maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XI OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI

Miejsce i data imprezy: Raszyn, 19 września 2021
Organizator: KLUB SPORTOWY RASZYN
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 116
- Nordic WalkingWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 116

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 8
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubkoszulkaPł.
1ModrzejewskiPiotrMPOL10KM, M20WarszawaMODIW Sport GroupXLZapłacono
2PotaszAndrzejMPOL10KM, M30WarszawaModiw Sport GroupMZapłacono
3PerekitkoMarcinMPOL10KM, M40WarszawaMZapłacono
4KemicerIgorMPOL10KM, M20PłockPłock BIega No Age LImitM
5ChylickiMarianMPOL10KM, M60+Radombiegiem ! radomLZapłacono
6WentykierPiotrMPOL10KM, M40PiasecznoPomyłka TeamXLZapłacono
7FijałkowskaAnetaKPOL10KM, K40RadomS
8KaczorowskiKrzysztofMPOL10KM, M40RadomMZapłacono
9SyrockiWojciechMPOL10KM, M40Warszawazgrupowanie RadosławXXL
10DuchEmilMPOL10KM, M30WarszawaJB WarsawMZapłacono
11MądzikAleksandraKPOL10KM, K30WarszawaGolden TeamMZapłacono
12MichalecWojciechMPOL10KM, M50RadomStreet Run RadomLZapłacono
13TrelińskiDamianMPOL10KM, M40WarszawaMarkowi BiegaczeL
14SkowrońskaEwaKPOL10KM, K40KępinyStreet Run RadomSZapłacono
15BanaszczykGrzegorzMPOL10KM, M30SzydłowiecLZapłacono
16CzarneckiMaciejMPOL10KM, M30PrzytykStreet Run RadomL
17RosińskaBarbaraKPOL10KM, K50MilanówekSTO-nogi MilanówekMZapłacono
18LampartPiotrMPOL10KM, M30ChyliceTeamZabieganedniM
19JurczakAgnieszkaKPOL10KM, K40KępinyStreet Run RadomSZapłacono
20RosińskiEugeniuszMPOL10KM, M50MilanówekSTO-nogi MilanówekXLZapłacono
21GościnnyPiotrMPOL10KM, M40Stara BłotnicaStreet Run RadomXXLZapłacono
22WideraTomaszMPOL10KM, M30PruszkówKokoszka36teamXLZapłacono
23PaciorekEwaKPOL10KM, K30MarkiKobieta RetroSZapłacono
24AlotPawełMPOL10KM, M30RadomS
25SzulawskiRobertMPOL10KM, M50WarszawaGSD. ŻOLIBORZ.XXLZapłacono
26SzwajcaTomaszMPOL10KM, M40KielceMZapłacono
27WojtasKrzysztofMPOL10KM, M30RybieLZapłacono
28WojtasAleksandraKPOL10KM, K30RybieXLZapłacono
29DziarnowskiWłodekMPOL10KM, M60+PłockbiegamPłock teamM
30JasnskiPawelMPOL10KM, M50ŁaskarzewVICTUS RębkówM
31KaczorAleksandraKPOL10KM, K30Warszawa-2-SZapłacono
32PtasznikMaciejMPOL10KM, M40WarszawaDogoń Grodzisk MazowieckiM
33DanielMariaKPOL10KM, K30WarszawaUltraKaya TeamS
34BakułaMarekMPOL10KM, M40RaszynMZapłacono
35DalasińskiAndrzejMPOL10KM, M40GranicaKuźnia TriathlonuSZapłacono
36WoźnickiDanielMPOL10KM, M20RaszynXLZapłacono
37RadzikowskaKarolinaKPOL10KM, K40WarszawaLZapłacono
38RupikPiotrMPOL10KM, M40Stara IwicznaLZapłacono
39RupikUrszulaKPOL10KM, K40WarszawaSZapłacono
40KrolGrzehorzMPOL10KM, M40Eilcza GóraL
41ImiołekMonikaKPOL10KM, K40Wola GutowskaBIEGIEM RADOM!LZapłacono
42BrzoskaMałgorzataKPOL10KM, K40WarszawaBractwo Biegowe BgkMZapłacono
43SadkowskiPawełMPOL10KM, M40MakówS
44BaranowskiŁukaszMPOL10KM, M30SkroninaM
45ŚcisłowskiNorbertMPOL10KM, M30WarkaKS Start Pułaski WarkaSZapłacono
46RadzikowskiMarcinMPOL10KM, M40WarszawaLZapłacono
47KowalczykMonikaKPOL10KM, K30WarszawaSZapłacono
48GłowackaJustynaKPOL10KM, K20OtwockLZapłacono
49SzymczykJarosławMPOL10KM, M50WarszawaXLZapłacono
50BrodzikArkadiuszMPOL10KM, M30KuflewPianka KuflewM
51PaciorekPawełMPOL10KM, M40MarkiPawko Runner TeamMZapłacono
52SztyberMagdalenaKPOL10KM, K30RadomStreet Run RadomMZapłacono
53RoszkowskiTomasz MichałMPOL10KM, M30WarszawaJa0306 Biega. Ku realizacji CelówSZapłacono
54OdzinkowskiŁukaszMPOL10KM, M40WarszawaTRI NEGULZapłacono
55WyleżyńskiPawełMPOL10KM, M30TąkieleLZapłacono
56KulawiakRyszardMPOL10KM, M30TąkieleMZapłacono
57NowocieńJacekMPOL10KM, M60+Podkowa LeśnaUczniowski Klub Sportowy RusiecM
58KiljańczykDominikMPOL10KM, M20GrzędyTarczyński Klub BiegowyL
59ZarodkiewiczDawidMPOL10KM, M30WarszawaTeamZabieganedniM
60RochAdamMPOL10KM, M30JankiXLZapłacono
61PrykielMonikaKPOL10KM, K30Konstancin-JeziornaMODIW Sport GroupSZapłacono
62DarłakAgnieszkaKPOL10KM, K40NadarzynMZapłacono
63KucharskaBożenaKPOL10KM, K60+Brzeska WolaLZapłacono
64MichałowskiTomaszMPOL10KM, M40JasieniecInov-8 TeamSZapłacono
65AlberskiWojciechMPOL10KM, M50WarkaKS START PUŁASKI WARKALZapłacono
66DawidiukKrzysztofMPOL10KM, M50Biała RawskaLZapłacono
67KaraśTomaszMPOL10KM, M30RaszynLegia Warszawa Sekcja ŁyżwiarskaSZapłacono
68KaraśDominikaKPOL10KM, K30RaszynLegia Warszawa Sekcja ŁyżwiarskaSZapłacono
69MajcherPiotrMPOL10KM, M30BiałobrzegiTeam Białobrzegi/Leczo i TrenujoL
70PrzygockaSylwiaKPOLNWOkuniewSonsiedzi TeamXXLZapłacono
71GniadoKatarzynaKPOLNWOkuniewSonsiedzi TeamMZapłacono
72WesolowskiMateuszMPOL10KM, M16WarszawaPawko Runner TeamM
73PiatkowskaKarolinaKPOL10KM, K30BaranówMZapłacono
74Adach-SosnowskaMagdalenaKPOL10KM, K40RaszynS
75DemskaKarolinaKPOL10KM, K40RaszynS
76JabłonkaRadosławMPOL10KM, M40WyszkówDZIADY OCRXL
77LewandowskiPiotrMPOL10KM, M40WarszawaTrucht Tarchomin TeamL
78BladosTomaszMPOL10KM, M30WarszawaPiekielni WarszawaMZapłacono
79DelbarMauriceMBEL10KM, M50RaszynLes Diables RougesLZapłacono
80UmowskiRafałMPOLNWŻyrardówKoronawirusXLZapłacono
81ReweraRobertMPOL10KM, M40WarszawaPKO Bank PolskiMZapłacono
82MaciołekDarekMPOL10KM, M40Sękocin StaryBNP Paribas Bank PolskaM
83ObłąkowskiHubertMPOL10KM, M40ZazdrośćRun de GirardMZapłacono
84WróblewskaIwonaKPOLNWWyszkówXLZapłacono
85BujalskiKonradMPOL10KM, M20JakubikiFarmacja TarchominL
86PietrzakPaulinaKPOL10KM, K30WarszawaMZapłacono
87WojciechowskiKrzysztofMPOL10KM, M40WarszawaKrzysztof WojciechowskiXXLZapłacono
88DuchRafałMPOL10KM, M20GrójecLZapłacono
89KuriataŁukaszMPOL10KM, M30WarszawaEDC RunnersLZapłacono
90StępieńRafałMPOL10KM, M30RybiePracujRunningTeamMZapłacono
91ModrykamieńBarbaraKPOL10KM, K40RadomS
92WorotnickiMichałMPOL10KM, M30MarkiPrzedszkole "POD TOPOLĄ"MZapłacono
93KasprzakPiotrMPOL10KM, M30WarszawaLZapłacono
94WójcikEwaKPOL10KM, K30OtwockTeamZabieganedniXL
95MichalakMariuszMPOL10KM, M50WarszawaMM TeamSZapłacono
96MichalakMajaKPOL10KM, K20WarszawaMM TeamMZapłacono
97KaczkowskiJarogniewMPOL10KM, M50KomorówMZapłacono
98StrzeleckiPiotrMPOL10KM, M20WarszawaFORPRO RUNNING TEAMS
99WłodarczykHalinaKPOL10KM, K60+WarszawaLADIES gymL
100DuszczykDorotaKPOL10KM, K30Opacz-KoloniaM
Strona 1 z 8