maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

I Bieg św. FILOMENY

Miejsce i data imprezy: Gniechowice, 11 sierpnia 2019
Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Gniechowic ul. Kątecka 59, Gniechowice, 55-080 Katy Wr.
Monika Sagan – Prezes
Stefania Maciaszek - wiceprezes
Kontakt z koordynatorem biegu e-mail: kssleza@gmail.com
Rzymskokatolicka parafia pw. św. Filomeny ul. Kątecka 53, Gniechowice, 55-080 Katy Wr.
Regulamin: Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 108
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 108
- Bieg na 2,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 108

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1WawakJarosławMPOL2,5KMGniechowiceKlub św. FilomenyZapłacono
2OtrębusKrzysztofMPOL10KMGniechowiceKlub Świętej Filomeny
3TulMałgorzataKPOL5KMGniechowiceKlub Św. FilomenyZapłacono
4OsmanJustynaKPOL5KMRujaLEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH
5LubienieckiTeodorMPOL10KMSobótkaZapłacono
6CiołekKatarzynaKPOL5KMGniechowice
7GrzegorekGrzegorzMPOL10KMKąty WrocławskieZapłacono
8WysoczańskaKarolinaKPOL10KMPietrzykowiceZapłacono
9WysoczańskiAdrianMPOL10KMPietrzykowice
10SwatowskiTomaszMPOL5KMKąty WrocławskieKB Kąty Wrocławskie
11BańkowskiMarekMPOL10KMKąty WrocławskieZapłacono
12RudnerJanuszMPOL5KMLewin Brzeski
13MatkowskiKazimierzMPOL10KMPietrzykowiceDOTI Spółka Jawna Manufaktura D.M. MroczkowscyZapłacono
14MazurWojciechMPOL10KMMirosławice
15SztulMichałMPOL5KMGniechowiceZapłacono
16KoziołekMagdalenaKPOL5KMGniechowiceZapłacono
17SowińskiMariuszMPOL10KMGniechowiceKlub św. FilomenyZapłacono
18GużdaAnnaKPOL5KMGniechowiceKlub św. Filomeny
19KoziołEwaKPOL10KMGórzyceKlub św. FilomenyZapłacono
20PiaseckaJadwigaKPOL10KMSobótkaKorff Team
21RakowskaAgnieszkaKPOL5KMLegnicaLegnicka Grupa Głuchych
22KalinowskaMałgorzataKPOL10KMLegnicaLegnicka Grupa GłuchychZapłacono
23ŚlizEdwardMPOL5KMGniechowiceZapłacono
24HerbutArturMPOL10KMCzernczyce
25PacynaGrzegorzMPOL10KMKąty WrocławskieKP TEAMZapłacono
26GołdynAndrzejMPOL5KMJordanów ŚląskiZapłacono
27TadrałaMirosławMPOL10KMWrocławZapłacono
28SosnowaBarbaraKPOL10KMWrocławZapłacono
29WieczorekPiotrMPOL10KMOleśnicaCala Oleśnica Biega
30GarbaczAgnieszkaKPOL5KMKarwianybrakZapłacono
31GarbaczGrzegorzMPOL5KMKarwianybrakZapłacono
32PiątekZofiaKPOL2,5KMSadowicebrakZapłacono
33MuchaAlinaKPOL5KMMirosławiceKorff TeamZapłacono
34WaśMartaKPOL2,5KMWroclawKlub Świętej Filomeny
35ZakrzewskiTomaszMPOL10KMWrocławNOKIAZapłacono
36ŁoposzkoTeresaKPOL5KMWierzbiceZapłacono
37ŁoposzkoWojciechMPOL10KMWierzbiceZapłacono
38RosiakMichałMPOL10KMLutynia
39MichalakRafałMPOL5KMCzepielowiceCZAPLA TEAM
40MirekTomaszMPOL5KMPustków ŻurawskiSzMiTeK TEAMZapłacono
41MrózKatarzynaKPOL5KMWrocław
42HutniczakPiotrMPOL10KMStary Górnik