maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Bieg Przedborska 10

III Bieg Przedborska 10
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 28 sierpnia 2021
Organizator: MKS "Pilica" Przedbórz
Partnerzy:
Urząd Miejski w Przedborzu,
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 101

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećImię i nazwisko partnera/ki DuetKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaKoszulka specjalnaPł.
1BarzykMateuszMPOLPiotrkow TrybunalskiKuznia TriathlonuMZapłacono
2CzarnotaMałgorzataKPOLGąsawy RządoweM
3JeskeDominikMPOLRadomskoRUNdomskoL
4KulkaKarolinaKPOLGomuniceSZapłacono
5LoraRadosławMPOLStrzałkówL
6MąkosaAdrianMPOLPrzedbórzZapłacono
7RośkowskiTadeuszMPOLAntoniówkaPozytywnie Zabiegani KleszczówXLZapłacono
8SzymczykElzbietaKPOLFałkówGLKS FałkówXS
9WójcikPaulinaKPOLK16KrzętówKBKS RADOMSKOSZapłacono
10PiwowarczykKatarzynaKPOLK20PrzedbórzMZapłacono
11SobczykMałgorzataKPOLK20Łęki SzlacheckieAktywni KamieńskMZapłacono
12MargasMagdalenaKDamian ŚwiechPOLK20, DPrzedbórzniezrzeszonySZapłacono
13DzierzgwaAnnaKPOLK20, MPPrzedbórzSZapłacono
14TrendaMagdalenaKPOLK20, MPPrzedbórzZalewiczanka PrzedbórzSZapłacono
15CegiełaMonikaKPOLK30KluczewskoLZapłacono
16GołuchowskaEdytaKPOLK30KrzętówZapłacono
17KuderAgaKPOLK30RadomskoKBKS RADOMSKOXSZapłacono
18PrzeworskaBasiaKPOLK30ŁącznaCZARNECKI RUN TEAMM
19BanaszczykAnetaKŁukasz StacherskiPOLK30, DWarszawaPrzedbórz Runners TeamSZapłacono
20Gos-StacherskaAgnieszkaKPaweł StacherskiPOLK30, DKleszczówM
21JanikBeataKMariusz MałachowskiPOLK30, DRadomskoRUNdomskoS
22GorzędowskaAgnieszkaKPOLK40Strzelce MałeLZapłacono
23KarkoszkaMałgorzataKPOLK40RadomskoKBKS RADOMSKOS
24GotartowskaMagdalenaKŁukasz GotartowskiPOLK40, DMasłowiceMZapłacono
25GorzędowskiMichałMPOLM16Strzelce MałeS
26HożynkaKonradMPOLM16BebelnoM
27PotempaWojciechMPOLM16BoronówM
28SmolarekJakubMPOLM16OchotnikM
29CholewaDariuszMPOLM20WierzbicaSSZapłacono
30LipińskiKrzysztofMPOLM20KluczewskoL
31MacaDamianMPOLM20KątyMZapłacono
32MazurKrzysztofMPOLM20CzęstochowaZapłacono
33TazbirMichałMPOLM20KletniaMZapłacono
34WalczakKlemensMPOLM20KamieńskAktywni KamieńskMZapłacono
35WarzychaDamianMPOLM20Buenos AiresKulki z WólkiMMZapłacono
36WilkPrzemysławMPOLM20WygwizdówAZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKAMZapłacono
37ŚwiechDamianMDamian ŚwiechPOLM20, D, MPPrzedbórzniezrzeszonyMZapłacono
38FurmańczykRafałMPOLM20, MPPrzedbórzM
39LoraPrzemysławMPOLM20, MPStrzałkówLZapłacono
40ChukhlatenkoRomanMPOLM30Olawausibamorihey.klabM
41GorzałkaMateuszMPOLM30CzęstochowaMZapłacono
42GryglewskiPiotrMPOLM30RadomskoMZapłacono
43KaczorowskiMarcinMPOLM30RaszynKulki z WólkiMZapłacono
44KrólRafałMPOLM30RozprzaKBKS RADOMSKOLZapłacono
45MacheraRafałMPOLM30KoniecpolLZapłacono
46SamekAndrzejMPOLM30ŁączkowiceMZapłacono
47SochackiArturMPOLM30RadomskoSZapłacono
48WawrzyniakJanuszMPOLM30RadomskoAktywni KamieńskMZapłacono
49StacherskiŁukaszMAneta BanaszczykPOLM30, D, MPPrzedbórzPrzedbórz Runners TeamSSZapłacono
50GotartowskiWojciechMPOLM30, MPPrzedborzXL
51BodankaPiotrMPOLM40NieznaniceAPAMA Acoustic ProjectM
52BoguszMarcinMPOLM40ŁódźDzikie MorsyLLZapłacono
53DudekArkadiuszMPOLM40Piotrków Trybunalski
54KamieniakJacekMPOLM40RadomskoKBKS RADOMSKOLZapłacono
55KazimierczakAndrzejMPOLM40RadomskoSZapłacono
56KońPiotrMPOLM40RęcznoALPIN SPORT HOKA ONE TEAMMMZapłacono
57MilerRobertMPOLM40RadomskoKBKS RADOMSKOSZapłacono
58OjrzyńskiZbigniewMPOLM40GórkiRUNdomskoMZapłacono
59OlejniczakMaciejMPOLM40RadomskoKBKS RADOMSKOLZapłacono
60OziembałaRadosławMPOLM40RadomskoXLZapłacono
61PawelakGrzegorzMPOLM40GroblaMZapłacono
62PiechockiPiotrMPOLM40Jastrzębie-ZdrójXXLZapłacono
63GotartowskiŁukaszMMagdalena GotartowskaPOLM40, DMasłowiceXLZapłacono
64MałachowskiMariuszMPOLM40, DRadomskoRUNdomsko
65NiedzińskiMarcinMMonika NiedzińskaPOLM40, DMakówkaWiejski TeamL
66StacherskiPawełMAgnieszka Gos-StacherskaPOLM40, DKleszczowXL
67BezaGrzegorzMPOLM50RadomskoXL
68DomagalskiIreneuszMPOLM50RadomskoL
69MareckiJanMPOLM50RadomskoniezrzeszonyM
70UcieklakWaldemarMPOLM50CzęstochowaPszczółkowski TeamSZapłacono
71SzymczykBogdanMPOLM60+KamieńskAktywni KamieńskMZapłacono
72JeziorskiArturMPOLMPPrzedbórzJuventusMZapłacono
73PawelakFranekMPOLMPPrzedbórzMZapłacono
74SkowronFilipMPOLMPPrzedbórzM