maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV TOYOTA półmaraton crossowy

Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 29 września 2019
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice - www.facebook.com/kbharcownik, e-mail: kbharcownik@wp.pl,
Regulamin: Regulamin Biegu
Kategorie:
- TOYOTA Półmaraton CrossowyWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 290
- Bieg na 10,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 290
- Nordic Walking Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 290

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1KosińskiZbigniewMPOL21KM1975Poznań1975Zapłacono
2GłowackaMonikaKPOL10KM1978SiechniceZapłacono
3JuszczakŁukaszMPOL10KM, MPO1989ŚcinawaŚcinawaZapłacono
4DżumałoAnnaKPOL21KM1978ŻłobiznaZapłacono
5KawońAndrzejMPOL10KM1954NamysłówZapłacono
6ŁubockiDanielMPOL21KM1984BrzegMorsy PiastowiceZapłacono
7FałkowskiMaciejMPOL21KM1992MojęciceVIESSMANNZapłacono
8ŁukasikKlaudiaKPOL10KM1995MojęciceZapłacono
9JachniewiczDawidMPOL10KM1986Skarbimierz-OsiedleZapłacono
10UdałaPawełMPOL21KM1976Opatów-----Zapłacono
11WankiewiczKrzysztofMPOL21KM, MPO1974Jelcz-LaskowiceGVTZapłacono
12ŚwierczekAnnaKPOL10KM1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
13BireckaMonikaKPOL10KM1990Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
14FakowskiMateuszMPOL10KM1986Wrocław12 WBOTZapłacono
15ChmielukBarbaraKPOLNW, MPO1987Jelcz-LaskowiceZapłacono
16KravchukVitaliiMUKR21KM1987WroclawZapłacono
17GajSylwesterMPOL10KM, MPO1973MiłoszyceZapłacono
18ChmielukGrzegorzMPOL10KM, MPO1990Jelcz-LaskowiceWSTAWAJ I WALCZ!Zapłacono
19TylickiSławomirMPOLNW, MPO1974Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
20TylickiKarolMPOLNW, MPO2002Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
21MaleszakCezariuszMPOL10KM, MPO1962Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
22MarutMariuszMPOL10KM1973GrodkowZapłacono
23BańkowskiMarekMPOL10KM1978Kąty WrocławskieZapłacono
24HałasAnnaKPOL10KM1990Skarbimierz Osiedle1990Zapłacono
25GorbenkoRafałMPOL21KM, MPO1991Bystrzyca#ALKORUNZapłacono
26RudaAnnaKPOL10KM, MPO1994ŚcinawaŚcinawaZapłacono
27Urbanska-KrawczykIzabelaKPOL10KM1958Kamieniec WroclawskiamatorZapłacono
28BlajerskiZbigniewMPOL10KM, MPO1967Jelcz-LaskowiceZapłacono
29ChmielewskiPrzemysławMPOL10KM1984WrocławZapłacono
30PiekarskiPiotrMPOL10KM1987WrocławEBOF Target TeamZapłacono
31JakobinaJoannaKPOL10KM1982Wrocław1982Zapłacono
32PiotrowskiPrzemyslawMPOL10KM, MPO1980OlawaITALMETALZapłacono
33JanczykPiotrMPOL10KM, MPO1989Minkowice Oławskiea miłości bym nie miał,Zapłacono
34Jaskuła-WinnickaŻanetaKPOL21KM1983WilczkówZapłacono
35KucharskiDariuszMPOL21KM1974KrzykówZapłacono
36OtkałaMateuszMPOL21KM1986WysokaZapłacono
37StefańczakKamilMPOL21KM1978WrocławZapłacono
38RóżalskiJanuszMPOL10KM, MPO1964BystrzycaZapłacono
39GąsiorekAgnieszkaKPOL10KM1993BrzegZapłacono
40BerdychowskiTomaszMPOL21KM1980BrzegBrzeg biegaZapłacono
41KozakBartoszMPOL21KM1978DługołękaZapłacono
42KozakEwaKPOL21KM1979DługołękaZapłacono
43FilipekTomaszMPOL21KM1986WrocławniezrzeszonyZapłacono
44BrzazgońKrzysztofMPOL21KM1986WrocławZapłacono
45SkwarczynskiKrzysztofMPOL21KM1966Jankowice WielkieGZ LZS GrodkowZapłacono
46DrekoAnnaKPOL10KM1980WrocławKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
47DrekoKrzysztofMPOL10KM1978WrocławZapłacono
48GoneraJaninaKPOL10KM, MPO1959MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
49KołodziejPawełMPOL21KM1975CzernicaZapłacono
50HałasMarekMPOL21KM1969WrocławPRO-RUN WROCŁAWZapłacono
51FilipekWojciechMPOL21KM1990WroclawZapłacono
52OrłowskiŁukaszMPOL21KM1987WrocławGET RUNZapłacono
53FilipekMichałMPOL21KM1988WrocławFilipkiZapłacono
54KunickaIrenaKPOL10KM, MPO1972BystrzycaZapłacono
55DackówMarcinMPOL21KM1986Lewin BrzeskiLEWIN BIEGAZapłacono
56RomanikOlgaKPOL21KM1994Wrocław-----Zapłacono
57Anonim#201014KPOL21KM1991WrocławZapłacono
58ZborowskiPiotrMPOL21KM1971WrocławniezrzeszonyZapłacono
59SzymuraWojciechMPOL21KM1973RybnikDecathlon Rybnik & PrzyjacieleZapłacono
60SzymuraIzabelaKPOL10KM1976RybnikDecathlon Rybnik & PrzyjacieleZapłacono
61WłodekWojciechMPOL21KM, MPO1993BystrzycaBARTEK CANDLES RUNNING TEAMZapłacono
62BąkAlicjaKPOL10KM, MPO1978Jelcz-LaskowicePubliczne przedszkole nr 2 w Jelcz-LaskowiceZapłacono
63LisKatarzynaKPOL10KM1988Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
64KochnowiczGrzegorzMPOL10KM, MPO1981Jelcz LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
65WierzchowskiTomaszMPOL10KM1976WrocławZapłacono
66RodakMirosławMPOL10KM1963SkoroszyceSkoroszyce też biegająZapłacono
67WojdyłaMieczysławMPOLNW1964WrocławZapłacono
68ŁaskawskiMateuszMPOL21KM1992JenkowiceMacma PolskaZapłacono
69AleksandrowiczTomaszMPOL21KM, MPO1982OlawaZapłacono
70JurczakRadosławMPOL21KM1980WrocławMacma PolskaZapłacono
71KosiorMariolaKPOL10KM1984Brzezia ŁąkaMacma PolskaZapłacono
72KopczyńskaBeataKPOL10KM1982OleśnicaMacma PolskaZapłacono
73BarańskaAgnieszkaKPOL10KM1986PopielówZapłacono
74Anonim#202785MPOL21KM1974PZapłacono
75WójcikDariuszMPOL10KM1994BykówMACMA Polska sp. z o.o.Zapłacono
76HajdaszArkadiuszMPOL21KM1967NamysłówKormorany NamysłówZapłacono
77KaniaRomanMPOL21KM1971NamysłówKormorany NamysłówZapłacono
78LipińskiMaciejMPOL21KM, MPO1986OławaZapłacono
79GliedKrzysztofMPOL21KM1976Dobrzeń WielkiTeam of Runners Dobrzeń WielkiZapłacono
80StrumińskiJakubMPOL21KM1975Dobrzeń WielkiTeam of Runners Dobrzeń WielkiZapłacono
81TarabaszMichałMPOL10KM1993WrocławZapłacono
82WójcickaMonikaKPOL21KM1983SiechniceMKS SiechniceZapłacono
83AndruchówKrzysztofMPOL21KM1982SiechniceKrzysztof AndruchówZapłacono
84BartyzelKrzysztofMPOL10KM, MPO1989Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
85KosiołAndrzejMPOL21KM1964WrocławTri MissionZapłacono
86FrąckowiakAnnaKPOL10KM, MPO1967GrędzinaKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
87WesołowskaKlaudiaKPOL10KM1997LegnicaKB Lew LegnicaZapłacono
88ZiółkowskiRobertMPOL21KM1982BielawaBielawska Akademia BieganiaZapłacono
89JanickaBarbaraKPOL10KM1982Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
90PancylejkoBogdanMPOL21KM1974Dobrzeń WielkiTeam of Runners Dobrzeń WielkiZapłacono
91ŻerebeckiMariuszMPOL21KM, MPO1988Jelcz-Laskowice-----Zapłacono
92Fornalczyk-KrizarJolantaKPOL10KM1968MiłoszyceNordikiZapłacono
93RomanMichałMPOL10KM1979BrzegPolice Team BrzegZapłacono
94JędrasRemigiuszMPOL10KM, MPO1979MiłoszyceZapłacono
95ŚwierczekZbigniewMPOL10KM1964BrzegOptima CardioZapłacono
96WarzechaEdwardMPOLNW1950Lubin-----Zapłacono
97KozimorWiesławMPOL10KM1961Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
98KołodziejGrzegorzMPOL21KM1987BrzegBrzeg TEAMZapłacono
99KindraMarekMPOL21KM1974LubinFC Kaczor LubinZapłacono
100AlfawickiAdrianMPOL10KM, MPO1983OławaZapłacono
Strona 1 z 2