maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior

Miejsce i data imprezy: Kozielno - plaża przy Zalewie Paczkowskim, 19 października 2019
Organizator: Organizatorem Biegu jest Stowarzyszenie "Trójka Dzieciom" z Paczkowa
Regulamin: Regulamin biegu
Kategorie:
- OpenWolne miejsca: 135

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1KogusGrzegorzMPOLMGPPaczków KozielnoRunners Team Nysa
2RakBasiaKPOLZiebice
3Michalska-HasiakKatarzynaKPOLNysaZapłacono
4HasiakAleksanderMPOLNysaZapłacono
5DzierżakKrzysztofMPOLNysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
6DzierżakEdytaKPOLNysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
7ApostelGenowefaKPOLPrzechódTigers Prudnik/ Runners Team NysaZapłacono
8SurówkaAgnieszkaKPOLMGPPaczkowTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
9SurówkaFranciszkaKPOLMGPPaczkówRunners Team NysaZapłacono
10BurmińskiŁukaszMPOLNysaRUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIKZapłacono
11MudrakRafałMPOLRadzikowice
12ZychowiczPawełMPOLOtmuchòwOTM.b
13SobieszczańskaAgnieszkaKPOLPrudnikDyczuś Team
14KuśmierekAgnieszkaKPOLChałupki 46Zapłacono
15JezierskiPrzemysławMPOLPrudnik
16ButzJakubMPOLOtmuchówAthletics Nysa
17SzaleniecJoannaKPOLMGPPaczkówTigers Prudnik/ Runners Team Nysa
18BohoSławomirMPOLNysa
19BednarzSzymonMPOLNysaZapłacono
20MalazdrewiczRyszardMPOLNysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAZapłacono
21PańczyszynMariuszMPOLNysaZapłacono
22JagiełłoJarekMPOLOpole
23LegutkoTomaszMPOLLądek Zdroj
24SzymczykMarcinMPOLOtmuchówOTM.bZapłacono
25SobczakAntoniMPOLNysaNysa Biega/CrossandActive Nysa
26DrobekRafałMPOLŁąkaAthletics NysaZapłacono
27BziukMarcinMPOLOtmuchówOTM.bZapłacono
28KulaGracjanMPOLMGPStary Paczków
29GortowskiRadosławMPOLGrodkówZapłacono
30WysockiAndrzejMPOLOtmuchówZapłacono
31OrdanPetrMCZEZlate HoryTeam JesenikyZapłacono
32SztonykIwonaKPOLPrudnikRUNNERS TEAM NYSA /TIGERS PRUDNIK
33JaniakKarolinaKPOLMGPPaczkówZapłacono
34TokarczykMarcinMPOLNysaZapłacono
35KamińskiMichałMPOLKrakówZapłacono
36BergerPiotrMPOLOtmuchówRUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIKZapłacono
37BergerEdytaKPOLOtmuchówRUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIKZapłacono
38RodakSzymonMPOLMGPLisie KątyZapłacono
39SowińskiAdamMPOLOpoleTEAM OPOLE
40GałeckiRobertMPOLKiełczówZapłacono
41BonichMagdalenaKPOLOpole
42NowakTeresaKPOLZiębiceZapłacono
43SymulaDariuszMPOLMGPPaczków
44KullingHubertMPOLKiełczówZapłacono
45JaskierskiAndrzejMPOLKarłowice MałeAthletics Nysa
46BortnikGabrielaKPOLNysaZapłacono
47GabryśAleksandraKPOLNysaAthletics Nysa
48BurzyńskiRobertMPOLMGPPaczkówZapłacono
49GrabowskiRomanMPOLNysaTigers Prudnik/ Runners Team NysaZapłacono
50PełdiakKrzysztofMPOLNysaKLUB MEKSYK Nysa
51Manuel-PalaciosFabiolaKMEXNysaKLUB MEKSYK Nysa
52GórskiRobertMPOLZabkowice SlaskieZąbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
53HawryliszynDorotaKPOLŁozinaZapłacono
54MokrzyckiKamilMPOLMGPPaczkówZapłacono
55MokrzyckaAgnieszkaKPOLMGPPaczkówZapłacono
56BobakMałgorzataKPOLNysaRUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIKZapłacono
57RoguskiKrzysztofMPOLGałów
58PająkJustynaKPOLOpoleKajoza&Juzka TeamZapłacono
59ChojnackaKajaKPOLOpoleKajoza & Juzka TeamZapłacono
60HellmannWiolettaKPOLJemielnicaDyszka dla sercaZapłacono
61PieńkoDanielMPOLNysaAthletics Nysa
62LęgaWiesławMPOLŚwidnicaKS Tęcza
63ChopkowiczEwaKPOLNysa
64PrzybylskaHenrykaKPOLDuszniki Zdrój
65KlosaMartaKPOLPruszków
66BrabańskaAgataKPOLKubiceKORBOLE TEAMZapłacono
67GórskiMaciejMPOLGrodkówBE BETTERZapłacono
68CisakTomaszMPOLZąbkowice ŚlZąbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinZapłacono
69ZwaduchPrzemysławMPOLKłodzkoEBIEGI.PL
70BrabańskiPiotrMPOLKubiceKORBOLE TEAMZapłacono
71RodakMirosławMPOLSkoroszyceSkoroszyce też biegająZapłacono
72BodziochMarianMPOLKonradowa
73JohnKamillaKPOLJemielnicaDyszka dla serca
74HellmannPiotrMPOLJemielnicaDyszka dla sercaZapłacono
75AntoszczyszynRyszardMPOLNysaRUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIKZapłacono
76RomanNataliaKPOLPaczkówZapłacono
77BiernackiMaciejMPOLPaczkówZapłacono
78SieradzkiJacekMPOLMGPPaczkowZapłacono
79KwiecienMariuszMPOLMGPPaczkowZapłacono
80SolarzMichałMPOLNamysłówZapłacono
81JuraszAleksandraKPOLSosnowaZapłacono
82MóllMateuszMPOLWrocławZapłacono
83LazarowiczKrzysztofMPOLPaczków
84JakubowskiRomanMPOLNysaZapłacono
85KęśminowiczKrzysztofMPOLBrzegKotwica Brzeg
86ŁuczkaAdamMPOLNysa
87CeglarzJustynaKPOLMGPPaczkówDyszka dla sercaZapłacono
88BergAleksanderMPOLKłodzkoZapłacono
89BergElwiraKPOLKłodzkoZapłacono
90SokołowskiMarcinMPOLOpoleZapłacono
91WachPiotrMPOLMGPPaczkówZapłacono
92RybakRadosławMPOLOpole
93Wiek-RezaczAlicjaKPOLNysaMatner Running TeamZapłacono
94PinkawaAdriannaKPOLJemielnicaDyszka dla sercaZapłacono
95CzakDanielMPOLNysaAthletics Nysa
96StepniakMaciejMPOLGłuchołazyMade in Poland
97SzulcMaciejMPOLNysaRUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIK
98SzulcEwaKPOLNysaRUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIK
99BastaMalwinaKPOLOtmuchówZapłacono
100KarolKonradMPOLMGPPaczkówZapłacono
Strona 1 z 2