maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Koszęcińska Dycha

Miejsce i data imprezy: Koszęcin, 30 listopada 2019
Organizator: Gmina Koszęcin z siedzibą w Koszęcinie, ul. Powstańców Śl. 10, 42-286 Koszęcin,
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji z siedzibą w Koszęcinie, ul. Sportowa 1, 42-286 Koszęcin,

Strona internetowa Organizatora: http://www.koszecin.pl
Dyrektor biegu: Marek Grund – tel. 512 087 144, email: koszecinskadycha@gmail.com
Regulamin: Regulamin biegu


Kategorie:
- OpenWolne miejsca: 290

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BrolHenrykMPOLGlinicaPasze Bios Kochanowice
2WitkowskaMariaKPOLKatowiceKlub Królika StefanaS
3GarcorzDawidMPOLDzielnaMafia Team LubliniecL
4StyczeńJustynaKPOLZabrzeM
5TestKrissMPOLMGKOpoleXL
6FlisDariuszMPOLZabrzeOlimp ZabrzeL
7DżastaAnonim#207857KPOLRadzionkówFantastic 4S
8KugielGrzegorzMPOLChorzówDrużynaMOJACUKRZYCA.PL&Batory LotoM
9KosmałaPrzemekMPOLKrakówM
10TworekDawidMPOLRadzionkówCidry LotajomM
11MichałowskiPiotrMPOLLubliniecSWL
12KargólRafałMPOLRadzionkówFantastic 4 / Logtech Team RadzionkówM
13TiahnybokPawełMPOLKaletySpartan TeamM
14KowalikDamianMPOLLubliniecEthosEnergyM
15GrundMarekMPOLMGKStrzebińMafia TEAM LubliniecM
16DobrenkoDanielMPOLBlachowniaBlachownia TeamL
17KaczmarekDariuszMPOLBlachowniaBlachownia TeamL
18RybakPawełMPOLTarnowskie GoryTarnogórskie Towarzystwo TriathlonoweL
19WalkowiakArturMPOLLubliniecMafia Team LubliniecM
20StrózikTomaszMPOLBlachowniaBlachownia TeamS
21BąkTymoteuszMPOLGliwicei-systems.plS
22JeruszkaPawełMPOLCzęstochowaL
23KrauseSzymonMPOLTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryL
24PrzybyłaWiolettaKPOLZabrzeNightrunners ZabrzeM
25ZosgórnikAleksandraKPOLTarnowskie GóryFantastic 4 / O co biega w KaletachS
26RogowskiMaciuśMPOLTarnowskie GóryFantastic4/Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryM
27RoskoszRafałMPOLTarnowskie GóryPRO WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRYM
28BrzezinaArkadiuszMPOLTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryL
29WittEwaKPOLWęglowiceAktywna WręczycaS
30ZającTomaszMPOLLubliniecL
31NogaBarbaraKPOLWilkowieckoKB Florian Zajączki DrugieS
32PawełczakMateuszMPOLZłochowiceKB Florian Zajączki DrugieM
33SkibaJoannaKPOLMGKKoszęcinS
34SzafarczykNicolaKPOLPawonkówMafia Team LubliniecM
35MańkaMariaKPOLMGKStrzebińS
36GrudniewskiRafałMPOLTarnowskie GorySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryL
37PawlukJacekMPOLMGKKoszęcinM
38MusialikJanMPOLZabrzePRO WINDOW TEAM Tarnowskie GóryM
39MorcinekMagdalenaKPOLMGKKoszęcinS
40HadzikRafałMPOLGliwiceL
41PiegzaDawidMPOLKrupski MłynGreen Runners TeamL
42DragonMirosławMPOLTarnowskie GóryM
43SmykAdamMPOLKatowiceL
44SmykEwaKPOLKatowiceM
45CzyrniaMartinMPOLDobrodzieńMafia Team LubliniecS
46SmollMariolaKPOLKrupski MłynM
47MatuszczykMaciejMPOLKatowiceMedforumM
48KubiszDorotaKPOLLubliniecWKB META LUBLINIECS
49KubiszTomaszMPOLLubliniecWKB META LUBLINIECL
50WeissDominikMPOLBytomL
51GlancJanMPOLMGKStrzebińL
52NiekrawiecDariuszMPOLOpoleL
53PietrasMagdalenaKPOLCzęstochowaBBL CzęstochowaS
54OsakMałgorzataKPOLZawadzkieZawadzkie BiegnieM
55KrawczykMartaKPOLZawadzkieZawadzkie BiegnieL
56SowaSylwiaKPOLZawadzkieZawadzkie BiegnieM
57ZajdelDariuszMPOLZawadzkieZawadzkie BiegnieM
58ZajdelMirosławaKPOLZawadzkieZawadzkie BiegnieL
59BonkAntoniMPOLKochciceM
60PiecuchMarekMPOLPiekary ŚląskieLecymy DurśM