maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Korfantowa

Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Korfantowa
Miejsce i data imprezy: Włodary, 24 sierpnia 2019
Organizator: Sołectwo Włodary
przy wsparciu Burmistrza Korfantowa

Regulamin: Regulamin Biegu
.
Kategorie:
- Bieg 3 kmWolne miejsca: 60

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1DzierżakKrzysztofMPOL1978NysaRunners Team Nysa/Tigers Prudnik
2DzierżakEdytaKPOL1981NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
3DudekMagdalenaKPOL1976NysaRunners Team Nysa/Tigers Prudnik
4SzulcMaciejMPOL1988NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
5SzulcEwaKPOL1991NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
6StanisławczukSebastianMPOL1980NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
7LipkaŁukaszMPOLMW1980WłodaryZapłacono
8BernackiKrzysztofMPOLMW1966WłodaryNiezrzeszonyZapłacono
9BurmińskiŁukaszMPOL1979NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
10BurmińskaIwonaKPOL1980NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
11PiotrowskiPiotrMPOLMW1993WłodaryMOSiR KorfantówZapłacono
12MetelskaKarolinaKPOL1998GłogówNiezrzeszonyZapłacono
13Lesniak NowakAnetaKFRA1983Paris
14LeśniakSebastianMPOL1989NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
15LeszczyńskaBożenaKPOL1956NiemodlinNiemodlin biega
16LeszczyńskiJanuszMPOL1958NiemodlinNiemodlin biega
17MilińskaLiliannaKPOL1981NiemodlinNiemodlin biega
18DereńMirosławMPOL1980Mechnice
19LesniakEwaKPOL1963Nysa
20Michalska-HasiakKatarzynaKPOL1965NysaZapłacono
21HasiakAleksanderMPOL1964NysaZapłacono
22PawlikAgnieszkaKPOL1973NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
23PełdiakKrzysztofMPOL1978NysaKLUB MEKSYK NYSAZapłacono
24Manuel PalaciosFabiolaKMEX1983NysaKLUB MEKSYK NYSAZapłacono
25LipkaAnnaKPOLMW1985WłodaryZapłacono
26BednarzSzymonMPOL1988NysaZapłacono
27ZawadaJózefMPOL1957GrodkówRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
28RudnerJanuszMPOL1979Lewin Brzeski
29DurejkoIzabelaKPOLMW1983Nysa
30MikodaSandraKPOL2000PrzełękZapłacono
31PawlikMarekMPOL1974NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
32BergerPiotrMPOL1978OtmuchówRUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIKZapłacono
33GłąbDariaKPOL1991PrudnikRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
34GrabowskiRomanMPOL1988NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
35BudynekNataliaKPOLMW1988WłodaryZapłacono
36BudynekPiotrMPOLMW1987WłodaryZapłacono
37ZientalaSylwiaKPOLMW1975WłodaryZapłacono
38CzarnyJulianMPOLMW1993WłodaryZapłacono
39PaciorekMarcinMPOL1982WojsławKSWZapłacono
40ZającMariuszMPOLMW1987WłodaryZapłacono
41GąsiorekAleksandraKPOL1997WężaZapłacono
42SobieszczańskaAgnieszkaKPOL1980PrudnikDyczuś TeamZapłacono
43BergerEdytaKPOL1978OtmuchówRUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIKZapłacono
44WitońKatarzynaKPOL1990OleszkaZapłacono
45BohoSławomirMPOL1986NysaZapłacono
46FrankAleksanderMPOL1993OpoleKS Koziołek Kędzierzyn-KoźleZapłacono
47ZadrożnyZbigniewMPOL1976WalceZapłacono
48OrzelZdzislawMPOLMW1988WlodaryZapłacono
49SobiechAnnaKPOLMW1988WłodaryZapłacono
50KamińskaAdrianaKPOL1981OpoleBieg OpolskiZapłacono
51ApostelGenowefaKPOL1984PrzechódRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
52AntoszczyszynRyszardMPOL1980NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
53HuncJustynaKPOL1988WłodaryNiezrzeszonyZapłacono
54GajekHalinaKPOL1974PrudnikRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
55SzaleniecJoannaKPOL1980PaczkówRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
56SurówkaAgnieszkaKPOL1982PaczkówRunners Team Nysa/Tigers Prudnik
57GaczyńskaKatarzynaKPOL1969PaczkówRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
58WajdizkBogusławMPOL1976NysaRunners Team Nysa/Tigers Prudnik
59WajdzikBogusławMPOL1976NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
60BroniszewskaEdytaKPOL1973NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
61ChwalczukJerzyMPOL1953NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
62MazurPrzemysławMPOL1990ŁącznikZapłacono
63PaciorekGrzegorzMPOLMW1987WłodaryKSWZapłacono
64PaciorekKamilaKPOLMW1986WłodaryKSWZapłacono
65LeśniakKatarzynaKPOL1986NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
66LeśniakAdrianMPOL1984NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
67MajkaPawełMPOL1979Piątkowice10blogZapłacono
68LudwaStanisławMPOL1968GłuchołazyRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
69TyczyńskiJarosławMPOLMW1963WłodaryZapłacono
70HermanKamilaKPOLMW1979WłodaryNiezrzeszonyZapłacono
71FrankiewiczSebastianMPOLMW1972WłodaryNiezrzeszonyZapłacono
72BobakMałgorzataKPOL1974NysaRunners Team Nysa/Tigers Prudnik
73ŚliwaPatrycjaKPOL1982NysaRUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIKZapłacono
74ŚliwaMarekMPOL1973NysaRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
75SzostakMartaKPOL1991HenrykówRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
76BochenskiSebastianMPOL1990ŁącznikZapłacono
77IlczyszynDominikaKPOL1977ZabrzeDrim Tim Głogówek runningZapłacono
78PustułkaAdamMPOL1978GłogówekDrim Tim Głogówek runningZapłacono
79PawlickiAndrzejMPOLMW1974WłodaryRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
80KreftWojciechMPOLMW1976WłodaryNiezrzeszonyZapłacono
81BabiczDanutaKPOL1985MagnuszowiceNiezrzeszonyZapłacono
82PawlickiGrzegorzMPOLMW2000WłodaryNiezrzeszonyZapłacono
83SztonykIwonaKPOL1989PrudnikRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
84KacprzyckaMartaKPOL1991BiskupówNiezrzeszonyZapłacono
85Ostrowska-UlmanEmiliaKPOL1976NysaNiezrzeszonyZapłacono
86UlmanMariuszMPOL1975ReguliceZapłacono
87SinickaMartaKPOLMW1981WłodaryZapłacono
88WołoszczukBartłomiejMPOLMW2003Włodary$BartekTeam$
89WalczakAdrianMPOL1995GrodkówZapłacono
90BagińskiTomaszMPOL1977Prudnik