maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Bieg Przedborska 10

III Bieg Przedborska 10
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 28 sierpnia 2021
Organizator: MKS "Pilica" Przedbórz
Partnerzy:
Urząd Miejski w Przedborzu,
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 101

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećImię i nazwisko partnera/ki DuetKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaKoszulka specjalnaPł.
1BanaszczykAnetaKŁukasz StacherskiPOLK30, DWarszawaPrzedbórz Runners TeamSZapłacono
2BarzykMateuszMPOLPiotrkow TrybunalskiKuznia TriathlonuMZapłacono
3BezaGrzegorzMPOLM50RadomskoXL
4BodankaPiotrMPOLM40NieznaniceAPAMA Acoustic ProjectM
5BoguszMarcinMPOLM40ŁódźDzikie MorsyLLZapłacono
6CegiełaMonikaKPOLK30KluczewskoLZapłacono
7CholewaDariuszMPOLM20WierzbicaSSZapłacono
8ChukhlatenkoRomanMPOLM30Olawausibamorihey.klabM
9CzarnotaMałgorzataKPOLGąsawy RządoweM
10DomagalskiIreneuszMPOLM50RadomskoL
11DudekArkadiuszMPOLM40Piotrków Trybunalski
12DzierzgwaAnnaKPOLK20, MPPrzedbórzSZapłacono
13FurmańczykRafałMPOLM20, MPPrzedbórzM
14GołuchowskaEdytaKPOLK30KrzętówZapłacono
15GorzałkaMateuszMPOLM30CzęstochowaMZapłacono
16GorzędowskaAgnieszkaKPOLK40Strzelce MałeLZapłacono
17GorzędowskiMichałMPOLM16Strzelce MałeS
18Gos-StacherskaAgnieszkaKPaweł StacherskiPOLK30, DKleszczówM
19GotartowskaMagdalenaKŁukasz GotartowskiPOLK40, DMasłowiceMZapłacono
20GotartowskiŁukaszMMagdalena GotartowskaPOLM40, DMasłowiceXLZapłacono
21GotartowskiWojciechMPOLM30, MPPrzedborzXL
22GryglewskiPiotrMPOLM30RadomskoMZapłacono
23HożynkaKonradMPOLM16BebelnoM
24JanikBeataKMariusz MałachowskiPOLK30, DRadomskoRUNdomskoS
25JeskeDominikMPOLRadomskoRUNdomskoL
26JeziorskiArturMPOLMPPrzedbórzJuventusMZapłacono
27KaczorowskiMarcinMPOLM30RaszynKulki z WólkiMZapłacono
28KamieniakJacekMPOLM40RadomskoKBKS RADOMSKOLZapłacono
29KarkoszkaMałgorzataKPOLK40RadomskoKBKS RADOMSKOS
30KazimierczakAndrzejMPOLM40RadomskoSZapłacono
31KońPiotrMPOLM40RęcznoALPIN SPORT HOKA ONE TEAMMMZapłacono
32KrólRafałMPOLM30RozprzaKBKS RADOMSKOLZapłacono
33KuderAgaKPOLK30RadomskoKBKS RADOMSKOXSZapłacono
34KulkaKarolinaKPOLGomuniceSZapłacono
35LipińskiKrzysztofMPOLM20KluczewskoL
36LoraPrzemysławMPOLM20, MPStrzałkówLZapłacono
37LoraRadosławMPOLStrzałkówL
38MacaDamianMPOLM20KątyMZapłacono
39MacheraRafałMPOLM30KoniecpolLZapłacono
40MałachowskiMariuszMPOLM40, DRadomskoRUNdomsko
41MareckiJanMPOLM50RadomskoniezrzeszonyM
42MargasMagdalenaKDamian ŚwiechPOLK20, DPrzedbórzniezrzeszonySZapłacono
43MazurKrzysztofMPOLM20CzęstochowaZapłacono
44MąkosaAdrianMPOLPrzedbórzZapłacono
45MilerRobertMPOLM40RadomskoKBKS RADOMSKOSZapłacono
46NiedzińskiMarcinMMonika NiedzińskaPOLM40, DMakówkaWiejski TeamL
47OjrzyńskiZbigniewMPOLM40GórkiRUNdomskoMZapłacono
48OlejniczakMaciejMPOLM40RadomskoKBKS RADOMSKOLZapłacono
49OziembałaRadosławMPOLM40RadomskoXLZapłacono
50PawelakFranekMPOLMPPrzedbórzMZapłacono
51PawelakGrzegorzMPOLM40GroblaMZapłacono
52PiechockiPiotrMPOLM40Jastrzębie-ZdrójXXLZapłacono
53PiwowarczykKatarzynaKPOLK20PrzedbórzMZapłacono
54PotempaWojciechMPOLM16BoronówM
55PrzeworskaBasiaKPOLK30ŁącznaCZARNECKI RUN TEAMM
56RośkowskiTadeuszMPOLAntoniówkaPozytywnie Zabiegani KleszczówXLZapłacono
57SamekAndrzejMPOLM30ŁączkowiceMZapłacono
58SkowronFilipMPOLMPPrzedbórzM
59SmolarekJakubMPOLM16OchotnikM
60SobczykMałgorzataKPOLK20Łęki SzlacheckieAktywni KamieńskMZapłacono
61SochackiArturMPOLM30RadomskoSZapłacono
62StacherskiŁukaszMAneta BanaszczykPOLM30, D, MPPrzedbórzPrzedbórz Runners TeamSSZapłacono
63StacherskiPawełMAgnieszka Gos-StacherskaPOLM40, DKleszczowXL
64SzymczykBogdanMPOLM60+KamieńskAktywni KamieńskMZapłacono
65SzymczykElzbietaKPOLFałkówGLKS FałkówXS
66ŚwiechDamianMDamian ŚwiechPOLM20, D, MPPrzedbórzniezrzeszonyMZapłacono
67TazbirMichałMPOLM20KletniaMZapłacono
68TrendaMagdalenaKPOLK20, MPPrzedbórzZalewiczanka PrzedbórzSZapłacono
69UcieklakWaldemarMPOLM50CzęstochowaPszczółkowski TeamSZapłacono
70WalczakKlemensMPOLM20KamieńskAktywni KamieńskMZapłacono
71WarzychaDamianMPOLM20Buenos AiresKulki z WólkiMMZapłacono
72WawrzyniakJanuszMPOLM30RadomskoAktywni KamieńskMZapłacono
73WilkPrzemysławMPOLM20WygwizdówAZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKAMZapłacono
74WójcikPaulinaKPOLK16KrzętówKBKS RADOMSKOSZapłacono