maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON
Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 25 kwietnia 2020
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin: Regulamin Biegu
.
Kategorie:
- 65 kmWolne miejsca: 37

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AugustyniakGrzegorzMPOL1982Głuchołazy
2Stella MareAnonim#204395KPOL1970Opole
3HszAnonim#204394MPOL1971OpoleFC HSZXL
4BartelaMateuszMPOL1997Opole
5Anonim#202363MPOL1980Opole
6BłędkowskaKatarzynaKPOL1984OpoleM
7Anonim#202358MPOL1982OpoleMZapłacono
8CedroDamianMPOL1978OpoleBose Nogi Malinka Opole
9ChłapIreneuszMPOL1979PrudnikHusaria Race Team
10ChojnackiPrzemysławMPOL1977OpoleBox88
11CupriakDanielMPOL1972GrodkówM
12DankówKrzysztofMPOL1978OpoleMasz jaja idź na badania
13DąbrowskaNataliaKPOL1987OpoleBieg Opolski / Załoga Górska
14DorobekAgataKPOL1973ZabrzeNight Runners
15DrescherMalwinaKPOL1985Januszkowice
16DudekAgnieszkaKPOL1982Ruda ŚląskaNight Runners
17DudekMariuszMPOL1980Ruda Śląska
18DurkowskiMarcinMPOL1985Oborniki ŚląskieOborygeni
19FalkenbergLudwikMPOL1976KrapkowiceKrapkowice biega
20FlisDariuszMPOL1967ZabrzeOlimp Zabrze
21FurtakKrzysztofMPOL1962LubinKTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI
22Gaj-JurczykRenataKPOL1973Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
23GerusWiesławMPOL1965WrocławPro-Run Wrocław
24GłówkaRafałMPOL1976Katowice
25GnotKatarzynaKPOL1974Opole
26GolonMarlenaKPOL1975BydgoszczRun Pasja
27GonsiorRafałMPOL1988Niemodlin Woj. OpolskieAthletics NysaZapłacono
28Anonim#202541MPOL1976OzimekM
29GradowskiŁukMPOL1978OpoleZapłacono
30GrobelnyRafałMPOL1984CzarnożyłyWieluń Biega
31GucwaMirosławMPOL1975OpoleTymczasem.inZapłacono
32GumińskiPrzemysławMPOL1981OzimekM
33GuzikPiotrMPOL1983WrocławSii Running Team
34HermanowiczMarekMPOL1986Dobrzeń WielkiFeniks PGE Elektrownia OpoleL
35IgnatowskaJustynaKPOL1982Nysacaffedelmondo.pl
36IwanowskiWojtekMPOL1979OpoleOpole G.R.UXL
37JagielaRafałMPOL1982OpoleKB Odra OpoleS
38JanikRafałMPOL1978Strzelce Opolskiegmina Strzelce opolskie
39JaniszewskiWiktorMPOL1998PrudnikL
40JankowskiŁukaszMPOL1987PogorzelaStan Umysłu Lewin Biega
41JastrzębskiLeszekMPOL1954PrudnikZapłacono
42Jędrzejowska- DecAnnaKPOL1976GliwiceExtremalne OTK na Relaksie
43KaczmarekMichałMPOL1984Krapkowice
44KaramonMarcinMPOL1977OpoleOPOLEBIEGA
45KlimczakPiotrMPOL1969GłuchołazyJuvenia Głuchołazy
46KopaczMirosławMPOL1955Poznań
47KoralewskaEdytaKPOL1975PrudnikS
48KosackaOlaKPOL1991KrapkowiceOlkaDemolkaTeam
49KostrzewskiSławomirMPOL1975Głuchołazy
50KościelniakWiolaKPOL1980PrudnikRunners Team Nysa/Tigers PrudnikSZapłacono
51KotyszWaldemarMPOL1964OpoleM
52KrólMieczysławMPOL1980OpoleUltraTata / Bieg Opolski
53KrzemińskaAleksandraKPOL1981OpoleKW OPOLES
54KrzemińskiJacekMPOL1981OpoleKW OPOLEL
55KrzyszłowskiRafałMPOL1976OpoleŚwińskim truchtemZapłacono
56LasekJakubMPOL1990OpoleChicks&Sport TeamZapłacono
57LechAgnieszkaKPOL1978Świebodzice
58LeśniowskiPiotrMPOL1982OpoleVITALMZapłacono
59LewandowskiMarekMPOL1982Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
60LipińskiKamilMPOL1995WołowOlkaDemolkaTeam
61LubochKrzysztofMPOL1978SzydłówTeam DobeermanS
62LubochPaulinaKPOL1994Mańkowice
63ŁakomskiMarcinMPOL1973Wodzisław ŚląskiZapłacono
64ŁopianiakTomaszMPOL1975Opole
65MajMarekMPOL1980WrocławZapłacono
66MalczewskiDanielMPOL1987OpoleWieczorne Bieganie w Opolu/SZYMI teamS
67MalinowskiAdrianMPOL1978BędzinCzeladź Biega
68MałkowskiBogdanMPOL1968MurówSpartamie Dzieciom
69MańczyńskiMarcinMPOL1977OpoleBox88XL
70MarciniakPrzemysławMPOL1987PrudnikM
71MarczewskiSławomirMPOL1972ZłotówStowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów
72MartyniakGrzegorzMPOL1977KrapkowiceAmator
73MartynowskiŁukaszMPOL1982OpoleZapłacono
74MazurekRomanMPOL1978MurówSpartamie Dzieciom
75MączkaBronisławMPOL1953GliwiceExtremalne OTK na Relaksie
76MielczarekGrzegorzMPOL1967Opole
77NiweltJustynaKPOL1980Opole
78OgielaEdytaKPOL1977GlucholazyRunners Team Nysa/Tigers Prudnik
79OleszekMagdalenaKPOL1985Czeladź
80OliwaPiotrMPOL1984Opole
81OlszewskiEligiuszMPOL1973Opole
82OżógGrzegorzMPOL1984OpoleBox88L
83PaczkowskiPawełMPOL1973ŁódźDIABECIAKI
84ParysekArkadiuszMPOL1974Brzeg DolnyM
85PawlikMarekMPOL1974NysaRunners Team Nysa/Tigers Prudnik
86PolakMichalinaKPOL1995Opole
87PoradaAdamMPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia Zdzieszowice
88PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia Zdzieszowice
89PotockiMichałMPOL1985OpoleBieg Opolski
90RojekPiotrMPOL1976JankowiceRunners Team Nysa/Tigers Prudnik
91RomańczykJarosławMPOL1977OpoleHuragan
92SłociakRafałMPOL1990OpoleRAJSPORT ACTIVE
93SojkaMarekMPOL1974GłuchołazyXL
94StanisławczukSebastianMPOL1980NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikL
95StonogaTomaszMPOL1978OzimekRun&Kite FanM
96StyczeńJustynaKPOL1983Zabrze
97SujkaDawidMPOL1981OpoleSzymiTeam
98SydorRadosławMPOL1976Opole
99SztonykIwonaKPOL1989PrudnikRunners Team Nysa/Tigers PrudnikM
100SzymańskiPawełMPOL1980LesznoMUAY RUNNING TEAMZapłacono
Strona 1 z 2