maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XII BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 01 września 2019
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizator:
Klub Biegacza Harcownik Jelcz-Laskowice,
Wydział Promocji w Oławie, Urząd Miejski w Oławie

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny,
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu,
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu,
Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland

Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1StadniczukMichałMPOLM70+1930Mikowice
2GąszczakTadeuszMPOLM70+1937Gliwice
3BoraAndrzejMPOLM70+1948Wrocław1948Zapłacono
4KipczakWiktorMPOLM70+, OŁ1948ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
5KudłaCzesławMPOLM601951MikowiceZapłacono
6KawońAndrzejMPOLM601954Namysłów
7WierzejskiHenrykMPOLM601954WrocławAmatorZapłacono
8BednarczykWiesławMPOLM601956BrzegKotwica Brzeg
9ZawadaStanisławMPOLM601956GrodkówZapłacono
10KędzioraMarekMPOLM601958WrocławDANCELAND WROCŁAWZapłacono
11PiotrkowskiJerzyMPOLM601958WrocławWRATISLAVIA
12Urbanska-KrawczykIzabelaKPOLK60+1958Kamieniec WroclawskiAmator
13ChojnackaBożenaKPOLK60+1959WrocławPIKO-SPORTZapłacono
14MandatJanekMPOLM601959OleśnicaKB Lupus Oleśnica
15BochynekRyszardMPOLM5019601960-04-08Zapłacono
16FabjanWiesławMPOLM501960DobroszyceKubisia Team Oleśnica
17JaroszBarbaraKPOLK50, OŁ1960Oława
18JasickiHenrykMPOLM50, OŁ1961OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
19KozimorWiesławMPOLM501961Lewin BrzeskiStan umysłu- LEWIN BIEGA
20WieczorekPiotrMPOLM501961OleśnicaCala Oleśnica Biega
21MaleszakCezariuszMPOLM50, OŁ1962Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
22SitakAlicjaKPOLK501962Lubsza
23WojdanowskiJanMPOLM50, OŁ1962Jelcz-LaskowiceJelcz Triathlon ProjectZapłacono
24Dobrowolska-ŚwiątekElżbietaKPOLK501963Kamieniec WrocławskiRok
25DyjakBożenaKPOLK501963WrocławAmatorZapłacono
26WilińskiJacekMPOLM501963WrocławTrenujznami.plZapłacono
27DorociakMarekMPOLM501964PępiceAmator
28GułaJerzyMPOLM501964Bierzów
29RóżalskiJanuszMPOLM50, OŁ1964Bystrzyca
30PodkowskaBeataKPOLK501965WrocławWkbPiast /Adrian Danilewicz GroupZapłacono
31WałekJarosławMPOLM501965Jelcz-LaskowiceAutoliv Jelcz Laskowice
32KiedrowiczTadeuszMPOLM50, OŁ1966Oławaniezrzeszony
33KurzawińskaMarzenaKPOLK501966Jelcz-LaskowiceAmator
34RutkowskaIrenaKPOLK501966OławaAutoiv Run Team Oława
35SkowronskiBoguslawMPOLM501966Wroclaw
36BlajerskiZbigniewMPOLM50, OŁ1967Jelcz-LaskowiceAUTOLIV Jelcz-Laskowice
37CiszekRobertMPOLM50, OŁ1967Jelcz-Laskowice
38GułaIwonaKPOLK501967Bierzów
3967GwiazdowiczJacekMPOLM50, OŁ1967OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
40KwiatkowskiRobertMPOLM50, OŁ1967Nowy DwórToyota Runmator
41WąsiewiczAdamMPOLM50, OŁ1967Oława-----Zapłacono
42CzekalskaMariolaKPOLK501968BrzegKotwica BrzegZapłacono
43Majerczyk-GodlewskaJadwigaKPOLK501968Wiązow
44SzyszkaWiesławMPOLM50, OŁ1968Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
45ChorążyDariuszMPOLM501969Wałbrzych
46LataViolettaKPOLK501969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
47PelinskiAndrzejMPOLM501969ŚwidnicaZapłacono
48ŚwierczekAnnaKPOLK501969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
49TwardowskiKrzysztofMPOLM501969WrocławAmator
50ZytkoArturMPOLM501969Siechnice
51Bakalarz-WójcikTeresaKPOLK401970OleśnicaKPZ SFORA
52LataRobertMPOLM401970Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
53MazurMarekMPOLM40, OŁ1970OławaZapłacono
54PoteraPiotrMPOLM40, OŁ1970MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
55SarnaBeataKPOLK401970Wrocław
56BudziakPiotrMPOLM401971GrobliceCSWIiCh Wrocław
57CzarnyBartłomiejMPOLM401971OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
58MałasiewiczMartaKPOLK40, OŁ1971OławaAUTOLIV Jelcz-Laskowice
59MielnikAnnaKPOLK40, OŁ1971Oława
60OsiatyckiGrzegorzMPOLM401971NamysłówRONAL POLSKA RUN
61OzgaKrzysztofMPOLM401971OleśnicaGustaw Też BiegaZapłacono
62RadochMarekMPOLM40, OŁ1971Oława-----
63RozwadowskiTomaszMPOLM401971BrzegAutoliv Run Team Oława
64ZielińskiLucjanMPOLM401971Oława-----Zapłacono
65ChałubiecMichałMPOLM40, OŁ1972OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
66KoprowskiTomaszMPOLM40, OŁ1972OławaNordikiZapłacono
67KowalczykPiotrMPOLM401972GrodkówAdrian Danilewicz GroupZapłacono
68ŁawniczakDarekMPOLM40, OŁ1972Oława
69RaczkowskiAlbertMPOLM401972BrzegZapłacono
70RogowskiMariuszMPOLM401972MikowiceZapłacono
71BarowiczZbigniewMPOLM401973WrocławMaraton45plusZapłacono
72CiachWaldemarMPOLM401973Jelcz-LaskowiceBIEGAM I...JUŻ
73EngelTomaszMPOLM40, OŁ1973OławaStraż Pożarna OławaZapłacono
74GajSylwesterMPOLM40, OŁ1973MiłoszyceZapłacono
75HaładewiczAnnaKPOLK40, OŁ1973StanowiceKarkonosz RunningTeamZapłacono
76JewusiakRobertMPOLM40, OŁ1973Bystrzyca
77KęśminowiczKrzysztofMPOLM401973BrzegPOLARIS / KOTWICA BRZEG
78KliszczakPrzemysławMPOLM40, OŁ1973OławaZapłacono
79LupaRobertMPOLM401973BrzegRunning Team Brzeg
80RzepkaMarekMPOLM401973WroclawZapłacono
81SurowskiPiotrMPOLM401973CzepielowiceCZAPLA TEAMZapłacono
82ZwierzańskiWaldemarMPOLM401973Oława-----
83DobrowolskiAndrzejMPOLM401974MnichowiceZapłacono
84JakobszeWojciechMPOLM40, OŁ1974MarcinkowicePHU JW Wojciech Jakobsze
85JustRafałMPOLM401974Ślęza
86KonefałPiotrMPOLM40, OŁ1974Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
87KrawczykKatarzynaKPOLK401974BrzegZapłacono
88LachAgnieszkaKPOLK401974Wrocław
89PelczerAgnieszkaKPOLK40, OŁ1974MiłoszyceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE; ADRIAN DANILEWICZ GROUP
90PosyniakAnnaKPOLK401974BrzegAmator
91PosyniakPiotrMPOLM401974BrzegAmator
92PyzikTomaszMPOLM401974BrzegZapłacono
93SygulskiSebastianMPOLM401974BrzegCSWIiCh Wrocław
94TylickiSławomirMPOLM40, OŁ1974Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
95WankiewiczKrzysztofMPOLM40, OŁ1974Jelcz-LaskowiceGVTZapłacono
96WójcikMarekMPOLM401974WierzbnoAutoiv Run Team Oława
97AmbrozikAdamMPOLM401975BrzegWALVET / AMBROZIK TEAM
98BoratyńskiŁukaszMPOLM40, OŁ1975GaćAutoliv Run Team Oława
99BoruńTomaszMPOLM40, OŁ1975OławaToyota RunmatorZapłacono
100CzerwińskiTomaszMPOLM40, OŁ1975OławaZapłacono
Strona 1 z 5