maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

BIEG PO MIÓD KARŁOWICE

Miejsce i data imprezy: Karłowice, 24 sierpnia 2019
Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Karłowic i Kuźnicy Katowskiej im. Ks. Dr Jana Dzierżona w Karłowicach,
Komitet organizacyjny założony z osób zaangażowanych i związanych z bieganiem z terenu gminy.
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1ChołoniewskiDawidMPOL10KM, MGP1986Karłowice
2SykałaMarcinMPOL10KM, MGP1979Karłowice
3Bednarska -KoziołDankaKPOL5KM1974Zielęcice
4DammBeataKPOL10KM1981BrzegDammTeamRunnersZapłacono
5SemeniukMarzenaKPOL10KM, MGP1984KarłowiceKotwica BrzegZapłacono
6ZaborskiBartoszMPOL10KM1986BrzegDammTeamRunnersZapłacono
7SemeniukMichałMPOL5KM1984KarłowiceZapłacono
8StrzelczakMichałMPOL10KM1990Zajączki Drugie
9Kotecka-CyzaMałgorzataKPOL10KM1983BrzegKotwica BrzegZapłacono
10DomańskaAgataKPOL10KM1983BrzegKotwica BrzegZapłacono
11Lis-KośnyStellaKPOL10KM1977BrzegWkurw_teamZapłacono
12SitakAlicjaKPOL5KM1962Lubsza
13SzczepaniakRafałMPOL10KM, MGP1983KarłowicePredator
14BułkowskaAsiaKPOL10KM1973BrzegDammTeamRunnersZapłacono
15BednarzKrzysztofMPOL5KM1976BrzegSRC TeamZapłacono
16SorokowskiRafałMPOL5KM1975MiodaryWeseli Ludzie z MIODARZapłacono
17JasińskiPawełMPOL10KM1981BrzegECO RUNERSZapłacono
18MarkowskaSylwiaKPOL5KM1984GliwiceZapłacono
19DammZbigniewMPOL10KM1977BrzegDammTeamRunners
20ZapalskiMarekMPOL10KM1974MiodaryMarkowy TeamZapłacono
21MłynarczykElżbietaKPOL10KM1962Brzeg
22MarkowskiKamilMPOL5KM1980GliwiceZapłacono
23PłatekMateuszMPOL5KM1989BrzegKotwica Brzeg
24DombrowaRobertMPOL10KM1966Nowy ŚwiatNowy Świat Biega
25UhrynEwaKPOL5KM1985OpoleZapłacono
26ŁobodziecMonikaKPOL10KM1975BrzegZapłacono
27IlówGrzegorzMPOL10KM1983KarłowiceZapłacono
28IlówAnnaKPOL5KM1984KarłowiceZapłacono
29BorkowskaPatrycjaKPOL10KM1973Brzeg1973Zapłacono
30ProrokDariuszMPOL10KM, MGP1967KurznieKotwica BrzegZapłacono
31JędrysiakKamilaKPOL5KM1982CzepielowiceCZAPLA TEAM Czepielowice
32MichalakRafałMPOL10KM1994CzepielowiceCZAPLA TEAM CzepielowiceZapłacono
33PotockiRadosławMPOL10KM1979OpoleKB Odra Opole
34SochaRobertMPOL10KM, MGP1981KarłowiceKuratorium Oświaty w OpoluZapłacono
35SochaRenataKPOL5KM1979KarłowiceZapłacono
36GodeckiMarekMPOL10KM, MGP1977KurznieZapłacono
37WybultTomaszMPOL5KM1977CzepielowiceCZAPLA TEAM Czepielowice
38SurowskiPiotrMPOL5KM1973CzepielowiceCZAPLA TEAMZapłacono
39DzierżanowskiTomaszMPOL5KM1972Opolebanzai
40DzierżanowskaBeataKPOL5KM1970Opolebanzai
41KochanowskiRafałMPOL10KM1976OpoleTrans Ekspert
42KadłubowskiPiotrMPOL5KM1977BrzegKotwica Brzeg
43FedorowiczJowitaKPOL5KM1984BrzegKotwica Brzeg
44GienieczkoŁukaszMPOL10KM1983StarościnZapłacono
45CzepielewskaMartynaKPOL10KM1991BrzegZapłacono
46DomańskaMałgorzataKPOL10KM1979Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
47BonichMagdalenaKPOL5KM1984OpoleKuratorium Oświaty w Opolu
48BarańskaAgnieszkaKPOL5KM1986PopielówZapłacono
49DrankowskiDariuszMPOL10KM1977BrzegKotwica BrzegZapłacono
50BarczykAgnieszkaKPOL10KM1987ChróściceZapłacono
51KołodziejGrzegorzMPOL10KM1987BrzegBrzeg TeamZapłacono
52KastelikMichałMPOL5KM1984BrzegBrzeg TeamZapłacono
53KastelikMagdalenaKPOL5KM1983BrzegBrzeg TeamZapłacono
54OgrodnikKrzysztofMPOL5KM1983PopielówOgrodnik teamZapłacono
55OgrodnikJustynaKPOL5KM1985PopielówOgrodnik teamZapłacono
56BulukGrzegorzMPOL10KM1981NamysłówZapłacono
57GodziszSylwiaKPOL5KM1981PisarzowiceZapłacono
58LosterAgnieszkaKPOL10KM1982Chełm
59Sitak-KrówczyńskaKamilaKPOL5KM1984LubszaZapłacono
60LosterPawełMPOL10KM1982Namysłów
61BieniaszewskaMartaKPOL5KM1997BrzegKOTASPORT
62KaniaMagdaKPOL5KM1976Jełowa
63MichalewskaKatarzynaKPOL5KM1969Boguszów-Gorce
64PerkowskaWiolettaKPOL10KM1976Brzeg
65BaszczyńskaBaśkaKPOL10KM1965BrzegWkurw_team
66JanusKatarzynaKPOL10KM1980Brzeg
67RomkowskaIzabelaKPOL5KM1989Przecza
68PyzikTomaszMPOL10KM1974BrzegZapłacono
69RaczkowskiWojciechMPOL10KM1979MąkoszyceKotwica Brzeg/ PolarisZapłacono
70ŻymańczykPatrycjaKPOL5KM1995Karłowice
71DzianachJanMPOL5KM1991Karłowice
72WołoszczukTomekMPOL5KM1980Brzeg
73PasławskaKamilaKPOL10KM1997DobrzyńZapłacono
74KołodziejRafałMPOL10KM1988BrzegZapłacono
75SzutowiczŁukaszMPOL10KM1981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
76ChmielewskiMariuszMPOL10KM1988Chróścice
77FirlusMartaKPOL10KM1982Opole
78KulaKrystianMPOL10KM1976Jelcz LaskowiceAmator biegania...Zapłacono
79MatkowskiPrzemysławMPOL10KM1994BrzegZapłacono
80BiałasTomaszMPOL10KM1981Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
81ŚwierczekMateuszMPOL10KM1985Brzeg
82LubczyńskaKamilaKPOL10KM1985BrzegKotwica Brzeg
83SowińskiAdamMPOL10KM1958OpoleTEAM OPOLE
84RaczkowskaJoannaKPOL5KM1981MąkoszyceZapłacono
85MilińskaLiliannaKPOL10KM1981Niemodlinniemodlin biega
86MajkaBartoszMPOL5KM1991OławaZapłacono
87KiedrowiczTadeuszMPOL10KM1966OławaniezrzeszonyZapłacono
88PuszczewiczZenonMPOL10KM1941Koscierzycekotwica brzeg
89MalcherekAnnaKPOL10KM1986Strzelce Opolskie
90BednarczykWiesławMPOL10KM1956BrzegKotwica Brzeg
91LupaBeataKPOL10KM1997BrzegRunning Team Brzeg
92LupaRobertMPOL5KM1973BrzegRunning Team Brzeg
93KarolewiczAnnaKPOL10KM1970BrzegŁaziki/Morsy Brzeg
94KopaczTomaszMPOL10KM, MGP1984KarłowiceZapłacono
95DedykMagdaKPOL5KM1994Lubsza
96LataViolettaKPOL10KM1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
97LataRobertMPOL10KM1970Lewin BrzeskiKlub Karate IFKZapłacono
98RóżalskiJanuszMPOL10KM1964Bystrzyca
99MikulecMałgorzataKPOL10KM1967Lipki
100PetryszynUlaKPOL10KM1980Jelcz-Laskowice
Strona 1 z 2