maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Jura Run

Miejsce i data imprezy: Krasiejów przed Parkiem Nauki i Ewolucji Człowieka, 01 września 2019
Organizator: Stowarzyszenie Delta z siedzibą w Ostrowcu Św.
Koordynator:
Jolanta Labus tel. +48 797 028 484
Regulamin: Regulamin biegu
Kategorie:
- OpenWolne miejsca: 275

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1ProkopczykJaroslawMPOLOpole
2Płatkowska-ProkopczykLauraKPOLOpole
3CiućkaJulianMPOLOpoleJulian biega
4GąsiorowskiKrzysztofMPOLOpole
5PykaŁukaszMPOLOpole
6SzoberGrzegorzMPOLStrrzelce OpoleGmina Strzelce OpolskieZapłacono
7SterczewskiMarcinMPOLPyskowice#ZAKWAS TEAM Pyskowice
8HarynekRobertMPOLKrapkowice
9WyrwichDawidMPOLKielczaKulson SquatersZapłacono
10CzernekDarekMPOLGogolingogolin biega
11BaruchaAndrzejMPOLOpoleKB ODRA OPOLE
12CharchutKrzysztofMPOLDąbrowaNiemodlin biegaZapłacono
13KulawiakGrzegorzMPOLOpoleZapłacono
14AdamczykRafałMPOLOpole
15SworaPiotrMPOLChrząstowice
16HajdugaŁukaszMPOLDębska KuźniaZapłacono
17StankiewiczSławomirMPOLBrzeg
18WłodarczykPawełMPOLOpoleKB ODRA OPOLE
19AdamczykPaulinaKPOLOpole
20PetryszynUlaKPOLJelcz-Laskowice
21HałajkoJarekMPOLOpoleWiesiek Team
22MajMaciejMPOLOpoleOpenfield
23SokołowskaBarbaraKPOLNamysłówDIEHL RUNNING TEAM
24KaczmarekJacekMPOLNamysłów
25KapicaMagdalenaKPOLMGOKrasiejówZapłacono
26ZielińskiBartłomiejMPOLBełchatóUltramanianaZapłacono
27KapicaDanielMPOLMGOKrasiejów
28TkaczykAdamMPOLSzemrowice
29KobyłkiewiczMarzenaKPOLKopiec
30WojnarOksanaKPOLKędzierzyn-Koźle
31BajerEwaKPOLKędzierzyn KoźleParkrun Kędzierzyn Koźle
32TułnowskiRafałMPOLKędzierzyn KoźleParkrun Kędzierzyn Koźle
33DomiczAntoniMPOLOpole
34ChłapPawełMPOLSzybowiceLZS "Grom" Szybowice
35MalczewskiDanielMPOLOpoleWieczorne Bieganie w Opolu/SZYMI TEAMZapłacono
36ChojnackaKasiaKPOLOpoleKajoza & Juzka TeamZapłacono
37PająkJustynaKPOLOpoleKajoza & Juzka Team
38BrylczakKatarzynaKPOLMGOOpoleZapłacono
39BuhlMarcinMPOLChrząstowice
40KliśMarcinMPOLStare Siołkowice
41SrokaPawełMPOLOpole
42MałczakGrzegorzMPOLMGOLubliniecBIEGIEM PRZEZ ŻYCIEZapłacono
43MarońMarcinMPOLRusinowicePiekarnia KampaZapłacono
44StępieńGrzegorzMPOLOpole
45StępieńKamilaKPOLOpole
46BzowyPawełMPOLOława
47SabramowiczPiotrMPOLOpoleIzbicko w biegu
48KrokoszyńskiPrzemysławMPOLOpole
49DrobnikWojciechMPOLKędzierzyn-KoźleZapłacono
50CzyżewskaAgnieszkaKPOLCzęstochowa
51KwiecieńTomaszMPOLOpole
52WójcikMateuszMPOLOpoleSzkoła Tańca Sparta Opole
53GułaJoannaKPOLSiechnice
54KubiszDorotaKPOLLubliniecWKB META LUBLINIEC
55KubiszTomaszMPOLLubliniecWKB META LUBLINIEC
56LeszczyńskaBożenaKPOLNiemodlinNiemodlin biega
57LeszczyńskiJanuszMPOLNiemodlinNiemodlin biega
58Kośniewska-NowakJoannaKPOLDębska Kuźnia
59Kołdyka-GawronMarzenaKPOLKędzierzyn-Koźle
60KordzińskiKazimierzMPOLLubliniecMafia Team Lubliniec
61SwobodaLeszekMPOLSolarniaMafia Team Lubliniec
62SmollMariolaKPOLKrupski MłynZapłacono
63JanikAnnaKPOLOpole
64SmollAleksanderMPOLKrupski MłynZapłacono
65KlimekMichałMPOLOpoleZapłacono
66PośledniaTeresaKPOLOpole
67MarekRobertMPOLRybnikInżynieria Biegania
68KciukŁukaszMPOLŚwierczówKulson Squaters
69PikosPatrykMPOLPolska Nowa Wieś
70OchotaMarekMPOLMGOOzimek
71DrzewieckiGrzegorzMPOLTułowiceTRT Tułowice
72MurawskaAnetaKPOLStrzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie
73ŁączykBeataKPOLStrzelce Opolskie
74GaczkowskiAdamMPOLOpole
75BrylskiMarcinMPOLOpoleTeam Ozimek