52WasikKarolinaKPOL10KM2002Wierzbica GórnaSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
53AraszczukMagdalenaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Team Wołczyn
54DziaczukKarolinaKPOL5KM1985WołczynSlow jogg team WołczynZapłacono
55HarmatiukWiolettaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
56MartyniakMarekMPOL5KM1983WolczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
57MikołajczykAnnaKPOL5KM1985WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
58NylecMarzenaKPOL5KM1976WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
59NagelKrzysiaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Wołczyn TeamZapłacono
60MarkiewiczKrystynaKPOL5KM1982WolczynSlow-Jogg Team Wołczyn
61BiałekPiotrMPOL5KM1981PrzeczaStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
62BoczkowskaMarzenaKPOL5KM1984Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
63DrążkowskiGrzegorzMPOL5KM1992Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
64JagiełłoMalgorzataKPOL5KM1968Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin Biega
65KozimorAlicjaKPOL5KM1975Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
66KozimorGrzegorzMPOL5KM1974Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
67OborskaMagdalenaKPOL5KM1978ŁosiówStan Umyslu Lewin Biega
68ŚwierczekAnnaKPOL5KM1969Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
69DackówJanMPOLNW1960Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
70DackówMarcinMPOL10KM1986Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
71DackówMilenaKPOL5KM1987Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
72KozimorElżbietaKPOLNW1963Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
73WitekAdamMPOLNW1966Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
74WitekBernadetaKPOLNW1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
75BaziukArturMPOL10KM1976Dobrzeń WielkiTeam of RunnersZapłacono
76PancylejkoBogdanMPOL10KM1974Dobrzeń WielkiTeam of RunnersZapłacono
77ZagajaJanuszMPOLNW1955PokójWesoły Borsuk Team
78BiernackaBeataKPOL5KM1985OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
79GarcarzDorotaKPOL5KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
80GarcarzŁukaszMPOL10KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
81HajdugaŁukaszMPOL10KM1981Dębska KuźniaWieczorne bieganie w OpoluZapłacono
82KilijanekIzabelaKPOL5KM1976Dobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
83NiekrawiecDariuszMPOL10KM1979OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
84SzutowiczŁukaszMPOL5KM1981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
85ŻołowiczAdamMPOL5KM1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
86KurpetZygmuntMPOLNW1956Jastrzębie-ZdrójWOLNY STRZELEC
87KwaśnickiPiotrMPOL10KM1981WołczynWołczyn biega