maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XI OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI

Miejsce i data imprezy: Raszyn, 19 września 2021
Organizator: KLUB SPORTOWY RASZYN
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 97
- Nordic WalkingWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 97

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 8
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubkoszulkaPł.
1Anonim#225757KPOL10KM, K40WarszawaXLZapłacono
2Anonim#226951KPOL10KM, K20WarszawaPolski Komfort TeamLZapłacono
3Anonim#230009KPOLNWNadarzynMZapłacono
4Anonim#230697MPOL10KM, M20WarszawaM
5Anonim#230972MPOL10KM, M50WarszawaXLZapłacono
6Anonim#238234MPOL10KM, M20RaszynMZapłacono
7BrzuszekAdamMPOL10KM, M30ChełmL
8CzajkowskiAdamMPOL10KM, M50KonstancinLZapłacono
9DrygalskiAdamMPOL10KM, M40WarszawaNiezrzeszonyLZapłacono
10GozdalskiAdamMPOL10KM, M30WarszawaLZapłacono
11KaczmarekAdamMPOL10KM, M50LaszczkiLZapłacono
12KubickiAdamMPOL10KM, M30WarszawaINSIGNIS TFIMZapłacono
13RochAdamMPOL10KM, M30JankiXLZapłacono
14RybakAdamMPOL10KM, M30UstanowKondycjaMZapłacono
15RydzyńskiAdamMPOL10KM, M40PłockM
16ZającAdamMPOL10KM, M30WarszawaMZapłacono
17SawickiAdrianMPOL10KM, M20WarszawaXLZapłacono
18UrniażAdrianMPOL10KM, M20WarszawaM
19PaluchAgataKPOL10KM, K30RaszynSZapłacono
20PskitAgataKPOL10KM, K20ŁódźOlej Running TeamMZapłacono
21StefańczykAgataKPOL10KM, K40RaszynSZapłacono
22ChmielewskaAgnieszkaKPOL10KM, K40WarszawaS
23DarłakAgnieszkaKPOL10KM, K40NadarzynMZapłacono
24JurczakAgnieszkaKPOL10KM, K40KępinyStreet Run RadomSZapłacono
25KłosiewiczAgnieszkaKPOL10KM, K30WarszawaMZapłacono
26KosewiczAgnieszkaKPOL10KM, K40WarszawaS
27KowalskaAgnieszkaKPOL10KM, K40BrwinówDogoń Grodzisk MazowieckiMZapłacono
28KrupaAgnieszkaKPOL10KM, K40WarszawaS
29MarcinekAgnieszkaKPOL10KM, K40PiasecznoKondycjaM
30OrackaAgnieszkaKPOL10KM, K30Grodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk MazowieckiSZapłacono
31PalmowskaAgnieszkaKPOL10KM, K30RozainMZapłacono
32PasanikAgnieszkaKPOLNWOstrówekWłóczykije OstrówekS
33RosińskaAgnieszkaKPOLNWZąbkiMZapłacono
34WiśniewskaAgnieszkaKPOL10KM, K40BiałobrzegiMZapłacono
35ZiembaAgnieszkaKPOLNWSękocin StaryXL
36ZieńAgnieszkaKPOL10KM, K30KręczkiMZapłacono
37KresaAlbertMPOL10KM, M16TarczynMZapłacono
38GórskiAlbinMPOL10KM, M30Kozłów Szlachecki 33PSP SochaczewMZapłacono
39DraganAleksanderMPOL10KM, M30KielceSZapłacono
40DubanAleksandraKPOL10KMJankiLZapłacono
41JudaAleksandraKPOL10KM, K30WarszawaM
42KaczorAleksandraKPOL10KM, K30Warszawa-2-SZapłacono
43KowalczykAleksandraKPOL10KM, K20RaszynDIXI-CARSZapłacono
44MądzikAleksandraKPOL10KM, K30WarszawaGolden TeamMZapłacono
45OlejAleksandraKPOL10KM, K20MagdalenkaL
46PabianskaAleksandraKPOL10KM, K30WarszawaM
47PabiańskaAleksandraKPOL10KM, K30WarszawaS
48RędziaAleksandraKPOL10KM, K20WarszawaTeam JeżynaMZapłacono
49WojtasAleksandraKPOL10KM, K30RybieXLZapłacono
50ZawadzkaAleksandraKPOL10KM, K20WarszawaDD Running TeamSZapłacono
51KacprzykAlexMPOL10KM, M40WarszawaRP RunnersSZapłacono
52MalovatskyiAndriiMUKR10KM, M30OleksandriyaWarsaw Run ClubMZapłacono
53DalasińskiAndrzejMPOL10KM, M40GranicaKuźnia TriathlonuSZapłacono
54DąbrowskiAndrzejMPOL10KM, M60+JózefówL
55DąbrowskiAndrzejMPOL10KM, M60+Józefów1957LZapłacono
56GałązkaAndrzejMPOL10KM, M60+FalentyNiezrzeszonyLZapłacono
57GrochowskiAndrzejMPOL10KM, M40PiastówThin Blue LineLZapłacono
58KorkoszAndrzejMPOL10KM, M40Blizne JasińskiegoLZapłacono
59KwintaAndrzejMPOL10KM, M40WarszawaL
60OlszewskiAndrzejMPOL10KM, M50WarszawaKS StaszewscyLZapłacono
61PotaszAndrzejMPOL10KM, M30WarszawaModiw Sport GroupMZapłacono
62SkrzyńskiAndrzejMPOL10KM, M20WarszawaM
63StrzałekAndrzejMPOL10KM, M50WarszawaTrucht Tarchomin TeamLZapłacono
64WrześniewskiAndrzejMPOL10KM, M50WarszawaLZapłacono
65ZarembaAndrzejMPOL10KM, M50Wycinki OsowskieMZapłacono
66ŻytkowskiAndrzejMPOLNWBiała PodlaskaTKKF KRZNAL
67FijałkowskaAnetaKPOL10KM, K40RadomS
68RutkowskaAnetaKPOL10KM, K40RadomStreet Run RadomS
69KulawiakAngelikaKPOL10KM, K30SielecMZapłacono
70SzulińskaAngelinaKPOL10KM, K20RaszynSZapłacono
71BazgaAnnaKPOL10KM, K30RaszynDIXI-CARSZapłacono
72HorodinskaAnnaKPOL10KM, K20WarszawaSZapłacono
73JaglarskaAnnaKPOL10KM, K30Warszawa12triSZapłacono
74KarłowiczAnnaKPOL10KM, K60+WarszawaPartia Wolnych BiegaczyXLZapłacono
75KęskaAnnaKPOL10KM, K30RaszynMZapłacono
76MarcinkiewiczAnnaKPOL10KM, K40BiałobrzegiTEAM BiałobrzegiM
77MielczarekAnnaKPOL10KM, K30WarszawaSZapłacono
78MorawskaAnnaKPOL10KM, K60+WarszawaM
79PiotrowskaAnnaKPOL10KM, K50NadarzynNadarzyn Biega / Spartanie DzieciomS
80PodstawkaAnnaKPOL10KM, K20Mińsk MazowieckiMKB DREPTAKSZapłacono
81ProkopAnnaKPOL10KM, K30RadomStreet Run RadomS
82RogowskaAnnaKPOL10KM, K40WarszawaGreen Goblins GocławSZapłacono
83SobańskaAnnaKPOL10KM, K40BądkówSZapłacono
84SokołowskaAnnaKPOL10KM, K50MławaBBL MławaSZapłacono
85SzewczukAnnaKPOL10KM, K40WarszawaSZEWCAMZapłacono
86ŚlusarczykAnnaKPOL10KM, K30PruszkówPARKRUN PRUSZKÓWSZapłacono
87WojdakAnnaMPOL10KM, M40PiastówLZapłacono
88PadyszArekMPOL10KM, M40WarszawaUrsus. BiegaL
89BrodzikArkadiuszMPOL10KM, M30KuflewPianka KuflewM
90FellerArkadiuszMPOL10KM, M30BłędówBŁĘDOWSKA WATAHAXLZapłacono
91SzymańskiArkadiuszMPOL10KM, M40WarszawaMZapłacono
92BiedrzyckiArturMPOL10KM, M20RaszynKs RaszynXXLZapłacono
93BrzostekArturMPOL10KM, M30PruszkówParkrun PruszkówM
94KarłowiczArturMPOL10KM, M40WarszawaPartia Wolnych BiegaczyXLZapłacono
95KijakArturMPOL10KM, M40ZąbkiGKMALZapłacono
96KowalskiArturMPOL10KM, M40WarszawaMZapłacono
97MiroszArturMPOL10KM, M40RadomStreet Run RadomL
98OlesinskiArturMPOL10KM, M40WarszawaKondycjaL
99PolakArturMPOL10KM, M40PilaszkówThin Blue LineL
100RogińskiArturMPOL10KM, M40MarkiMarkowi BiegaczeLZapłacono
Strona 1 z 8