maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII BIEG NYSKI

VIII BIEG NYSKI
Miejsce i data imprezy: Nysa, 05 czerwca 2021
Organizator: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "GIM 2" w Nysie, ul. Bolesława Prusa 14, 48-303 Nysa
Fundacja „W działaniu” z siedzibą w Nysie
Partnerzy:
• Gmina Nysa
• Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
• Agencja Rozwoju Nysy
• Nyski Grupa biegowa NYSA BIEGA
• Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "EKOM" Sp. o.o. w Nysie
• Komenda Powiatowa Policji w Nysie
• Straż Miejska w Nysie
• Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Nysa
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 10 km Wolne miejsca: 361

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 7
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubkoszulkaPł.
1AlberskiBartoszMPOLM30, GN, PN, WONysaVASCO TEAMXXLZapłacono
2Anonim#226385KPOLK30, GN, PN, WO, MONNysaRUNNERS TEAM NYSAXSZapłacono
3Anonim#226863MisiekMPOLM40, GN, PN, WONysaLZapłacono
4Anonim#228027KPOLK20, GN, PN, WONysaNyski Klub Karate KyokushinSZapłacono
5Anonim#237477Turbo ŚlimakiMPOLM40, GN, PN, WONysaTurbo ŚlimakiLZapłacono
6AntkowiczMarcinMPOLM40, GN, PN, WONysaBrakMZapłacono
7AntoniewiczGrzegorzMPOLM30, WOOpole#SzymiTeamXLZapłacono
8AntoszczyszynRyszardMPOLM40, GN, PN, WONysaRUNNERS TEAM NYSAMZapłacono
9BałandziukMarekMPOLM30, WOGłogówekLZapłacono
10BanachowskaAlicjaKPOLK30KościerzyceWosiekteamSZapłacono
11BańkowskiIgorMPOLM50, GN, PN, WONysaNysaXLZapłacono
12BańkowskiKamilMPOLM20, GN, PN, WONysaLZapłacono
13BaronKamilMPOLM20, WOJasionaSilesia RingMZapłacono
14BaronMarekMPOLM30, WO, MONOpoleLZapłacono
15BartkowskiMarcinMPOLM50, WOKrapkowiceMZapłacono
16BartoszekJacekMPOLM40, PN, WOGoworowiceMZapłacono
17BaruchaAndrzejMPOLM40, WO, MONOpoleKB ODRA OPOLEXLZapłacono
18BaziukDagmaraKPOLK30, WOOpoleRunning Sisters TeamSZapłacono
19BednarskyVojtechMCZEM20SumperkSumperkLZapłacono
20BednarzDamianMPOLM40, GN, PN, WONysaXLZapłacono
21BednarzRenataKPOLK50, GN, PN, WONysaMZapłacono
22BednarzSzymonMPOLM30, GN, PN, WONysaMZapłacono
23BergerEdytaKPOLK40, PN, WOOtmuchówRUNNERS TEAM NYSAXSZapłacono
24BergerPiotrMPOLM40, PNOtmuchówRUNNERS TEAM NYSASZapłacono
25BernatRobertMPOLM40, GN, PN, WOBiała Nyska10 Brygada Logistyczna OpoleLZapłacono
26BębenJerzyMPOLM60, WOGogolinDyczuś TeamLZapłacono
27BialikJędrzejMPOLM30, GN, PN, WONysa-SZapłacono
28BiałowąsPawelMPOLM30Oławakb harcownik jelcz laskowiceMZapłacono
29BiedaPiotrMPOLM30, WOOpoleLZapłacono
30BielaRafałMPOLM40ŻoryXLZapłacono
31BieleckiTomaszMPOLM50ZdzieszowiceLZapłacono
32BiernatMichałMPOLM30, GN, PN, WONysaLZapłacono
33BiniekSabinaKPOLK20, WORozmierkaLZapłacono
34BireckaBarbaraKPOLK50, WOOpoleGT KONAMZapłacono
35BireckaMonikaKPOLK30, WOLewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAMZapłacono
36BireckiMaciejMPOLM20, GN, PN, WONysaSZapłacono
37BłaszczykMonikaKPOLK16BytomVEGE RUNNERSMZapłacono
38BłaszkiewiczKamilMPOLM30, WOPolska Nowa WieśLZapłacono
39BobakPiotrMPOLM40, GN, PN, WONysaUrząd Miejski w NysieXLZapłacono
40BochynekRyszardMPOLM60, WOGrodkówXXLZapłacono
41BoczkowskaMarzenaKPOLK30, WOLewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGASZapłacono
42BodnarMichałMPOLM30WrocławLZapłacono
43BodziochMarianMPOLM50, GN, PN, WOKonradowaLZapłacono
44BohoSławomirMPOLM30, GN, PN, WONysaKlub HDK PCK "Saper" przy 1psap w BrzeguMZapłacono
45BokMarcinMPOLM20, WOŻędowiceMZapłacono
46BokPiotrMPOLM50, WOŻędowiceMZapłacono
47BorgońAleksandraKPOLK30, GN, PN, WONysaLZapłacono
48BosekLeszekMPOLM50, PN, WOBiała NyskaMZapłacono
49BroniszewskaEdytaKPOLK40, GN, PN, WONysaRUNNERS TEAM NYSASZapłacono
50BryśArturMPOLM20, WOOpoleNysa BiegaXXLZapłacono
51BryśDariaKPOLK20, GN, PN, WONysaDecathlon OpoleSZapłacono
52BrząkałaAleksandraKPOLK30, GN, PN, WONysabiegająca kura domowaLZapłacono
53BrząkałaGrzegorzMPOLM40, GN, PN, WONysaRowerowe Świry Nysa / CrossBox Thunder NysaLZapłacono
54BudrewiczElzbietaKPOLK40, WOZdzieszowiceDyczuś TeamMZapłacono
55BudrewiczKrystianMPOLM40, WOZdzieszowiceDyczuś TeamLZapłacono
56BukałaAnatolMPOLM50, WOGłuchołazyUrząd Miejski w NysieMZapłacono
57BurmińskiŁukaszMPOLM40, GN, PN, WONysaRUNNERS TEAM NYSAXXLZapłacono
58ButzJakubMPOLM16, PN, WOOtmuchówAthletics NysaLZapłacono
59CebulaGerardMPOLM50, WOZimnice WielkieLZapłacono
60ChamalaKrzysztofMPOLM30, WOLuboszyceWeegreeMZapłacono
61CharchutKrzysztofMPOLM40, WODąbrowaNiemodlin BiegaLZapłacono
62ChojnickiPrzemysławMPOLM30WrocławMatner Running TeamSZapłacono
63ChorązkiDanielMPOLM40, GN, PN, WONysaMZapłacono
64ChwalczukJerzyMPOLM60, GN, PN, WONysaRUNNERS TEAM NYSAXLZapłacono
65CiastońBartłomiejMPOLM20, GN, PN, WONysaniezrzeszonyLZapłacono
66CibisAdamMPOLM30, WOKędzierzyn-KoźleEdward Rydzewski Team/ 10 Opolska Brygada LogistycznaSZapłacono
67CichowskiWojciechMPOLM20PrzygodziceMatner Running TeamXSZapłacono
68CieślakMagdalenaKPOLK30, GN, PN, WONysaRUNNERS TEAM NYSAMZapłacono
69CieślikIreneuszMPOLM40, GN, PN, WONysaMZapłacono
70CyranPiotrMPOLM30, GN, PN, WONysaMZapłacono
71CzajkaTomaszMPOLM40KurznieDzikie MorsyMZapłacono
72CzakDanielMPOLM20, GN, PN, WONysaAthletics NysaMZapłacono
73CzarneckaAgnieszkaKPOLK30, PN, WOŁambinowice-MZapłacono
74CzarneckiRafałMPOLM40, PN, WOŁambinowice-LZapłacono
75CzarnołęskiAdamMPOLM40, GN, PN, WONysaSZapłacono
76CzepielŁukaszMPOLM40, WOKrapkowiceOKR BIKE TEAMLZapłacono
77CzernekDarekMPOLM40, WOGogolinGogolin BiegaXLZapłacono
78CzerniawskiKamilMPOLM30, WOMichałowiceMZapłacono
79CzykinowskiAdamMPOLM40, PN, WOMaciejowiceMZapłacono
80DackówMarcinMPOLM30, WOLewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAMZapłacono
81DąbrowskaMartaKPOLK30, GN, PN, WONysaXSZapłacono
82DąbrowskiKrzysztofMPOLM20, GN, PN, WONysaMZapłacono
83DąbrowskiMarcinMPOLM40WrocławMatner Running TeamLZapłacono
84DereńAndrzejMPOLM50, MONOpoleAmatorLZapłacono
85DermineNicolasMPOLM40, GN, PN, WONysaLZapłacono
86DębickiDariuszMPOLM30WrocławMZapłacono
87DomagałaKonradMPOLM30, WOKluczborkKluczborska Grupa BiegowaMZapłacono
88DomiczAntoniMPOLM60, WOOpoleXSZapłacono
89DońskiMichałMPOLM16, GN, PN, WONysaMZapłacono
90DorniakAgnieszkaKPOLK40WrocławMZapłacono
91DorniakJarosławMPOLM40WrocławPZU Sport TeamSZapłacono
92DorniakNataliaKPOLK20WrocławMZapłacono
93DrobekRafałMPOLM40, PN, WOŁąkaAthletics NysaMZapłacono
94DrozdPrzemysławMPOLM40, WOOpoleRajsport ActiveMZapłacono
95DrzewieckiGrzegorzMPOLM30, WOTułowiceTRT TUŁOWICEXXLZapłacono
96DubykMarcinMPOLM40, GN, PN, WONysaLZapłacono
97DudekDorotaKPOLK40, GN, PN, WONysaAthletics NysaSZapłacono
98DudekEmiliaKPOLK40, GN, PN, WO, MONNysaNysa BiegaSZapłacono
99DudekMagdalenaKPOLK40, GN, PN, WONysaRUNNERS TEAM NYSASZapłacono
100DyczekKlaudiaKPOLK40, WOZdzieszowiceDyczuś TeamXSZapłacono
Strona 1 z 7