maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Bieg Przedborska 10

III Bieg Przedborska 10
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 28 sierpnia 2021
Organizator: MKS "Pilica" Przedbórz
Partnerzy:
Urząd Miejski w Przedborzu,
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 101

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećImię i nazwisko partnera/ki DuetKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaKoszulka specjalnaPł.
1RośkowskiTadeuszMPOLAntoniówkaPozytywnie Zabiegani KleszczówXLZapłacono
2HożynkaKonradMPOLM16BebelnoM
3PotempaWojciechMPOLM16BoronówM
4WarzychaDamianMPOLM20Buenos AiresKulki z WólkiMMZapłacono
5GorzałkaMateuszMPOLM30CzęstochowaMZapłacono
6MazurKrzysztofMPOLM20CzęstochowaZapłacono
7UcieklakWaldemarMPOLM50CzęstochowaPszczółkowski TeamSZapłacono
8SzymczykElzbietaKPOLFałkówGLKS FałkówXS
9CzarnotaMałgorzataKPOLGąsawy RządoweM
10KulkaKarolinaKPOLGomuniceSZapłacono
11OjrzyńskiZbigniewMPOLM40GórkiRUNdomskoMZapłacono
12PawelakGrzegorzMPOLM40GroblaMZapłacono
13PiechockiPiotrMPOLM40Jastrzębie-ZdrójXXLZapłacono
14SzymczykBogdanMPOLM60+KamieńskAktywni KamieńskMZapłacono
15WalczakKlemensMPOLM20KamieńskAktywni KamieńskMZapłacono
16MacaDamianMPOLM20KątyMZapłacono
17StacherskiPawełMAgnieszka Gos-StacherskaPOLM40, DKleszczowXL
18Gos-StacherskaAgnieszkaKPaweł StacherskiPOLK30, DKleszczówM
19TazbirMichałMPOLM20KletniaMZapłacono
20CegiełaMonikaKPOLK30KluczewskoLZapłacono
21LipińskiKrzysztofMPOLM20KluczewskoL
22MacheraRafałMPOLM30KoniecpolLZapłacono
23GołuchowskaEdytaKPOLK30KrzętówZapłacono
24WójcikPaulinaKPOLK16KrzętówKBKS RADOMSKOSZapłacono
25SamekAndrzejMPOLM30ŁączkowiceMZapłacono
26PrzeworskaBasiaKPOLK30ŁącznaCZARNECKI RUN TEAMM
27SobczykMałgorzataKPOLK20Łęki SzlacheckieAktywni KamieńskMZapłacono
28BoguszMarcinMPOLM40ŁódźDzikie MorsyLLZapłacono
29NiedzińskiMarcinMMonika NiedzińskaPOLM40, DMakówkaWiejski TeamL
30GotartowskaMagdalenaKŁukasz GotartowskiPOLK40, DMasłowiceMZapłacono
31GotartowskiŁukaszMMagdalena GotartowskaPOLM40, DMasłowiceXLZapłacono
32BodankaPiotrMPOLM40NieznaniceAPAMA Acoustic ProjectM
33SmolarekJakubMPOLM16OchotnikM
34ChukhlatenkoRomanMPOLM30Olawausibamorihey.klabM
35BarzykMateuszMPOLPiotrkow TrybunalskiKuznia TriathlonuMZapłacono
36DudekArkadiuszMPOLM40Piotrków Trybunalski
37GotartowskiWojciechMPOLM30, MPPrzedborzXL
38DzierzgwaAnnaKPOLK20, MPPrzedbórzSZapłacono
39FurmańczykRafałMPOLM20, MPPrzedbórzM
40JeziorskiArturMPOLMPPrzedbórzJuventusMZapłacono
41MargasMagdalenaKDamian ŚwiechPOLK20, DPrzedbórzniezrzeszonySZapłacono
42MąkosaAdrianMPOLPrzedbórzZapłacono
43PawelakFranekMPOLMPPrzedbórzMZapłacono
44PiwowarczykKatarzynaKPOLK20PrzedbórzMZapłacono
45SkowronFilipMPOLMPPrzedbórzM
46StacherskiŁukaszMAneta BanaszczykPOLM30, D, MPPrzedbórzPrzedbórz Runners TeamSSZapłacono
47ŚwiechDamianMDamian ŚwiechPOLM20, D, MPPrzedbórzniezrzeszonyMZapłacono
48TrendaMagdalenaKPOLK20, MPPrzedbórzZalewiczanka PrzedbórzSZapłacono
49BezaGrzegorzMPOLM50RadomskoXL
50DomagalskiIreneuszMPOLM50RadomskoL
51GryglewskiPiotrMPOLM30RadomskoMZapłacono
52JanikBeataKMariusz MałachowskiPOLK30, DRadomskoRUNdomskoS
53JeskeDominikMPOLRadomskoRUNdomskoL
54KamieniakJacekMPOLM40RadomskoKBKS RADOMSKOLZapłacono
55KarkoszkaMałgorzataKPOLK40RadomskoKBKS RADOMSKOS
56KazimierczakAndrzejMPOLM40RadomskoSZapłacono
57KuderAgaKPOLK30RadomskoKBKS RADOMSKOXSZapłacono
58MałachowskiMariuszMPOLM40, DRadomskoRUNdomsko
59MareckiJanMPOLM50RadomskoniezrzeszonyM
60MilerRobertMPOLM40RadomskoKBKS RADOMSKOSZapłacono
61OlejniczakMaciejMPOLM40RadomskoKBKS RADOMSKOLZapłacono
62OziembałaRadosławMPOLM40RadomskoXLZapłacono
63SochackiArturMPOLM30RadomskoSZapłacono
64WawrzyniakJanuszMPOLM30RadomskoAktywni KamieńskMZapłacono
65KaczorowskiMarcinMPOLM30RaszynKulki z WólkiMZapłacono
66KońPiotrMPOLM40RęcznoALPIN SPORT HOKA ONE TEAMMMZapłacono
67KrólRafałMPOLM30RozprzaKBKS RADOMSKOLZapłacono
68LoraPrzemysławMPOLM20, MPStrzałkówLZapłacono
69LoraRadosławMPOLStrzałkówL
70GorzędowskaAgnieszkaKPOLK40Strzelce MałeLZapłacono
71GorzędowskiMichałMPOLM16Strzelce MałeS
72BanaszczykAnetaKŁukasz StacherskiPOLK30, DWarszawaPrzedbórz Runners TeamSZapłacono
73CholewaDariuszMPOLM20WierzbicaSSZapłacono
74WilkPrzemysławMPOLM20WygwizdówAZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKAMZapłacono