maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg Katorżnika - START 10:00 - Drużyny/Teams

Miejsce i data imprezy: Lubliniec - Posmyk, 14 sierpnia 2021
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Dowództwo Wojsk Specjalnych
Współorganizator:
Nadleśnictwo Lubliniec
5 pułk chemiczny Tarnowskie Góry
Regulamin Regulamin Biegu Katorżnika

Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: kontakt@wkbmeta.pl
Kategorie:
- OpenWolne miejsca: 27

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięImię i nazwisko zawodnik nr 2Imię i nazwisko zawodnik nr 3Imię i nazwisko zawodnik nr 4KrajKlubPł.
1MikołajczykAdamPaweł ŁYKOWSKITomasz BIENIARABernard KLUSEKPOLMobilna Jednostka Dowodzenia Operacjami Powietrznymi
210004KubackiAndrzejAndrzej NiezgodaMarek KrakowskiNadleśnictwo LubliniecPOLNadleśnictwo LubliniecZapłacono
3SosnowskaAnetaAneta SosnowskaAneta SosnowskaAneta SosnowskaPOLTRENER24H
4PałachaAnnaDamian SarugaAnna PałachaAnna PałachaPOL
510001WarszawaBbnbbn warszawabbn warszawabbn warszawaPOLBiuro Bezieczeństwa NarodowegoZapłacono
610006JenszczokDanielJanusz JenszczokjenszczokjenszczokPOLJenszczok TeamZapłacono
7WojtarowiczDankaDanka WojtarowiczDanka WojtarowiczDanka WojtarowiczPOLTRENER24H
8GoraczkoGrzegorzArmin ZychaGrzegorz WilkMIchał NitaPOLfirefighters mysłowice
910003IngardenJuliaNikodem GałaśMichał OgrodnyJakub DymeckiPOLStrzelcy Rzeczypospolitej MyśleniceZapłacono
10SzurmiakKamilPiotr PiotrowiczTomasz KrólikowskiKamil LamparskiPOLWydział Żandarmerii Wojskowej w Poznaniu
1110005PrezydentaKancelariaKancelaria PrezydentaKancelaria PrezydentaKancelaria PrezydentaPOLKancelaria PrezydentaZapłacono
12KużajskaKatarzynaPiotr KużajskiKinga KużajakaMaciej WilnanskiPOL
13DomańskiMarcinMarcin Domański Marcin Domański Marcin DomańskiPOLTRENER24H
1410008SzczerbaMarcinMajka PituraSebastian SykulskiDamian LiszewskiPOLCentrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i ChemicznychZapłacono
15ZającMarcinJakub BugałaJarosław OsmólskiArtut SojaPOLEurobox TEAM
1610002ZielińskiMarcinPaweł MieteńMarcin MajewskiŁukasz SokołowskiPOLOrdoniakiZapłacono
17JasińskiMarekMichał RydzKarol KowalczykHubert SzymańskiPOLObligain
18MyślakMariuszAgnieszka MichalakRadosław CybulskiŁukasz SkupińskiPOLLET ME LOVE YOU
1910010RymarzMirosławSebastian CzechAndrzej CzechMichał PrzybyłaPOLKB Odra OpoleZapłacono
2010009FrycaStanisławMagdalena FrycaWioleta PołczyńskaMichał PołczyńskiPOLPolska ZbrojnaZapłacono
2110007KawalaTomaszTomasz JachymMateusz PalkaPrzemysław DulPOLZarząd Terenowy NSZZ Policjantów w MysłowicachZapłacono
22Trener24HTrener24HTrener24hTrener24hTrener24hPOLTRENER24H
23RosińskiZbigniew POLWKB Meta Lubliniec