maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Górska Przygoda edycja VI

Górska Przygoda edycja VI
Miejsce i data imprezy: Wisła, 10 listopada 2019
Organizator: Sport Pełen Pasji

Partnerzy:
Hotel Podium
AIRMIX
tmfoto.pl
Diagnostix

Regulamin: Regulamin

Koordynator zawodów Michał Kucewicz sportpelenpasji@gmail.com
Kategorie:
- Bieg 17 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 499
- Nordic Walking 12,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 499

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1LulkoMagdalenaKPOLBIEG, K21989CzeladźSEKCJA PIASKIZapłacono
2BalcerzakMagdalenaKPOLBIEG, K21984ŻoryZapłacono
3HermanMichałMPOLBIEG, M21986Jaworzno
4KrzyżakKrzysztofMPOLBIEG, M31975Dąbrowa GórniczaW pogoni za duchem
5StudniarzRafałMPOLBIEG, M21984CzeladźSekcja-PiaskiZapłacono
6DziubaEmilianMPOLBIEG, M31973MikołówSTS BIEGATON MIKOŁÓWZapłacono
7PietrusewiczJoannaKPOLNW, NK21974WarszawaZapłacono
8NykielMariuszMPOLBIEG, M21989MysłowiceSOCIOS SILESIA
9NowakŁukaszMPOLBIEG, M21986Czeladź#czeladzbiegaZapłacono
10JuzofArkadiuszMPOLBIEG, M31972PogwizdówFantastic Team
11HernackiKarolMPOLBIEG, M21984KrzepiceLISWARTA KRZEPICE
12Lassota-BujakMariolaKPOLBIEG, K31978Czeladź#czeladzbiegaZapłacono
13KochMartaKPOLBIEG, K31977Ornontowice
14SzczęśniakMałgorzataKPOLBIEG, K31975Czeladź#czeladzbiegaZapłacono
15MrowiecBernardMPOLBIEG, M41966TworkówKlub Biegam Bo Lubię Racibórz
16PudełkoDariuszMPOLBIEG, M41967KozłówOpel Active Team
17PetkiewiczTomaszMPOLBIEG, M21987MikołówSTS BIEGATON MIKOŁÓW
18BugańskiDamianMPOLBIEG, M21988Dąbrowa GórniczaCarbon OCR Racing Team
19Hebda-OlszówkaAleksandraKPOLBIEG, K21983ChorzówNight Runners Gliwice
20NogaŁukaszMPOLBIEG, M21982SosnowiecZdzieraj Kapcie
21Kowalczyk GrochlaAgataKPOLBIEG, K31978JaworznoKB MCKIS Jaworzno
22BieleckiMariuszMPOLBIEG, M41969Czeladź#czeladzbiega
23BorutaMarcinMPOLBIEG, M31976Czeladź#czeladzbiega
24KrainskiPiotrMPOLBIEG, M31973Czeladz#czeladzbiega
25MòlWiolettaKPOLNW, NK21971Czeladź#czeladzbiega
26GlombikAgnieszkaKPOLBIEG, K31978Czeladź#czeladzbiega
27FerfeckaBarbaraKPOLBIEG, K31976Kozakowice GórneŚWIRY STELA
28MorchatPawełMPOLBIEG, M31976Ruda Śląska#czeladzbiegaZapłacono
29Krupa-SzczęsnyIzabelaKPOLBIEG, K31973Czeladź#czeladzbiegaZapłacono
30ŁobodaMarcinMPOLBIEG, M21980UstrońŚWIRY STELA
31MichalskiMateuszMPOLBIEG, M21983JaworzeBieg po zdrój
32DziekańskaMartaKPOLBIEG, K31976BędzinW pogoni za duchemZapłacono
33DawiecMichałMPOLBIEG, M21980ZabrzeFat Run Zabrze
34KlejsztaGrzegorzMPOLBIEG, M31974Mysłowice#czeladzbiega
35MastalskaMarzenaKPOLBIEG, K21984ZabrzeOpel Active Team
36OłubekRobertMPOLBIEG, M31975ŻoryHRmax Żory
37Kwiecień-WrzosekKatarzynaKPOLBIEG, K11991RybnikZapłacono
38JasińskiKrzysztofMPOLBIEG, M21980Bojszowy NoweBiegnę Byle DobiecZapłacono
39MajchrzykDorotaKPOLBIEG, K31978Czeladź#czeladzbiega
40GrosAgnieszkaKPOLNW, NK21979Katowice
41KołodziejJoannaKPOLNW, NK21968Ruda ŚląskaSTADION ŚLĄSKI
42RzeźnikKatarzynaKPOLNW, NK21972Tychy;)
43TychanowiczAdamMPOLBIEG, M11992Piekary ŚląskieATOS Racing TeamZapłacono
44Kubaczka-LigenzaSylwiaKPOLBIEG, K21983Czeladź#czeladzbiega
45MarcinkowskaBeataKPOLBIEG, K31970Czeladź#czeladzbiega
46Kwaśniak-MinorZuzannaKPOLNW, NK21974Będzin/czeladź#czeladzbiega
47BojdaBrygidaKPOLBIEG, K31976PierściecŚWIRY STELA
48SpychałaMarzenaKPOLNW, NK21970BiałaCKZIU Nysa MECHANIK
49SpychałaLesławMPOLNW, NM21966BiałaCKZIU Nysa MECHANIK
50Bujak-KapaDorotaKPOLBIEG, K21981Czeladź#czeladzbiega
51SłupianekPawełMPOLNW, NM21979KatowiceKatowicki Nordic Walking
52BrodzińskaKamilaKPOLBIEG, K21981SosnowiecW pogoni za duchem
53NoszczykSebastianMPOLBIEG, M31978TychyLake RunnersZapłacono
54RumpelMaryniaKPOLBIEG, K21987CzyżowiceKS M.E.T.A.
55ButanowiczMarzenaKPOLBIEG, K21986SuszecFantastic team
56KurasińskiKonradMPOLBIEG, M21989BrennaŚwiry Stela
57Adamus-KowalskaJustynaKPOLBIEG, K31979ImielinAZS AWF KatowiceZapłacono
58LesikKrzysztofMPOLBIEG, M31974Wodzisław ŚląskiForma Wodzisław Śląski
59BielańskaBeataKPOLBIEG, K31978KatowiceHuragan Ligota
60DawiecAnnaKPOLBIEG, K31977ZabrzeFat Run Zabrze
61CieślarKasiaKPOLBIEG, K21984Ustroń1984
62KobielaDariaKPOLNW, NK11989CzęstochowaKabex Podkowa Janów
63StillerKarolMPOLNW, NM11984KusiętaKabex Podkowa Janów
64KrosnySebastianMPOLBIEG, M21982MikołówSTS Biegaton Mikołów - Leśna Szarańcza
65MikośAgnieszkaKPOLNW, NK11988Łaziska GórneAlva 1 - Rowery RudaZapłacono
66MateraKingaKPOLBIEG, K31975Wysoka
67StaciwaMichałMPOLBIEG, M31978KatowiceTruchtacz MysłowiceZapłacono
68MzykFabianMPOLBIEG, M31974OrzeszeSTS BIEGATON MIKOŁÓWZapłacono
69KafkaEwelinaKPOLBIEG, K31978SkoczówEnkaZapłacono
70LipińskiTomaszMPOLBIEG, M31974SkoczówLichota TeamZapłacono
71KrzemieńAdrianMPOLBIEG, M31976JaworzeBB RUNNERS
72LaskowskaSabinaKPOLNW, NK11986RudziczkaLandi Team
73BanaśMartaKPOLBIEG, K21980BędzinZapłacono
74SchabekŁukaszMPOLBIEG, M11992Czeladź#czeladzbiegaZapłacono
75WłodarczykPawełMPOLBIEG, M31977OpoleKB ODRA OPOLE
76NetkowskiWojciechMPOLNW, NM21959WarszawaPASJA NORDIC WALKINGZapłacono
77GwarekAnitaKPOLNW, NK21971WarszawaZapłacono
78TomczykMagdalenaKPOLBIEG, K21989Panki
79KaniaTomaszMPOLBIEG, M31979Bielsko - Biała
80KidawaAleksanderMPOLBIEG, M21981Jaworzno1981
81JasinskiTomaszMPOLBIEG, M31977Wielka- Wies
82SzypułaEwaKPOLBIEG, K21981TychyBiegnę byle dobiec
83SzturcKlaudiaKPOLBIEG, K21986JaworznoKB MCKIS JaworznoZapłacono
84KryczekPiotrMPOLBIEG, M31979Dąbrowa GórniczaTeam Urodzeni Biegacze
85KubeczkoKrzysztofMPOLNW, NM11982MysłowiceKatowicki Nordic Walking
86GruszkaGrzegorzMPOLBIEG, M31977Siemianowice ŚląskieENDURANCE TEAMZapłacono
87DrażykAndrzejMPOLBIEG, M41966OrzeszeZapłacono
88BorkowskiAndrzejMPOLBIEG, M41966OrzeszeZapłacono
89BezakŁukaszMPOLBIEG, M21980KatowiceNATURALNY BZYKZapłacono
90KaniaAgnieszkaKPOLNW, NK21977Łaziska GórneNessi Team
91BiskupAnnaKPOLBIEG, K31977OrnontowiceSTS BIEGATON MIKOŁÓW
92BorowiczRoksanaKPOLBIEG, K21989GierałtowiceOrły z KnurowaZapłacono
93KoziełGrzegorzMPOLBIEG, M21982ChorzówSTS BIEGATON MIKOŁÓWZapłacono
94MormulPrzemekMPOLBIEG, M21980KrakowZapłacono
95JasnochMarcinMPOLBIEG, M21980BytomSTS BIEGATON MIKOŁÓWZapłacono
96SenderskiPrzemysławMPOLBIEG, M11994PrzytkowiceZapłacono
97KowaczykAdamMPOLBIEG, M21982MikolowSTS BIEGATON MIKOŁÓWZapłacono
98Ogierman-DykasMarzenaKPOLBIEG, K21983OrzeszeFantastic TeamZapłacono
99ZaklińskaKatarzynaKPOLNW, NK21976GliwiceTMTeam
100ChrzanowskaBarbaraKPOLBIEG, K21984BędzinZdzieraj Kapcie
Strona 1 z 2