maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Bieg Pamięci Powstańców Warszawy - BIEGI DZIECI I MŁODZIEŻY

II Bieg Pamięci Powstańców Warszawy - BIEGI DZIECI I MŁODZIEŻY
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 05 października 2019
Organizator: Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy

Bieg odbędzie się pod patronatem:
Starosty Powiatu Mińskiego - Antoniego Jana Tarczyńskiego
Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki - Marcina Jakubowskiego
Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki - Antoniego Janusza Piechoskiego
Regulamin: Regulamin biegu
Kategorie:
- Biegi dzieci i młodzieżyWolne miejsca: 23

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.
1DróżdżWiktoriaKPOLP2013Mińsk MazowieckiBiegam z ImpetemM
2KrólIgorMPOLP2013Mińsk MazowieckiM
3LubańskaJuliaKPOLK1-32011KarolinaS
4KrólKamilMPOLK7-82006Mińsk MazowieckiXL
5OstrowskiTobiaszMPOLK4-62009JózefówFC PłochocinL
6OstrowskiFranciszekMPOLK1-32011JózefówFC PłochocinL
7OstrowskiJakubMPOLK1-32012JózefówJózefów JózefowiankaM
8ŻaczekGabrielMPOLK4-62009SzemborySp WiśniewXL
9WolskaMajaKPOLK4-62009Dębe WielkieRaceFighter GOSiR Dębe WielkieS
10WolskiMateuszMPOLK1-32011Dębe WielkieRaceFighter GOSiR Dębe WielkieS
11KrzewskiFilipMPOLK4-62008Dębe WielkieRaceFighter GOSiR Dębe WielkieXL
12KrzewskiAntoniMPOLK1-32012Dębe WielkieRaceFighter GOSiR Dębe WielkieL
13ŚciechowskaJuliaKPOLK1-32011Mińsk MazowieckiRaceFighter GOSiR Dębe WielkieM
14MajszykMajaKPOLP2013Mińsk MazowieckiS
15OłdakJuliaKPOLK4-62008AleksandrówL
16OłdakJanMPOLK1-32011AleksandrówM
17MajszykMarysiaKPOLP2015Mińsk MazowieckiM
18SzymczykWojciechMPOLP2014WarszawaS
19GłąbskaŁucjaKPOLK1-32012Mińsk MazowieckiS
20GłąbskiHenrykMPOLP2014Mińsk MazowieckiS
21GajownikAleksanderMPOLK1-32012Mińsk MazowieckiL
22GajownikJanMPOLP2015Mińsk MazowieckiS
23KomorzyckaJuliaKPOLK4-62008Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 5 w Mińsku MazowieckimXL
24KomorzyckaLauraKPOLK1-32011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 5 w Mińsku MazowieckimM
25NowakowskiMarcelMPOLK1-32011Mińsk MazowieckiM
26RodzikZuziaKPOLK4-62008CegłówMKB DreptakL
27RodzikKubaMPOLP2013CegłówMKB DreptakM
28ŚwiętochowskiMateuszMPOLK4-62007Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 5 w Mińsku MazowieckimXL
29ŚwiętochowskaKarolinaKPOLK4-62009Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 5 w Mińsku MazowieckimL
30ŚwiętochowskaMichalinaKPOLP2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 4 w Mińsku Mazowieckim Tuwima 2S
31KowalskiKacperMPOLK1-32012Mińsk MazowieckiRaceFighter GOSiR Dębe WielkieS
32IwaniukAnnaKPOLP2014Mińsk MazowieckiS
33KieliszczykMarcelMPOLP2014Mińsk MazowieckiS
34MuchaMikołajMPOLP2014Mińsk MazowieckiBieg przedszkolakaS
35WilińskiTomaszMPOLP2013Mińsk MazowieckiBieg przedszkolakaM
36WilińskiTymoteuszMPOLK4-62009Mińsk MazowieckiL
37StachulaMaksymilianMPOLP2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole nr 5S
38RżyskoZofiaKPOLP2013CegłówS
39SikorskiRafałMPOLP2013CegłówS
40SłodownikLeonMPOLP2013CegłówS
41KościeszaPiotrMPOLK1-32012Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiM
42ZarębskiMiłoszMPOLP2016Mińsk MazowieckiBieg przedszkolakaS
43SzubertZosiaKPOLK7-82006Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiXL
44SzubertAlicjaKPOLK4-62008Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiXL
45DzięcielskiAleksanderMPOLK7-82005Mińsk MazowieckiDTZXXL
46DzięcielskiJanMPOLK4-62007Mińsk MazowieckiDTZXL
47DzięcielskiWojciechMPOLK1-32011Mińsk MazowieckiDTZM
48ŁobodowskaGabrielaKPOLP2013SiennicaRaceFighter GOSiR Dębe WielkieS
49SztyborEwaKPOLP2015Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 1 w Mińsku Maz.S
50SztyborJanMPOLK1-32011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6L
51ŚwierczyńskiJakubMPOLK7-82005Dębe WielkieRaceFighter GOSiR Dębe WielkieXXL
52WęglińskiPawełMPOLK1-32010Mińsk MazowieckiKS BarakudaL
53Anonim#208012KPOLP2015WarszawaS
54StrażakAnonim#208018MPOLP2018Mińsk MazowieckiS
55SygaBartoszMPOLK1-32011Mińsk MazowieckiPubliczna Salezjańska Szkoła PodstawowaM
56SzabatMateuszMPOLK4-62018GliniakRaceFighter GOSiR Dębe WielkieXL
57SzabatAnnaKPOLK1-32011GliniakRaceFighter GOSiR Dębe WielkieL