maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

1. Górski Bieg Zająca - biegi dzieci

Miejsce i data imprezy: Góra Kalwaria, 15 czerwca 2019
Organizator: Fundacja ACTIVE LIFE

Współorganizator:
Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria

PARTNERZY
Maratonypolskie.pl,
Zmierzymyczas.pl,
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego,
Astrum Reklama Sp. z o.o.,
RoMast Bis Sp.z o.o.

PATRONAT HONOROWY
Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
Regulamin: Regulamin biegów

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/szkoła/przedszkoleRozm.Pł.
1TrojanowskiFranciszekMPOL200M2016Góra KalwariaPrzedszkole
2Anonim#188740MPOL1KM2009LininSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
3Anonim#188745MPOL200M2014LininPrzedszkoleZapłacono
4Zając AntekAnonim#188764MPOL200M2015Ostrówiksamorządowe Przedszkole Integracyjne w Górze KalwariiZapłacono
5SmolińskaMajaKPOL1KM2006OpolePSP nr 5 Opole
6KrawczykMaksymilianMPOL1KM2011Góra KalwariaSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
7PaczesnaJuliannaKPOL1KM2010CzerskSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
8GałęzaJagodaKPOL1KM2007KątySzkoła podstawowa w Kątach
9Lukas Znad WisłyAnonim#188923MPOL200M2016Pęcław
10DoboszMagdalenaKPOL200M2013KarolinaPrzedszkole nr 1 SamorządoweZapłacono
11DoboszJulianMPOL200M2017KarolinaZapłacono
12WójciakGabrielaKPOL1KM2009GabryelinSzkoła Podstawowa w UwielinachZapłacono
13RolaMarcjannaKPOL1KM2007WierzbicaTeam ZalesiceZapłacono
14RolaJuliaKPOL1KM2012WierzbicaTeam ZalesiceZapłacono
15NosowskaAmeliaKPOL1KM2010SkierdySlow Squad
16UjazdaMikołajMPOL1KM2012Cegielnia PsuckaSlow Squad
17ŻegnałekAnastazjaKPOL200M2010PiasecznoSP5 Piaseczno
18WitkowskiKrystianMPOL1KM2007BorkiSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku
19JamrozikWiktoriaKPOL200M2014WarszawaPrzedszkole nr 1 Samorządowe
20KowalikPiotrMPOL1KM2002Góra KalwariaLO chyliczkowska
21GołąbekAleksandraKPOL1KM2002PiasecznoAstoria Piaseczno
22PiwońskaKarolinaKPOL1KM2008Góra KalwariaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia JanuszaZapłacono
23ZarembaKubaMPOL1KM2008WarszawaSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku
24ZarembaKarolMPOL200M2013WarszawaBaśniowy domek na Przyborowiu
25BacaHannaKPOL1KM2011KozieniceWKZ KOZIENICE BBLZapłacono
26BacaWojciechMPOL200M2016KozieniceWKZ KOZIENICE BBLZapłacono
27SeredynJuliaKPOL200M2012KozieniceWKZ KOZIENICE BBLZapłacono
28SeredynMichałMPOL200M2013KozieniceWKZ KOZIENICE BBLZapłacono
29JęczyńskiJakubMPOL1KM2008KozieniceWKZ KOZIENICE BBLZapłacono
30ZawadkaJakubMPOL1KM2010SiennicaPKS LIFE SIENNICAZapłacono
31KulawiakJuliaKPOL200M2012Góra KalwariaPrzedszkole nr 1 SamorządoweZapłacono
32SośniakMartynaKPOL200M2010Góra Kalwaria
33TarapataWojciechMPOL1KM2008CzerskSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
34KlimekOskarMPOL200M2015Warszawasamorządowe Przedszkole Integracyjne w Górze KalwariiZapłacono
35ŚwietlikMarcelMPOL200M2015Warszawasamorządowe Przedszkole Integracyjne w Górze KalwariiZapłacono
36RechnioZuzannaKPOL200M2012BorkiSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
37RechnioWiktoriaKPOL200M2010BorkiSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
38WojtasMieszkoMPOL1KM2006Góra KalwraiaSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
39JedyńskiDamianMPOL1KM2004WarszawaZapłacono
40ZdunczykMartaKPOL200M2010CzerskSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
41ZdunczykOlgaKPOL200M2010CzerskSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
42RechnioKacperMPOL200M2010BorkiSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku
43MadajAdamMPOL200M2010CzerskSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
44OlenderJuliaKPOL200M2011CzerskSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
45KosmalaWiktorMPOL200M2009CzerskSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
46KosmalaFilipMPOL200M2013CzerskBaśniowy domek na PrzyborowiuZapłacono
47ŚwiderNataliaKPOL200M2013WarkaPrzedszkole samorządowe w WarceZapłacono
48DąbrowskiIgnacyMPOL200M2011Góra KalwariaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia JanuszaZapłacono
49TokarskaSaraKPOL200M2011WarszawaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia JanuszaZapłacono
50MalendowskiMaksymilianMPOL200M2010Góra KalwariaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia JanuszaZapłacono
51WoźniczkaKarolinaKPOL200M2016WarszawaKarolinka TeamZapłacono
52MajewskaDariaKPOL200M2008CzerskSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
53MajewskaKamilaKPOL200M2011CzerskSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
54RaczyńskaMagdalenaKPOL200M2011Góra KalwariaSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
55TerleckaNataliaKPOL200M2012Legionowo
56TerleckiAleksanderMPOL200M2013Legionowo
57KrawczykStaśMPOL1KM2008WarszawaZapłacono
58KrawczykMariaKPOL200M2010WarszawaZapłacono
59SosińskaJuliaKPOL200M2012BorkiSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuZapłacono
60WąsikJanMPOL200M2016Chynów
61KotyńskaMartynaKPOL1KM2009BuczynówSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku
62KotyńskaMagdalenaKPOL1KM2008BuczynówSzkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku
63DrescherMarcelinaKPOL200M2009MichałowiceZapłacono
64BałackiKacperMPOL200M2013ZąbkiZapłacono
65MadydaKrystianMPOL200M2015MichałowiceZapłacono
66SzmigielskiKsaweryMPOL200M2012Pruszków