maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIV Dobrodzieńska Dycha

Miejsce i data imprezy: Dobrodzień, 20 lipca 2019
Organizator: DOKiS Dobrodzień 034/3-575-346
Klub Sportowy START Dobrodzień

Patronat Honorowy:
Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła
Burmistrz Miasta i Gminy Dobrodzień Andrzej Jasiński
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BłaszczykSebastianMPOLMWOZawadzkieAntonteamL
2SztonykIwonaKPOLMWOPrudnikTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAL
3GarcorzDawidMPOLDzielnaMafia Team Lubliniec
4MalczewskiDanielMPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w Opolu / SZYMI TEAMSZapłacono
5KordzińskiKazimierzMPOLLubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
6SwobodaLeszekMPOLSolarniaMafia Team LubliniecZapłacono
7HałajkoJarekMPOLMWOOpoleWiesiek Team
8ChorkowyBartoszMPOLMWOOpoleMultifitZapłacono
9KoziakAgnieszkaKPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLE
10GarusŁukaszMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
11LudwigMarcinMPOLMWOChudobaM
12KowalczykBożenaKPOLKoszwice
13KowalczykJózefMPOLKoszwice
14WłodarczykPawełMPOLOpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
15WiechaSebastianMPOLMWOChudoba 32Zapłacono
16BłasikArturMPOLMWOOpole
17LignarAndrzejMPOLMWOGwoździceniezrzeszonyZapłacono
18FrankAleksanderMPOLMWOOpoleKS Koziołek Kędzierzyn-Koźle
19SpałekSzymonMPOLSieraków ŚlLKS SIERAKÓW ŚLXLZapłacono
20WodarczykMarcinMPOLMWO, KPoczołków
21BłażewskiMarekMPOLMWOStrzelce Opolskie
22KowalikDamianMPOLLubliniecEthosEnergy Poland S.A.
23SpałekMarcinMPOLMWOKolonowskieM
24LatkaMarekMPOLLubliniecWKB META LUBLINIECZapłacono
25KoperaNataliaKPOLNysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
26PaszkiewiczMichałMPOLMWOZawadzkieZapłacono
27MarkiewiczWiesławMPOLMWOKalyGmina MurówMZapłacono
28PaterakRobertMPOLMWOGrodziec, OzimekWKB META LUBLINIECZapłacono
29KozłowskiMariuszMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
30RurańskiMaciejMPOLTarnowskie GóryGrupa Biegowa Gwarek Tarnowskie Góry
31ReskaPiotrMPOLCiasna
32ProkopczykJaroslawMPOLOpole
33StarońSylwesterMPOLZabrze
34BednarekPiotrMPOLMWODobrodzieńniezrzeszonyL
35MałekKamilMPOLMWOOpoleZapłacono
36TwardzikGrzegorzMPOLSadówWKB META LUBLINIECXL
37BorowiakPiotrMPOLBytomZapłacono
38Kowalski-NeukirchHenrykMPOLKatowiceTruchtacz Mysłowice
39KordyacznyKrzysztofMPOLMWOPawłowiczkiniezrzeszonyXL
40ŁukowskiDariuszMPOLMWOStrzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
41RękowiczPawełMPOLMWOPraszkaZapłacono
42RękowiczPiotrMPOLMWOKowaleZapłacono
43StrzodaMarcinMPOLMWODobrodzieńniezrzeszonyZapłacono
44MikołajczykPiotrMPOLBędzinTKKF CzeladzZapłacono
45KrawczykPiotrMPOLSieraków ŚląskiLKS SIERAKÓW ŚLZapłacono
46KojDawidMPOLMWOKadłub
47KrzyżowskiTomaszMPOLMWOOzimekActive Team OzimekL
48StrzodaJoannaKPOLSieraków ŚląskiLKS Sieraków Śląski
49GonsiorTomaszMPOLMWOSchodniaZapłacono
50LisekJozefMPOLStrzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie
51SerafinSzymonMPOLLubliniecMafia Team Lubliniec
52MiśkiewiczKrzysztofMPOLMWOOlesnoBHP Miśkiewicz
53MiśkiewiczDorotaKPOLMWOOlesno1981
54DrabikMarcinMPOLWrocławWKB PIAST/MORSY WROCŁAWSKIE
55BednarczykWiesławMPOLMWOBrzegkotwica brzegZapłacono
56WelmGrzegorzMPOLCzęstochowaZabiegani Częstochowa
57RyszczykKrystianMPOLOpole
58SowińskiAdamMPOLMWOOpoleTEAM OPOLE
59HellmannWiolettaKPOLMWOJemielnicaDyszka dla sercaZapłacono
60HarynekRobertMPOLMWOKrapkowiceZapłacono
61SzafarczykNicolaKPOLPawonkówMafia Team Lubliniec
62ZielinskiMarcinMPOLMWODobrzeń WielkiFeniks PGE EL. Opole
63KulikMateuszMPOLMWODomecko
64OgonowskiEdwardMPOLMWOOpoleŻółwik OpoleZapłacono
65WawrzyczekGrzegorzMPOLZabrzeSilesia Marathon Team/Running Team ZabrzeZapłacono
66OstrowskiRafałMPOLMWOOpoleZapłacono
67KoprekEdmundMPOLMWO, KDobrodzień
68JachymskiRyszardMPOLMWOPraszkaNiezrzeszony
69KudlińskiLeszekMPOLCiasnaZapłacono
70TkaczykAdamMPOLMWOSzemrowiceZapłacono
71DymarekMateuszMPOLMWODobrodzień3 StawyZapłacono
72SkrobekMartynaKPOLKatowice3 StawyZapłacono
73MazurZbigniewMPOLZabrzeRunning Team Zabrze
74CzyrniaMartinMPOLMWO, KDobrodzieńMafia Team LubliniecZapłacono
75WitkiewiczWojciechMPOLMWOKotórz MałyZapłacono
76HellmannPiotrMPOLMWOJemielnicaDyszka dla serca
77LatałaErykMPOLMWOSkoroszyceZapłacono
78WitkiewiczDominikaKPOLMWOKotórz MałyZapłacono
79JarychJanMPOLZabrzeniezrzeszonyMZapłacono
80HermanAnnaKPOLSiemianowice ŚląskieAG Bravehearts Team
81RudolfJacekMPOLMWOKrapkowice
82GlikDariuszMPOLMWOSzymiszówGmina Strzelce OpolskieZapłacono
83RubanRafałMPOLTarnowskie Góry
84JarominGrzegorzMPOLWisła WielkaMZapłacono
85WacławczykRafałMPOLMWOZakrzówL
86PrzybyłElżbietaKPOLRadzionkówCidry Lotajom
87PrzybyłRafałMPOLRadzionków
88HanoJanMPOLGliwiceZapłacono
89RosinRyszardMPOLGliwiceZapłacono
90CwielongTadeuszMDEUDormagen
91MicudaJanMPOLMysłowiceTRUCHTACZ MYSŁOWICE
92MałczakMarcinMPOLCiasnaMafia Team LubliniecZapłacono
93AdamowskiZbigniewMPOLMyszkówSTART BIELSKO-BIAŁA
94ŁabysMateuszMPOLMWONysaNOA
95KaczmarczykArturMPOLPawonkówMafia Team LubliniecZapłacono
96JanickiArkadiuszMPOLMWOStrzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieMZapłacono