maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

V Bieg Harpagana

V Bieg Harpagana
Miejsce i data imprezy: Piekary Śląskie, 22 września 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
.
Regulamin: Regulamin
.

Kategorie:
- Bieg Harpagana - SPRINT - Fala 1 Elite (g.11:30)Wolne miejsca: 95
- Bieg Harpagana - SPRINT - Fala 2 Open (g.11:45)Wolne miejsca: 73
- Bieg Harpagana - SPRINT - Fala 3 Open (g.12:00)Wolne miejsca: 82
- Bieg Harpagana - ENDURANCE - Fala 1 Elite (g.12:30)Wolne miejsca: 98
- Bieg Harpagana - ENDURANCE - Fala 2 Open (g.12:45)Wolne miejsca: 49
- Bieg Harpagana - ENDURANCE - Fala 3 Open (g.13:00)Wolne miejsca: 79
- Bieg Harpagana - ENDURANCE - Fala 4 Polish Force (g.13:15)Wolne miejsca: 97

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1PykaDanielMPOLEN031994Piekary SlaskieLecymy Durś męska M
2PiastowskaKarolinaKPOLEN041995Zabrze damska S
3MusialikSabinaKPOLEN031979Piekary SlLecymy Durś damska LZapłacono
4Koba StasiakUrszulaKPOLEN031984Piekary ŚląskieLecymy Durś damska SZapłacono
5KoślaDominikaKPOLEN021997BytomŁowcy oklasów bez kasków damska S
6CzajkaWojtekMPOLEN021995Tarnowskie GóryŁowcy oklasów bez kasków męska M
7SzastokKatarzynaKPOLEN021974RadzionkówMateo Dream Team damska S
8KuśMarcinMPOLEN021995BytomŁowcy oklasów bez kasków męska M
9SzastokAdamMPOLEN021971RadzionkówMateo Dream Team męska M
10BendkowskaAnnaKPOLEN021991BytomŁowcy oklasów bez kasków damska M
11BendkowskiMarekMPOLEN021990BytomŁowcy oklasów bez kasków męska M
12KrólAdamMPOLSP021985Świętochłowice męska L
13ZygmuntPatrykMPOLSP021980Katowice męska XLZapłacono
14TrelaSławomirMPOLEN021974BytomSzturm męska XLZapłacono
15WszołekKatarzynaKPOLEN021975BytomSzturm damska XL+
16LeisznerIzabelaKPOLEN011985BytomHusaria Race Team damska M
17TokarzJoannaKPOLEN031983Piekary ŚląskieLecymy Durś damska M
18KlackaPiotrMPOLSP021985Zabrze męska L
19Anonim#201728MPOLSP011994Ruda ŚląskaSOCIOS SILESIA męska L
20BochenekKatarzynaKPOLSP021976Bytom damska L
21WylężekMateuszMPOLEN021987Nakło Śląskie męska MZapłacono
22PlatenKlaudiaKPOLEN021972ŚwierklaniecMateo Dream Team damska M
23WawrzynczokAdrianMPOLSP031976Chorzów męska S
24Stefańska-WylężekSławomiraKPOLEN021974Wojkowice damska S
25PlatenKrystianMPOLEN021967ŚwierklaniecMateo Dream Team męska S
26KryńskaMartaKPOLSP021985Tarnowskie Góry damska M
27TrelaOliwiaKPOLEN022002BytomSzturm damska L
28DziembałaAgnieszkaKPOLEN021985RadzionkówMateo Dream Team damska M
29SzlichcinKarolinaKPOLEN021987RadzionkówMateo Dream Team damska S
30LisowskiGrzegorzMPOLEN011982ŚwiętochłowiceSOCIOS SILESIA męska L
31PiontekKrzysztofMPOLSP021975Bytom damska MZapłacono
32MachuraAnnaKPOLEN041986JaworznoHARPAGAN BEAST damska M
33PluszczykMarcinMPOLEN031981Piekary ŚląskieLecymy Durś męska L
34PluszczykAnnaMPOLEN031982Piekary ŚląskieLecymy Durś damska L
35SzymanskaEwaKPOLEN021979Sosnowiec damska S
36WasilewskaWiktoriaKPOLSP022003Bytom damska M
37ŻakJakubMPOLEN041989Gliwice męska L
38KuligowskaAgataKPOLEN021979ŻoryMiraz Race Team damska SZapłacono
39WójcikKarmenaKPOLSP021988Bytom damska SZapłacono
40WójcikMarcinMPOLSP021979Bytom męska LZapłacono
41SzołtysikBartoszMPOLEN031982Piekary ŚląskieLecymy Durś męska L
42Rodek-NowakMagdalenaKPOLEN031986Tarnowskie Góry damska L
43SikoraKarolinaKPOLEN021979Piekary ŚląskieMateo Dream Team damska S
44SzlichcinDominikMPOLEN021995RadzionkówMateo Dream Team męska M
45SikoraSzymonMPOLEN021977Piekary ŚląskieMateo Dream Team męska S
46SzklareckaAlicjaKPOLEN021980Piekary ŚląskieMateo Dream Team damska S
47SikoraPiotrMPOLEN021987Piekary ŚląskieMateo Dream Team męska M
48RosaArkadiuszMPOLEN021983KatowiceRMF4RT GLADIATORS męska S
49SzamperaMartaKPOLSP031992GliwiceSzampki damska M
50SzamperaRafałMPOLSP031985GliwiceSzampki męska M
51DąbrowskiKrzysztofMPOLSP011973ZabrzeSOCIOS SILESIA męska M
52DąbrowskiDanielMPOLSP022000ZabrzeSOCIOS SILESIA męska L
53SurowiecKonradMPOLEN021993Radzionków męska XL
54MatłokaBartłomiejMPOLEN021989Katowice męska LZapłacono
55Maciejewska SiwyElaKPOLEN021982RadzionkówMateo Dream Team damska M
56ZawadzkaMonikaKPOLEN021984Tarnowskie GóryMateo Dream Team damska S
57SiwyArturMPOLEN021983RadzionkówMateo Dream Team męska M
58ZawadzkiMateuszMPOLEN021984Tarnowskie GóryMateo Dream Team męska S
59SiwekMarcinMPOLEN021979Piekary ŚląskieMateo Dream Team męska SZapłacono
60SiwekKarinaKPOLEN021980Piekary ŚląskieMateo Dream Team damska SZapłacono
61PacudaMajaKPOLSP021983Krupski Młyn damska S
62ZarzecznyMarcinMPOLSP011979PawłowiceHusaria Race Team męska L
63PełkaDanielMPOLEN021980BytomStrefa Byków męska XL
64ZajączkowskiWojciechMPOLSP022001Tarnowskie Góry męska L
65PrzybyłekLucyKPOLEN021986Piekary Śląskie damska M
66GrybośPatrycjaKPOLEN021994RadzionkowMateo Dream Team damska M
67MaciejewskiDanielMPOLEN021993Miasteczko ŚlaskieMateo Dream Team męska S
68FalanaAgataKPOLEN021983Piekary ŚląskieLECYMY DURŚdamska XS
69FalanaMarcinMPOLEN031982Piekary ŚląskieLECYMY DURŚ męska M
70StachowiczBartoszMPOLEN031993Piekary Śląskie męska L
71CichyMariaKPOLEN021983RadzionkówMateo Dream Team damska MZapłacono
72KożuchAgnieszkaKPOLEN031975Piekary ŚląskieLecymy Durś damska S
73StolarekMałgorzataKPOLEN031978BytomStrefa Byków damska S
74KwaśniewskaDariaKPOLSP021993Bytom damska M
75BaciaEwaKPOLEN031986Piekary ŚląskieLecymy Durś damska S
76FilipczykDanutaKPOLSP031968BytomMiechowicka Grupa biegowa damska L
77FijałkowskiTomaszMPOLEN031978KrapkowiceVERTICAL MADNESS męska M
78WaclawStefanMPOLEN031983KomornikiVERTICAL MADNESS męska L
79OzgaMarcinMPOLSP021988Tychy męska M
80PapajaTomaszMPOLSP031991Piekary ŚląskieLecymy Durś męska XL
81OpiołkaKrzysztofMPOLEN031988Piekary ŚląskieLecymy Durś męska L
82BąkSławomirMPOLEN031980Piekary ŚląskieLecymy Durś męska M
83DrostDawidMPOLSP031993Piekary ŚląskieLecymy Durś męska M
84KaiserŁukaszMPOLEN021982ZabrzeStrefa Byków męska XL
85FrycJerzyMPOLSP021966Ruda Slaskaamator męska L
86HonkiszKingaKPOLSP021987Bielsko BiałaRMF4RT GLADIATORSdamska XS
87SotorDominikMPOLSP011989BytomStrefa Byków męska MZapłacono
88PurgołGrzegorzMPOLSP031988Piekary Śląskieamator męska M
89PurgołPatrycjaKPOLSP031991Piekary Śląskieamator damska S
90SurowiecAnnaKPOLSP031989Piekary Śląskie damska L
91SurowiecAdamMPOLSP031989Piekary Śląskie męska XL
92ZwolińskiMarcinMPOLEN031981DobieszowiceLecymy Durś męska MZapłacono
93ArasAnonim#202325MPOLSP021979Lubliniec męska XL
94KlackaAdamMPOLSP021982Siemianowice Śląskie męska L
95PokryszkaArturMPOLSP021984Zabrze męska L
96SłońskiPiotrMPOLEN031976Krapkowice męska XLZapłacono
97Marker-DziuboszAgnieszkaKPOLEN021979BytomMateo Dream Team damska SZapłacono
98IgnatowiczBeataKPOLSP031983Bytom damska SZapłacono
99IgnatowoczMarzenaKPOLSP031984Bytomdamska XSZapłacono
100ChrzanTomaszMPOLSP021988Piekary Śląskie męska XXLZapłacono
Strona 1 z 2