maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

V Rodzinne Podbiegi 2019

V Rodzinne Podbiegi 2019
Miejsce i data imprezy: Komprachcice, 30 czerwca 2019
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlub/SzkołaPł.
1ŚwiętekJacekMPOLBOpoleZapłacono
2BrylaIreneuszMPOLB, MGKDomeckoVictoriaZapłacono
3Morawska - PiechowiakSylwiaKPOLBOleszyceNiemodlin BiegaZapłacono
4DecJacekMPOLB, MGKPolska Nowa WieśZapłacono
5KochanowskiRafałMPOLBOpoleDębowa TeamZapłacono
6BrojNataliaKPOLBŹliniceZapłacono
7LeszczyńskaBożenaKPOLBNiemodlinNiemodlin Biega
8LeszczyńskiJanuszMPOLBNiemodlinNiemodlin Biega
9BartnikAnnaKPOLBOpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
10BiernackaBeataKPOLBOpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
11RudnerJanuszMPOLBLewin BrzeskiZapłacono
12AntoniewiczGrzegorzMPOLB, MGKOpole91 BATALION LOGISTYCZNY/RAJSPORT ACTIVEZapłacono
13DudekJanMPOLNWKędzierzyn-KoźleZapłacono
14DanielewiczAnnaKPOLNWKędzierzyn-KoźleZapłacono
15DrozdPrzemysławMPOLBOpoleRajsport ActiveZapłacono
16MilerBarbaraKPOLBNiemodlinNiemodlin Biega
17MagieraAleksandraKPOLB, MGKOsiny
18JagielaRafałMPOLBOpoleKB Odra OpoleZapłacono
19JagielaJoannaKPOLBOpoleKUBUŚ TEAMZapłacono
20SieniawskaJaninaKPOLBKędzierzyn-KoźleKS Koziołek Kędzierzyn-Koźle
21GajStanisławMPOLNWLewin BrzeskiZapłacono
22GajTeresaKPOLNWLewin Brzeski
23MilińskamLiliannaKPOLBNiemodlinNiemodlin biegaZapłacono
24WłodowskaDianaKPOLB, MGKOsinyIACZapłacono
25BaruchaAndrzejMPOLBOpoleZapłacono
26HyllaMateuszMPOLBTarnów OpolskiZapłacono
27SowińskiAdamMPOLBOpoleOPOLE TEAMZapłacono
28WielichowskiŁukaszMPOLBOpoleKB Odra Opole
29PaterakRobertMPOLBGrodziec, OzimekWKB Meta LubliniecZapłacono
30PerkaTomekMPOLBNiemodlinRAJSPORT ACTIVEZapłacono
31SzorcSławomirMPOLBSosnówkaZapłacono
32KarczyńskiMarcinMPOLBOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
33KarczyńskaJustynaKPOLBOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
34GrzegorczynMagdalenaKPOLBOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
35FrankAleksanderMPOLBOpoleKS Koziołek Kędzierzyn-KoźleZapłacono
36SołygaAnnaKPOLBOpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
37MastalerzMichałMPOLBOpoleBiegamy PomagamyZapłacono
38ŻurekWojciechMPOLBOpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
39ŁysekTomaszMPOLBOpoleproCreative http://pc24.com.plZapłacono
40PośledniaTeresaKPOLBOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
41PośledniMateuszMPOLBOpolePSP nr 2 w Opolu Grupa Lekkoatletyczna Dwójeczka
42GruchotMałgorzataKPOLBGogolin
43MalczewskiDanielMPOLBOpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
44DrągPaulinaKPOLB, MGKDomeckoZapłacono
45Anonim#197421MPOLBOpoleZapłacono
46BernhardIrenaKPOLB, MGKKomprachciceZapłacono
47BernhardNataliaKPOLB, MGKKomprachciceSzkoła podstawowa KomprachciceZapłacono
48KołtowskaMonikaKPOLBOpoleZapłacono
49NanowskiPawełMPOLBOpoleZapłacono
50ChojnackaKajaKPOLBOpoleZapłacono
51LedwigRolandMPOLBOpoleAmatorZapłacono
52PotockiRadosławMPOLBOpoleKB Odra Opole
53OpolskiMateuszMPOLBPrądySprinter Prądy
54StasiukPrzemysławMPOLBSzczedrzyk
55Ciepichal-GlodowskaEwaKPOLBLewin BrzeskiZapłacono
56BonichMagdalenaKPOLBOpole
57Sobczak-PlewaIzabelaKPOLB, MGKOsinyZapłacono
58PlewaJerzyMPOLBOsinySzkoła podstawowa KomprachciceZapłacono
59RudaAnnaKPOLBŚcinawaŚcinawa Team
60JuszczakŁukaszMPOLBŚcinawaVictoria
61SzwecSylwiaKPOLBOpoleZapłacono
62PietruszkaLeonardMPOLBPolska Nowa Wieś
63BialekPiotrMPOLBPrzeczaSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGA
64TomkówRobertMPOLB, MGKKomprachciceFAST FOOT OPOLE
65TomkówEwaKPOLB, MGKKomprachcice
66TomkówMikołajMPOLB, MGKKomprachcice
67PająkJustynaKPOLBOpoleParkrun OpoleZapłacono
68KaminskaAdrianaKPOLNWOpoleZapłacono
69KaminskaBarbaraKPOLNWOpoleZapłacono
70ChmielewskaAnnaKPOLNWNamysłów5hops+
71NiziołekEwaKPOLBNiemodlinNiemodlin Biega
72NiziołekJacekMPOLBNiemodlinNiemodlin Biega
73ZielińskiMarcinMPOLBNiemodlin
74MaszkowskiJacekMPOLNW, MGKPolska Nowa WieśZapłacono
75OchyraMiroslawMPOLBOpoleZapłacono
76GockaMonikaKPOLBOpoleSportowy Dzielnicowy opoleZapłacono
77DanielewiczZofiaKPOLNWKędzierzyn-KoźleZapłacono
78SrokaPawelMPOLBOpole
79GrzywnaGrzegorzMPOLBLubliniecKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN - KOŹLEZapłacono
80KulikMateuszMPOLB, MGKDomeckoZapłacono
81KaczorGrzegorzMPOLB, MGKOchodzeZapłacono
82SzczepańskiTomaszMPOLBOpoleMorsy Opole Aktywni
83SzczepańskaBożenaKPOLBOpoleMorsy Opole Aktywni
84JaskółowskaJustynaKPOLB, MGKDomeckoZapłacono
85MiemczykKrzysztofMPOLB, MGKPolska Nowa WieśPolska Nowa WieśZapłacono
86PiotrowskiGrzegorzMPOLBOpoleZapłacono
87KattnerRichardMPOLBNurnbergAuto Tim Janeczko
88BudnikHonorataKPOLNWWrocławBudnik teamZapłacono
89PawlakPiotrMPOLBOpoleKB Odra Opole
90OliwaPiotrMPOLBOpoleZapłacono
91KołodziejSylwiaKPOLBOpoleZapłacono
92PoźniakŁukaszMPOLBOpoleZapłacono
93WęgrzynowiczDamianMPOLBOpoleZapłacono
94SobczakDanielMPOLBOpoleKB SOBÓTKAZapłacono
95BuhlMarcinMPOLBChrząstowiceZapłacono
96KliśMarcinMPOLBStare SiołkowiceZapłacono
97KochanowskaEwaKPOLBOpoleTRANS EKSPERTZapłacono
98WarzechaNikolaKPOLBBiadaczZapłacono
99DecowskiKrzysztofMPOLBOpoleZapłacono
100DiakNataliaKPOLBJanuszkowiceZapłacono
Strona 1 z 2