maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XII BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 01 września 2019
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizator:
Klub Biegacza Harcownik Jelcz-Laskowice,
Wydział Promocji w Oławie, Urząd Miejski w Oławie

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny,
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu,
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu,
Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland

Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AndrosAgataKPOLK301986Oława
2AntroszenkoJolantaKPOLK30, OŁ1980OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
3Bakalarz-WójcikTeresaKPOLK401970OleśnicaKPZ SFORA
4BalanJuliaKPOLK20, OŁ1992OławaZapłacono
5BanachowskaAlicjaKPOLK301981BrzegWALVET / AMBROZIK TEAMZapłacono
6BarańskaAgnieszkaKPOLK301986PopielówZapłacono
7BartoszekKamilaKPOLK40, OŁ1978Wierzbno
8BarwińskaSylwiaKPOLK40, OŁ1979Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
9BatógJózefinaKPOLK40, OŁ1976Oława
10BednarczukPaulinaKPOLK20, OŁ1994Stanowice
11BireckaMonikaKPOLK201990Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
12Bobińska-KubaryczDominikaKPOLK30, OŁ1986Oława
13BobkiewiczJoannaKPOLK201995GorzeslawBierutowska Grupa Biegowa
14BoczkowskaMarzenaKPOLK301984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
15BorowiczBeataKPOLK40, OŁ1977OławaKWP WrocławZapłacono
16BortkiewiczMonikaKPOLK201996WrocławAutoliv Run Team Oława
17BudzikJoannaKPOLK20, OŁ1990OławaZapłacono
18ChmielukBarbaraKPOLK30, OŁ1987Jelcz-LaskowiceZapłacono
19ChojnackaBożenaKPOLK60+1959WrocławPIKO-SPORTZapłacono
20CzekalskaMariolaKPOLK501968BrzegKotwica BrzegZapłacono
21DębskaBeataKPOLK301981OleśnicaJW 3744
22Dobrowolska-ŚwiątekElżbietaKPOLK501963Kamieniec WrocławskiRok
23DomańskaMałgorzataKPOLK401979Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
24DrekoAnnaKPOLK301980WrocławKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE; ADRIAN DANILEWICZ GROUPZapłacono
25DroździkMagdalenaKPOLK401979NysaWKB Meta LubliniecZapłacono
26DrzewińskaKatarzynaKPOLK301989Wrocław-----Zapłacono
27DuziakKlaudiaKPOLK20, OŁ1991Oława
28DwojakAleksandraKPOLK201997OławaAWLZapłacono
29DyjakBożenaKPOLK501963WrocławAmatorZapłacono
30DżumałoAnnaKPOLK401978ŻłobiznaZapłacono
31FerkalukKatarzynaKPOLK40, OŁ1979Oława
32FidorMałgorzataKPOLK401976Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
33GłowackaMonikaKPOLK401978Siechnice
34Greniuch-SucharskaDianaKPOLK301980Lewin BrzeskiLewin Biega Stan Umysłu
35GrodzkaAnnaKPOLK501969Wrocław
36GugnackaJustynaKPOLK30, OŁ1982Jelcz-Laskowice
37GułaIwonaKPOLK501967Bierzów
38HaberAgnieszkaKPOLK301987GrobliceMKS SiechniceZapłacono
39HaładewiczAnnaKPOLK40, OŁ1973StanowiceKarkonosz RunningTeamZapłacono
40JanickaBarbaraKPOLK301982Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
4144JaniszewskaAgnieszkaKPOLK40, OŁ1975OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
42JaroszBarbaraKPOLK50, OŁ1960Oława
43JędrysiakKamilaKPOLK301982CzepielowiceCZAPLA TEAM
44JuzwiszynAlinaKPOLK20, PS1995Namysłów
45Kamińska-WolakGabrielaKPOLK40, OŁ1977OławaZapłacono
46KaprońMartynaKPOLK20, OŁ1999Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
47KasperczykMarlenaKPOLK301986SiechniceBiegam dla Relaksu
48KhrystychenkoOksanaKUKRK20, ES1992OławaEssity
49KielEwaKPOLK301985Kuźnica KatowskaEwa Kiel
50KliszczakKatarzynaKPOLK30, OŁ1980OławaZapłacono
51KołtowskaMonikaKPOLK301988Opole
52KorneckaAnnaKPOLK40, OŁ1977Chwałowiceniezrzeszony
53KozakEwaKPOLK401979DługołękaZapłacono
54KozakJoannaKPOLK301989Strzelin
55KozłowskaAnnaKPOLK201991Jelcz-LaskowiceAutoliv Jelcz Laskowice
56KozubalElżbietaKPOLK201990WojnowiceAmator
57KrawczykKatarzynaKPOLK401974BrzegZapłacono
58KrukMagdalenaKPOLK40, OŁ1979OławaBartek Candles Running team
59KrzywonosAnnaKPOLK30, OŁ1988OławaAutoiv Run Team Oława
60KułakowskaMałgorzataKPOLK30, RP1982ŚwidnicaŚwidnicka Grupa Biegowa
61KurnytaJustynaKPOLK301989WałbrzychZapłacono
62KuryszAnnaKPOLK30, OŁ1980DrzemlikowiceAutoliv Run Team Oława
63KurzawińskaMarzenaKPOLK501966Jelcz-LaskowiceAmator
64LachAgnieszkaKPOLK401974Wrocław
65LataViolettaKPOLK501969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
66LeśniakAleksandraKPOLK16, OŁ2000OławaAmator
67LisKatarzynaKPOLK301988Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
68LisowiecEwaKPOLK201990Siechnice-----
69LupaBeataKPOLK401976BrzegRunning Team Brzeg
70ŁukiewiczAgnieszkaKPOLK301981JanikówAutoliv Jelcz Laskowice
71Majerczyk-GodlewskaJadwigaKPOLK501968Wiązow
72Maleszka-BagińskaKingaKPOLK301985WrocławGrupa Biegowa KLAN
73MałasiewiczMartaKPOLK40, OŁ1971OławaAUTOLIV Jelcz-Laskowice
74MarkowskaJustynaKPOLK30, OŁ1985Stary GórnikAmator
75MaślankaKarolinaKPOLK301980Wrocław1980
76MaziarzJoannaKPOLK20, OŁ1992Oława
77MielnikAnnaKPOLK40, OŁ1971Oława
78MielnikNataliaKPOLK20, OŁ1992OlawaZapłacono
79MilińskaLiliannaKPOLK301981NiemodlinNiemodlin Biega
80MotałaMałgorzataKPOLK40, OŁ1979WierzbnoAdrian Danilewicz GroupZapłacono
81MroczkowskaMartaKPOLK30, OŁ1985Ścinawa
82NiziołekEwaKPOLK401974NiemodlinNiemodlin Biega
83NiżyńskaSylwiaKPOLK30, OŁ1984OławaAmatorsko
84NowackaMagdalenaKPOLK40, OŁ1976Jelcz LaskowiceAutoliv Jelcz Laskowice
85PartykaJustynaKPOLK201991OławaAutoliv Jelcz Laskowice
86PawlowiczEwaKPOLK30, PS1985Bystrzyca
87PawlukAnnaKPOLK301986BrzegKS Masters Brzeg
88PelczerAgnieszkaKPOLK40, OŁ1974MiłoszyceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE; ADRIAN DANILEWICZ GROUP
89PerkowskaWiolettaKPOLK401976Brzeg
90PetryszynUlaKPOLK30, OŁ1980Jelcz Laskowice
91PiaseckaAnnaKPOLK301985KarłowiceAnna Piasecka
92PiaseckaEwelinaKPOLK301989Oława
93PietroczukSylwiaKPOLK201991NysaNOAZapłacono
94PietrzakMonikaKPOLK201991Oborniki Śląskie-----
95PodkowskaBeataKPOLK501965WrocławWkbPiast /Adrian Danilewicz GroupZapłacono
96PorębskaAnnaKPOLK301980BierzówAutoiv Run Team Oława
97PosyniakAnnaKPOLK401974BrzegAmator
98PółrolniczakMałgorzataKPOLK20, OŁ1991OławaAmator
99RaczkowskaJoannaKPOLK301981MąkoszyceZapłacono
100RadwanOlimpiaKPOLK401978WrocławZapłacono
Strona 1 z 5