maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

V Festiwal Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega - Bieg Główny

V Festiwal Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega - Bieg Główny
Miejsce i data imprezy: Oleśnica, 07 września 2019
Organizator: Stowarzyszenie Cała Oleśnica Biega, 
Zarząd COB:
Łukasz Borowik 516 688 868,
Izabela Chorąży 726 350 118,
Agata Borowik 886 087 188
Karolina Rasała,
Paweł Tąta
www: facebook.com/olesnicabiega
e-mail: calaolesnicabiega@gmail.com

PARTNERZY BIEGU
Urząd Miasta Oleśnica
v
Regulamin: Regulamin biegu
 
UWAGA:
Bieg na 10 km wchodzi w skład 2 Mistrzostw Powiatu Oleśnickiego (Regulamin Mistrzostw).

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BorowikŁukaszMPOL10KM, MMO, MPO1982OleśnicaCała Oleśnica BiegaL
2LechBarbaraKPOL5KM1995OleśniczkaM
3UrbaniakMałgorzataKPOL5KM, MMO1990OleśnicaS
4LewickiTomaszMPOL10KM, MMO, MPO1968OleśnicaCała Oleśnica BiegaLZapłacono
5LewkunSławomirMPOL5KM, MMO1983OleśnicaLZapłacono
6StępieńKrzysztofMPOL10KM, MMO, MPO1991OleśnicaMZapłacono
7PawlikPawełMPOL10KM, MMO, MPO1974OleśnicaCała Oleśnica BiegaM
8JumaMaciejMPOL5KM, MMO1981OleśnicaKB LUPUS OLEŚNICAL
9KuźbińskiTomaszMPOL10KM, MMO, MPO1977OleśnicaWeteran WPM
10PerdekAnnaKPOL5KM, MMO1969OleśnicaAlibabaM
11FurgałDorotaKPOL10KM, MMO, MPO1977OleśnicaSZapłacono
12MusiałMateuszMPOL10KM, MMO, MPO1986OleśnicaDobra EnergiaMZapłacono
13BaranowskiPiotrMPOL10KM, MPO1981BierutówBierutowska Grupa BiegowaS
14SurowskiPiotrMPOL5KM1973CzepielowiceCZAPLA TEAMXXL
15RotmanŁukaszMPOL10KM1978WałbrzychL
16RotmanAgnieszkaKPOL5KM1982WałbrzychL
17RaczkowskiMarcinMPOL10KM, MPO1984DobroszyceL
18UdałaPawełMPOL10KM1976Opatów-----XLZapłacono
19ZającAleksandraKPOL10KM1989Łęka Opatowska-----MZapłacono
20PawłowskiRobertMPOL10KM, MMO, MPO1972OleśnicaROBEXOLEŚNICALZapłacono
21ŁozińskiWojciechMPOL10KM, MMO, MPO1978OleśnicaUltra Speed KwezalM
22PetryszynUlaKPOL10KM, MPO1980Jelcz-LaskowiceM
23UrbaniakAdrianMPOL5KM, MMO1985Oleśnica-----XXL
24MichalakAndrzejMPOL10KM, MMO, MPO1982OlesnicaElcorLZapłacono
25GarbowskiWojciechMPOL10KM, MMO, MPO1983OleśnicaL
26BalickiPiotrMPOL10KM, MMO, MPO1972OleśnicaPenny Gondek Team OleśnicaM
27KaniaMagdaKPOL5KM1976JełowaL
28WalaszczykKarolinaKPOL5KM, MMO1992Oleśnica-----MZapłacono
29WachnikMarekMPOL5KM1973WrocławXLZapłacono
30WołoszczukTomekMPOL10KM1980BrzegL
31ChorążyŁukaszMPOL10KM, MMO, MPO1984OleśnicaCała Oleśnica BiegaMZapłacono
32BajerGrzegorzMPOL10KM1984WrocławLZapłacono
33KargolPiotrMPOL10KM, MMO, MPO1975OleśnicaKB SZERSZEN OleśnicaL
34DzieszukDamianMPOL10KM1984WyszogródL
35ŻłobińskaAnetaKPOL10KM1979SłupiaM
36GrzelakHannaKPOL5KM1986Ostrów WielkopolskiL
37SudolskiJacekMPOL5KM, MMO1988OleśnicaGustaw Też BiegaS
38MandatJanekMPOL10KM, MMO, MPO1959OleśnicaKB Lupus OleśnicaM
39KluskaKamilaKPOL10KM, MPO1986MiędzybórzMiedzyborska Grupa BiegowaL
40PurzyńskiMarcinMPOL10KM, MPO1977KarwiniecBierutowska Grupa BiegowaM
41SolbiatiDavideMITA10KM1971WroclawL
42PietrzakMateuszMPOL10KM, MMO1988OleśnicaS
43AleksandrowiczMonikaKPOL5KM1975Jedlina- ZdrójMZapłacono
44OkrasaTomaszMPOL10KM, MMO1982OleśnicaM
45KowalewskiDariuszMPOL10KM1968BykówM
46BrytanPawełMPOL10KM1980Wrocław-----L
47BrytanJoannaKPOL5KM1983WrocławM
48Jaracz-PaterekAlinaKPOL10KM1980WrocławS
49KęśminowiczKrzysztofMPOL10KM1973BrzegPolaris - Kotwica BrzegM
50KrowickaAnnaKPOL5KM1998BogusławiceS
51KramerLeszekMPOLNW1931OleśnicaU.T.W.Oleśnica.L
52ZalewskiWładysławMPOLNW1943OleśnicaOleśnicki klub nordic walkngL
53JaskułaRobertMPOL10KM, MPO1974OstrowinaDolnośląski Oddział Olimpiad Specjalnych - sekcja SportowiecXL
54FedorówArturMPOL10KM, MPO1974OstrowinaDolnośląski Oddział Olimpiad Specjalnych - sekcja SportowiecXL
55PindralDominikaKPOL5KM1993OleśniczkaM
56GrelaMagdalenaKPOL10KM, MMO1991Oleśnica-----SZapłacono
57SitkowskiKonradMPOLNW1984DobroszyceL
58PrzybyłMariuszMPOL10KM, MMO, MPO1981OleśnicaLZapłacono
59DziemieszonekMateuszMPOL10KM, MMO, MPO1983OleśnicaM
60WójcikAdrianMPOL10KM1974WrocławM
61AuthKariKPOL5KM1992BierutówM
62WołkowiczMateuszMPOL10KM1987NamysłówM
63IskrzakJoannaKPOL10KM1980WrocławM