maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior

Miejsce i data imprezy: Kozielno - plaża przy Zalewie Paczkowskim, 19 października 2019
Organizator: Organizatorem Biegu jest Stowarzyszenie "Trójka Dzieciom" z Paczkowa
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1KogusGrzegorzMPOLMGPPaczków KozielnoRunners Team Nysa
2RakBasiaKPOLZiebice
3Michalska-HasiakKatarzynaKPOLNysaZapłacono
4HasiakAleksanderMPOLNysaZapłacono
5DzierżakKrzysztofMPOLNysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
6DzierżakEdytaKPOLNysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
7ApostelGenowefaKPOLPrzechódTigers Prudnik/ Runners Team Nysa
8SurówkaAgnieszkaKPOLMGPPaczkowTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
9SurówkaFranciszkaKPOLMGPPaczkówRunners Team NysaZapłacono
10BurmińskiŁukaszMPOLNysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAZapłacono
11MudrakRafałMPOLRadzikowice
12ZychowiczPawełMPOLOtmuchòwOTM.b
13SobieszczańskaAgnieszkaKPOLPrudnikDyczuś Team
14KuśmierekAgnieszkaKPOLChałupki 46Zapłacono
15JezierskiPrzemysławMPOLPrudnik
16ButzJakubMPOLOtmuchówAthletics Nysa
17SzaleniecJoannaKPOLMGPPaczkówTigers Prudnik/ Runners Team Nysa
18BohoSławomirMPOLNysa
19BednarzSzymonMPOLNysaZapłacono
20MalazdrewiczRyszardMPOLNysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAZapłacono
21PańczyszynMariuszMPOLNysaZapłacono
22JagiełłoJarekMPOLOpole
23LegutkoTomaszMPOLLądek Zdroj
24SzymczykMarcinMPOLOtmuchówOTM.bZapłacono
25SobczakAntoniMPOLNysaNysa Biega/CrossandActive Nysa
26DrobekRafałMPOLŁąkaAthletics NysaZapłacono
27BziukMarcinMPOLOtmuchówOTM.bZapłacono
28KulaGracjanMPOLMGPStary Paczków
29GortowskiRadosławMPOLGrodkówZapłacono
30WysockiAndrzejMPOLOtmuchówZapłacono
31OrdanPetrMCZEZlate HoryTeam JesenikyZapłacono
32SztonykIwonaKPOLPrudnikTigers Prudnik/ Runners Team Nysa
33JaniakKarolinaKPOLMGPPaczkówZapłacono
34TokarczykMarcinMPOLNysaZapłacono
35KamińskiMichałMPOLKrakówZapłacono
36BergerPiotrMPOLOtmuchówTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAZapłacono
37BergerEdytaKPOLOtmuchówTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAZapłacono
38RodakSzymonMPOLMGPLisie KątyZapłacono
39SowińskiAdamMPOLOpoleTEAM OPOLE
40GałeckiRobertMPOLKiełczówZapłacono
41BonichMagdalenaKPOLOpole
42NowakTeresaKPOLZiębiceZapłacono
43SymulaDariuszMPOLMGPPaczków
44KullingHubertMPOLKiełczówZapłacono
45JaskierskiAndrzejMPOLKarłowice MałeAthletics Nysa
46BortnikGabrielaKPOLNysaZapłacono
47GabryśAleksandraKPOLMGPNysa
48BurzyńskiRobertMPOLMGPPaczkówZapłacono
49GrabowskiRomanMPOLNysaTigers Prudnik/ Runners Team NysaZapłacono