maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

V Bieg Harpagana KIDS

V Bieg Harpagana KIDS
Miejsce i data imprezy: Piekary Śląskie, 22 września 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
.
Regulamin: Regulamin
.

Kategorie:
- V Bieg Harpagana - Fala 1 KIDS (2015 - 2012) g.10:15Wolne miejsca: 89
- V Bieg Harpagana - Fala 2 KIDS (2011 - 2008) g.10:30Wolne miejsca: 86
- V Bieg Harpagana - Fala 2 KIDS (2007 - 2003) g.10:45Wolne miejsca: 95

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkoleRozm.Pł.
1PakułaNataliaKPOLDZ032005RadzionkówStrefa Byków dziecięca 168
2KapelaSamuelMPOLDZ022009Bytom dziecięca 144
3KapelaTomaszMPOLDZ012015BytomCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMdziecięca 122
4JankowskiBartoszMPOLDZ022009BytomSp 28 Bytom dziecięca 156Zapłacono
5SkupinSoniaKPOLDZ022008BytomSzkoła podstawowa nr. 32 bytom dziecięca 168Zapłacono
6KołodziejczakBłażejMPOLDZ032006BytomSPMS nr1 dziecięca 168Zapłacono
7MusialikWiktorMPOLDZ022011Piekary SlLecymy Durs dziecięca 156
8SkokWojciechMPOLDZ012013ChorzówPrzedszkole 13chorzow dziecięca 132
9ManiuraIzabellaKPOLDZ011987Chorzówdziecięca 122
10ManiuraJessicaKPOLDZ022009Chorzów dziecięca 156
11FrączekMaciejMPOLDZ012012RadzionkówSp 2 Radzionków dziecięca 144
12PełkaBiankaKPOLDZ022011BytomSzkoła Podstawowa nr. 26 dziecięca 144
13PełkaLenaKPOLDZ022011BytomSzkoła Podstawowa nr. 26 dziecięca 132
14ManiuraOliwierMPOLDZ012015Chorzówdziecięca 122
15LatusekJonatanMPOLDZ022009Chorzów dziecięca 144
16AntonioAnonim#201986MPOLDZ012014Tarnowskie GóryPrzedszkole nr 2 Tarnowskie Góry dziecięca 132
17FilipowskaMajaKPOLDZ012011BytomStrefa Byków dziecięca 132
18SkibaDobrawaKPOLDZ022009SiemianowiceUKS WODNIK dziecięca 144
19MargasińskaJuliaKPOLDZ032007Ruda Śląska dziecięca 156
20GutowskaMajaKPOLDZ012013Ruda Śląskadziecięca 122
21HonkiszWiktorMPOLDZ022009Bielsko Biała dziecięca 144
22KuźmickiPiotrMPOLDZ022006WrocławKiku Run Team dziecięca 168
23KuźmickaAgataKPOLDZ032004WrocławKiku Run Team dziecięca 168
24KrólPiotrMPOLDZ022010ŚwiętochłowiceSzkoła Podstawowa nr 1w Świętochłowicach dziecięca 144
25WarwasIgorMPOLDZ022009KoloniaLisy Pustyni dziecięca 144
26MaterlaKubaMPOLDZ012012Tarnowskie GóryPrzedszkole Słoneczna 18 dziecięca 132
27PandzichGabrielMPOLDZ012015KatowiceCarbon OCR Racing Team
28PokryszkaNataliaKPOLDZ022008Zabrze dziecięca 144
29PokryszkaLenaKPOLDZ012013Zabrzedziecięca 122
30DrozdzJanMPOLDZ032006BytomSPMS nr1