maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Orzeski Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Orzesze, 08 września 2019
Organizator: Fundacja Aktywni - aktywni@onet.eu
Dyrektor Biegu - Tomasz Mrowiec - 500300356; t.mrowiec@onet.pl
Sławomir Grzegorzyca (609534290) ; Dominik Grzegorzyca (500139151)

**Zawody są współfinansowane przez Urząd Miasta Orzesze
***Organizatorem biegu dla dzieci rocznik 2008 i młodsi jest Urząd Miejski Orzesze
Regulamin: Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 407
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 407
- Nordic WalkingWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 407
- Zawodnicy na wózkachWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 407

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1JasnochAdrianMPOL10KMMikołówXL
2ThomannJacekMPOL10KM, MOOrzeszeGOULTRA.PLL
3ChudyKrzysztofMPOL10KM, MOOrzeszeMagna Formpol Running TeamL
4ChudyDawidMPOL10KM, MOOrzeszeM
5ChmielEmiliaKPOL5KMOrzeszeS
6Tkocz-CieślikMałgorzataKPOL5KMOrzeszeSZapłacono
7MacioszekJacekMPOL10KM, MOOrzeszeXL
8WoźniakMichałMPOL10KM, MOOrzeszeLZapłacono
9KurkaWojciechMPOL5KMGliwiceL
10NowotnyBartłomiejMPOL10KMOrnontowiceM
11NowotnaJustynaKPOL5KMŁaziska ŚrednieXL
12KubicaAndrzejMPOL10KMŁaziska GórneKRAFTCONTROL TEAMS
13KarlikPawełMPOL10KMKobiórCarbon OCR Racing TeamL
14MendelBeataKPOL5KMOrzeszeSTUDIO FITNESS MIKOŁÓWS
15TestTestMPOL10KM, MOOrzeszeXL
16CzaudernaTymoteuszMPOL10KM, MOOrzesze-ZawiśćLZapłacono
17MandryszAleksandraKPOLNWLyskiNordic Walking LyskiM
18KocurekAgnieszkaKPOL10KMŚwiętochłowiceS
19WorwaDorotaKPOLNWJawiszowiceM
20PetkiewiczTomaszMPOL10KMMikołówKia Etrans - STS Biegaton MikołówS
21JaneckiMateuszMPOL10KMJastrzębie-ZdrójBziegaczeM
22RaudnerEugeniuszMPOL10KMBełkL
23LeisznerIzabelaKPOL10KMBytomHusaria Race TeamM
24MałasWojciechMPOL10KMRybnikLZapłacono
25TaisnerAleksandraKPOLNWRuda ŚląskaL
26TaisnerTomaszMPOLNWRuda ŚląskaL
27GarcarzKarolinaKPOL5KMOrzeszeLZapłacono
28GarcarzKatarzynaKPOL5KMGliwiceMZapłacono
29KordonAnnaKPOLNWŁaziska GórneŁaziskie ŁazikiMZapłacono
30Wojtkowska-WitalaAnnaKPOL5KMMikołówBiegam Bo Lubię MikołówSZapłacono
31OlesiakFranciszekMPOL10KMMikołówMiraz Race TeamL
32KołekKatarzynaKPOL10KMŻorySZapłacono
33RajwaJanMPOL5KMJastrzębie-ZdrójBziegaczeMZapłacono
34GwóźdźRomanMPOLNWMysłowiceXL
35Fik-GwóźdźBeataKPOLNWMysłowiceL
36TomczykKrzysztofMPOL10KMŁaziska GórneLZapłacono
37WiśniewskaPrzemysławMPOL10KM, MOOrzeszeHURAGAN WoszczyceM
38AdamusAnetaKPOLNWChorzówEkipa Na KijachSZapłacono
39AdamusCzesławMPOLNWChorzówEkipa Na KijachLZapłacono
40KlepczyńskaSabinaKPOL10KMRybnikS
41BuczekPawełMPOL10KMTychyLake RunnersLZapłacono
42MałkaMarianMPOLNWGliwiceM
43MałkaIrenaKPOLNWGliwiceL
44PoloczekMarcinMPOL10KM, MOOrzeszNiYwysportowaniLZapłacono
45JasinskaKlaudiaKPOL5KMBytomM
46LudygaKrystianMPOLNWBytomXXL
47KałużnaAnnaKPOLNWSosnowiecL
48LudygaAnetaKPOLNWBytomL
49JanczykGrzegorzMPOL5KMRybnikRybnicka Grupa Biegową Pędzimy RazemSZapłacono
50GawlikDariaKPOL10KMOtmiceIZBICKO W BIEGUMZapłacono
51CichockiKrzysztofMPOL5KMOrzeszeXLZapłacono
52KłyśRyszardMPOLNWGliwiceL
53DreszerDamianMPOL5KMOrzeszeL
54SłupianekPawełMPOLNWKatowiceKatowicki Nordic WalkingM
55RaczekRobertMPOL10KMCzerwionka-LeszczynyMZapłacono
56SobolewskiPiotrMPOL10KMCzeladźToPo_CzeladźM
57LampaAlicjaKPOL10KMGliwiceS
58WesterMieczysławMPOL10KMGliwiceM
59LatusekMarekMPOL10KMŁźaziska GórneKraftcontrolSZapłacono
60KrzyżowskiPawełMPOL10KMKatowiceXLZapłacono
61RybakTomaszMPOL5KMRuda ŚląskaLZapłacono
62ŻelezikKrzysztofMPOLNWBędzinM
63NiebrzydowskiŁukaszMPOL10KMŻory/rybnikL
64GregorczykMarcinMPOL5KMMikołówKia Etrans - STS Biegaton MikołówM
65ArendtZdzisławMPOLNWKatowiceKatowicki Nordic WalkingL
66BińkowskiCzesławMPOL10KM, MOOrzeszeMZapłacono
67RespondekSebastianMPOL5KMRuda ŚląskaL
68SkowronKatarzynaKPOLNWŁaziska GórneKS OPTYK TEAMS
69SzostokNataliaKPOLNWŁaziska GórneLZapłacono
70BardoszRenataKPOL5KMZabrzeS
71DrażykAndrzejMPOL10KM, MOOrzeszeXLZapłacono
72BorkowskiAndrzejMPOL10KM, MOOrzeszeLZapłacono
73KlepczyńskaSabinaKPOL10KMRybnikS
74IgielskaAnnaKPOLNWZabrzeM
75PrystupaRobertMPOLNWZabrzeL
76StarostkaAnnaKPOLNWRuda ŚląskaXXL
77StarostkaMariuszMPOLNWRuda ŚląskaXXL
78SkowronKrzysztofMPOL10KMŁaziska GórneKS OPTYK TEAMXLZapłacono
79BlusMarcinMPOL5KMZabrzeLZapłacono
80WojdasMateuszMPOL10KMBędzinM
81KrzyżowskiDariuszMPOL10KM, MOOrzeszeM
82KrzyżowskaIzabelaKPOL5KMOrzeszeS
83BasistaKasiaKPOLNWPszówForma Wodzisław ŚląskiM
84GaborKatarzynaKPOL10KMŁaziska GórneSZapłacono
85KastelikSzymonMPOL5KMGilowiceGRZMOT GILOWICEMZapłacono
86KrzyżowskaJustynaKPOL5KMTychySZapłacono
87KryskaAleksandraKPOL10KMKnurówSZapłacono
88BoberWojciechMPOL5KMRogówXL
89CzechowskiDariuszMPOL5KMRybnikSZapłacono
90KocurAgataKPOL10KMMikołów BujakówAgata KocurS
91GrzegorzycaMarcinMPOL5KMGierałtowiceGierałtowiceSZapłacono
92KuczeraBeataKPOL5KMWodzisław ŚląskiM
93IgielskiGrzegorzMPOLNWZabrzeXXL