maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Bieg Przedborska 10

III Bieg Przedborska 10
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 28 sierpnia 2021
Organizator: MKS "Pilica" Przedbórz
Partnerzy:
Urząd Miejski w Przedborzu,
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 101

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećImię i nazwisko partnera/ki DuetKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaKoszulka specjalnaPł.
1BezaGrzegorzMPOLM50RadomskoXL
2CegiełaMonikaKPOLK30KluczewskoLZapłacono
3CholewaDariuszMPOLM20WierzbicaSSZapłacono
4CzarnotaMałgorzataKPOLGąsawy RządoweM
5DomagalskiIreneuszMPOLM50RadomskoL
6DudekArkadiuszMPOLM40Piotrków Trybunalski
7DzierzgwaAnnaKPOLK20, MPPrzedbórzSZapłacono
8FurmańczykRafałMPOLM20, MPPrzedbórzM
9GołuchowskaEdytaKPOLK30KrzętówZapłacono
10GorzałkaMateuszMPOLM30CzęstochowaMZapłacono
11GorzędowskaAgnieszkaKPOLK40Strzelce MałeLZapłacono
12GorzędowskiMichałMPOLM16Strzelce MałeS
13Gos-StacherskaAgnieszkaKPaweł StacherskiPOLK30, DKleszczówM
14GotartowskaMagdalenaKŁukasz GotartowskiPOLK40, DMasłowiceMZapłacono
15GotartowskiŁukaszMMagdalena GotartowskaPOLM40, DMasłowiceXLZapłacono
16GotartowskiWojciechMPOLM30, MPPrzedborzXL
17GryglewskiPiotrMPOLM30RadomskoMZapłacono
18HożynkaKonradMPOLM16BebelnoM
19KazimierczakAndrzejMPOLM40RadomskoSZapłacono
20KulkaKarolinaKPOLGomuniceSZapłacono
21LipińskiKrzysztofMPOLM20KluczewskoL
22LoraPrzemysławMPOLM20, MPStrzałkówLZapłacono
23LoraRadosławMPOLStrzałkówL
24MacaDamianMPOLM20KątyMZapłacono
25MacheraRafałMPOLM30KoniecpolLZapłacono
26MazurKrzysztofMPOLM20CzęstochowaZapłacono
27MąkosaAdrianMPOLPrzedbórzZapłacono
28OziembałaRadosławMPOLM40RadomskoXLZapłacono
29PawelakFranekMPOLMPPrzedbórzMZapłacono
30PawelakGrzegorzMPOLM40GroblaMZapłacono
31PiechockiPiotrMPOLM40Jastrzębie-ZdrójXXLZapłacono
32PiwowarczykKatarzynaKPOLK20PrzedbórzMZapłacono
33PotempaWojciechMPOLM16BoronówM
34SamekAndrzejMPOLM30ŁączkowiceMZapłacono
35SkowronFilipMPOLMPPrzedbórzM
36SmolarekJakubMPOLM16OchotnikM
37SochackiArturMPOLM30RadomskoSZapłacono
38StacherskiPawełMAgnieszka Gos-StacherskaPOLM40, DKleszczowXL
39TazbirMichałMPOLM20KletniaMZapłacono
40SobczykMałgorzataKPOLK20Łęki SzlacheckieAktywni KamieńskMZapłacono
41SzymczykBogdanMPOLM60+KamieńskAktywni KamieńskMZapłacono
42WalczakKlemensMPOLM20KamieńskAktywni KamieńskMZapłacono
43WawrzyniakJanuszMPOLM30RadomskoAktywni KamieńskMZapłacono
44KońPiotrMPOLM40RęcznoALPIN SPORT HOKA ONE TEAMMMZapłacono
45BodankaPiotrMPOLM40NieznaniceAPAMA Acoustic ProjectM
46WilkPrzemysławMPOLM20WygwizdówAZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKAMZapłacono
47PrzeworskaBasiaKPOLK30ŁącznaCZARNECKI RUN TEAMM
48BoguszMarcinMPOLM40ŁódźDzikie MorsyLLZapłacono
49SzymczykElzbietaKPOLFałkówGLKS FałkówXS
50JeziorskiArturMPOLMPPrzedbórzJuventusMZapłacono
51KamieniakJacekMPOLM40RadomskoKBKS RADOMSKOLZapłacono
52KarkoszkaMałgorzataKPOLK40RadomskoKBKS RADOMSKOS
53KrólRafałMPOLM30RozprzaKBKS RADOMSKOLZapłacono
54KuderAgaKPOLK30RadomskoKBKS RADOMSKOXSZapłacono
55MilerRobertMPOLM40RadomskoKBKS RADOMSKOSZapłacono
56OlejniczakMaciejMPOLM40RadomskoKBKS RADOMSKOLZapłacono
57WójcikPaulinaKPOLK16KrzętówKBKS RADOMSKOSZapłacono
58KaczorowskiMarcinMPOLM30RaszynKulki z WólkiMZapłacono
59WarzychaDamianMPOLM20Buenos AiresKulki z WólkiMMZapłacono
60BarzykMateuszMPOLPiotrkow TrybunalskiKuznia TriathlonuMZapłacono
61MareckiJanMPOLM50RadomskoniezrzeszonyM
62MargasMagdalenaKDamian ŚwiechPOLK20, DPrzedbórzniezrzeszonySZapłacono
63ŚwiechDamianMDamian ŚwiechPOLM20, D, MPPrzedbórzniezrzeszonyMZapłacono
64RośkowskiTadeuszMPOLAntoniówkaPozytywnie Zabiegani KleszczówXLZapłacono
65BanaszczykAnetaKŁukasz StacherskiPOLK30, DWarszawaPrzedbórz Runners TeamSZapłacono
66StacherskiŁukaszMAneta BanaszczykPOLM30, D, MPPrzedbórzPrzedbórz Runners TeamSSZapłacono
67UcieklakWaldemarMPOLM50CzęstochowaPszczółkowski TeamSZapłacono
68JanikBeataKMariusz MałachowskiPOLK30, DRadomskoRUNdomskoS
69JeskeDominikMPOLRadomskoRUNdomskoL
70MałachowskiMariuszMPOLM40, DRadomskoRUNdomsko
71OjrzyńskiZbigniewMPOLM40GórkiRUNdomskoMZapłacono
72ChukhlatenkoRomanMPOLM30Olawausibamorihey.klabM
73NiedzińskiMarcinMMonika NiedzińskaPOLM40, DMakówkaWiejski TeamL
74TrendaMagdalenaKPOLK20, MPPrzedbórzZalewiczanka PrzedbórzSZapłacono