maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON
Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 25 kwietnia 2020
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin: Regulamin Biegu
.
Kategorie:
- 65 kmWolne miejsca: 78

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BartelaMateuszMPOL1997Opole
2Anonim#202363MPOL1980Opole
3BłędkowskaKatarzynaKPOL1984OpoleM
4BożekRadosławMPOL1982OpoleMZapłacono
5CedroDamianMPOL1978OpoleBose Nogi Malinka Opole
6ChojnackiPrzemysławMPOL1977OpoleBox88
7CupriakDanielMPOL1972GrodkówM
8DąbrowskaNataliaKPOL1987OpoleBieg Opolski / Załoga Górska
9DrescherMalwinaKPOL1985Januszkowice
10FalkenbergLudwikMPOL1976KrapkowiceKrapkowice biega
11Gaj-JurczykRenataKPOL1973Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
12GolonMarlenaKPOL1975BydgoszczRun Pasja
13GonsiorRafałMPOL1988Niemodlin Woj. OpolskieAthletics NysaZapłacono
14Anonim#202541MPOL1976OzimekM
15GradowskiŁukMPOL1978OpoleZapłacono
16GucwaMirosławMPOL1975OpoleTymczasem.inZapłacono
17GumińskiPrzemysławMPOL1981OzimekM
18GuzikPiotrMPOL1983WrocławSii Running Team
19HermanowiczMarekMPOL1986Dobrzeń WielkiFeniks PGE Elektrownia OpoleL
20IgnatowskaJustynaKPOL1982Nysacaffedelmondo.pl
21IwanowskiWojtekMPOL1979OpoleOpole G.R.UXL
22JagielaRafałMPOL1982OpoleKB Odra OpoleS
23JanikRafałMPOL1978Strzelce Opolskiegmina Strzelce opolskie
24JaniszewskiWiktorMPOL1998PrudnikL
25JankowskiŁukaszMPOL1987PogorzelaStan Umysłu Lewin Biega
26JastrzębskiLeszekMPOL1954PrudnikZapłacono
27KaczmarekMichałMPOL1984Krapkowice
28KoralewskaEdytaKPOL1975PrudnikS
29KosackaOlaKPOL1991KrapkowiceOlkaDemolkaTeam
30KostrzewskiSławomirMPOL1975Głuchołazy
31KościelniakWiolaKPOL1980PrudnikRunners Team Nysa/Tigers PrudnikSZapłacono
32KotyszWaldemarMPOL1964OpoleM
33KrólMieczysławMPOL1980OpoleUltraTata / Bieg Opolski
34KrzemińskaAleksandraKPOL1981OpoleKW OPOLES
35KrzemińskiJacekMPOL1981OpoleKW OPOLEL
36KrzyszłowskiRafałMPOL1976OpoleŚwińskim truchtemZapłacono
37LasekJakubMPOL1990OpoleChicks&Sport TeamZapłacono
38LeśniowskiPiotrMPOL1982OpoleVITALM
39LewandowskiMarekMPOL1982Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
40LipińskiKamilMPOL1995WołowOlkaDemolkaTeam
41LubochKrzysztofMPOL1978SzydłówTeam DobeermanS
42MalczewskiDanielMPOL1987OpoleWieczorne Bieganie w Opolu/SZYMI teamS
43MalinowskiAdrianMPOL1978BędzinCzeladź Biega
44MańczyńskiMarcinMPOL1977OpoleBox88XL
45MarciniakPrzemysławMPOL1987PrudnikM
46MarczewskiSławomirMPOL1972ZłotówStowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów
47MartyniakGrzegorzMPOL1977KrapkowiceAmator
48MartynowskiŁukaszMPOL1982Opole
49MielczarekGrzegorzMPOL1967Opole
50NiweltJustynaKPOL1980Opole
51OgielaEdytaKPOL1977GlucholazyRunners Team Nysa/Tigers Prudnik
52OleszekMagdalenaKPOL1985Czeladź
53OliwaPiotrMPOL1984Opole
54OżógGrzegorzMPOL1984OpoleBox88L
55PaczkowskiPawełMPOL1973ŁódźDIABECIAKI
56PawlikMarekMPOL1974NysaRunners Team Nysa/Tigers Prudnik
57PolakMichalinaKPOL1995Opole
58PoradaAdamMPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia Zdzieszowice
59PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia Zdzieszowice
60RojekPiotrMPOL1976JankowiceRunners Team Nysa/Tigers Prudnik
61SłociakRafałMPOL1990OpoleRAJSPORT ACTIVE
62StanisławczukSebastianMPOL1980NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikL
63SujkaDawidMPOL1981OpoleSzymiTeam
64SydorRadosławMPOL1976Opole
65SztonykIwonaKPOL1989PrudnikRunners Team Nysa/Tigers PrudnikM
66TkaczPawełMPOL1979GłuchołazyBBL GŁUCHOŁAZY
67WaszczykowskaMagdalenaKPOL1977PrudnikS
68Wiek-RezaczAlicjaKPOL1983NysaMatner Running TeamS
69WistubaŁukaszMPOL1993PrudnikXL
70WitkowskaBeataKPOL1982Gdańsk#KaszanienamokaZapłacono
71WłodarczykPawełMPOL1977OpoleKB Odra OpoleL
72ZakrzewskaKatarzynaKPOL1977Miłków#BereznowskaTrenujeM