maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XII BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 01 września 2019
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizator:
Klub Biegacza Harcownik Jelcz-Laskowice,
Wydział Promocji w Oławie, Urząd Miejski w Oławie

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny,
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu,
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu,
Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland

Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AmbrozikAdamMPOLM401975BrzegWALVET / AMBROZIK TEAM
2AndrosAgataKPOLK301986Oława
3AntoszczyszynRyszardMPOLM301980NysaTIGERS PRUDNIK /RUNNERS TEAM NYSA
4AugustynAdamMPOLM301980StrzelinZapłacono
5Bakalarz-WójcikTeresaKPOLK401970OleśnicaKPZ SFORA
6BalanJuliaKPOLK20, OŁ1992OławaZapłacono
7BańkowskiMarekMPOLM401978Kąty WrocławskieZapłacono
8BaranTomaszMPOLM30, OŁ1980Oława
9BaranowskiMateuszMPOLM30, OŁ1987Oława
10BarańskaAgnieszkaKPOLK301986PopielówZapłacono
11BarowiczZbigniewMPOLM401973WrocławMaraton45plusZapłacono
12BarszczewskiPiotrMPOLM401976SiechniceAdrian Danilewicz Group
13BartoszekKamilaKPOLK40, OŁ1978Wierzbno
14BarwińskaSylwiaKPOLK40, OŁ1979Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
15BarwińskiJarosławMPOLM40, OŁ1977Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
16BatógJózefinaKPOLK40, OŁ1976Oława
17BazylakTomaszMPOLM40, OŁ1979Jelcz-Laskowice
18BąkowskiTomaszMPOLM40, OŁ1977OławaAutoliv Run Team Oława
19BednarczukPaulinaKPOLK20, OŁ1994Stanowice
20BednarczykWiesławMPOLM601956BrzegKotwica Brzeg
21BednarzKrzysztofMPOLM401976BrzegAutoliv Run Team Oława
22BednarzSzymonMPOLM301988Nysa
23BerdychowskiTomaszMPOLM301980BrzegBrzeg biegaZapłacono
24BireckaMonikaKPOLK201990Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
25BlajerskiZbigniewMPOLM50, OŁ1967Jelcz-LaskowiceAUTOLIV Jelcz-Laskowice
26Bobińska-KubaryczDominikaKPOLK30, OŁ1986Oława
27BobkiewiczJoannaKPOLK201995GorzeslawBierutowska Grupa Biegowa
28BochynekRyszardMPOLM5019601960-04-08Zapłacono
29BoczkowskaMarzenaKPOLK301984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
30BoraAndrzejMPOLM70+1948Wrocław1948Zapłacono
31BoratyńskiŁukaszMPOLM40, OŁ1975GaćAutoliv Run Team Oława
32BorowiczBeataKPOLK40, OŁ1977OławaKWP WrocławZapłacono
33BorowiczKrzysztofMPOLM30, OŁ1981OławaCapitol i PrzyjacieleZapłacono
34BortkiewiczMonikaKPOLK201996WrocławAutoliv Run Team Oława
35BoruńTomaszMPOLM40, OŁ1975OławaToyota RunmatorZapłacono
36BrychcyPawełMPOLM301982PrzeczaStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
37BudziakPiotrMPOLM401971GrobliceCSWIiCh Wrocław
38BudzikJoannaKPOLK20, OŁ1990OławaZapłacono
39ButzJakubMPOLM162001OtmuchówAthletics Nysa
40BzowyPawełMPOLM40, OŁ1979Oława
41ChałubiecMichałMPOLM40, OŁ1972OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
42ChlebowiczMarcinMPOLM301981WrocławDobry-trener.plZapłacono
43ChmielukBarbaraKPOLK30, OŁ1987Jelcz-LaskowiceZapłacono
44ChmielukGrzegorzMPOLM20, OŁ1990Jelcz-LaskowiceWSTAWAJ I WALCZ!Zapłacono
45ChojnackaBożenaKPOLK60+1959WrocławPIKO-SPORTZapłacono
46ChoptianyDamianMPOLM16, OŁ2002Oława
47ChorążekMichałMPOLM30, OŁ1989OławaAutoliv Jelcz Laskowice
48ChorążyDariuszMPOLM501969Wałbrzych
49CiachWaldemarMPOLM401973Jelcz-LaskowiceBIEGAM I...JUŻ
50CiaskowskiMarcinMPOLM201992Strzelin
51CibisAdamMPOLM301989Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE/EDWARD RYDZEWSKI TEAM
52CiepłyKamilMPOLM201992WrocławAUTOLIV Jelcz-Laskowice
53CiesielskiJerzyMPOLM30, PS1987OleśnicaZapłacono
54CiesielskiMaciejMPOLM301981WrocławCIESIU TEAM
55CiszekRobertMPOLM50, OŁ1967Jelcz-Laskowice
56CurzytekPiotrMPOLM301985BrzegZapłacono
57CyranPiotrMPOLM301986NysaNOAZapłacono
58CzarnyBartłomiejMPOLM401971OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
59CzekalskaMariolaKPOLK501968BrzegKotwica BrzegZapłacono
60CzerwińskiTomaszMPOLM40, OŁ1975OławaZapłacono
61DackówMarcinMPOLM301986Lewin BrzeskiStan umysłu- LEWIN BIEGAZapłacono
62DębskaBeataKPOLK301981OleśnicaJW 3744
63Dobrowolska-ŚwiątekElżbietaKPOLK501963Kamieniec WrocławskiRok
64DobrowolskiAndrzejMPOLM401974MnichowiceZapłacono
65DomagalskiAdamMPOLM301983OpoleNaKole
66DomagalskiAdamMPOLM40, OŁ1978OławaToyota Runmator
67DomańskaMałgorzataKPOLK401979Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
68DorociakMarekMPOLM501964PępiceAmator
69DrabPawełMPOLM401978JeszkowiceLean-Tech RunZapłacono
70DrążkowskiGrzegorzMPOLM201992Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
71DrekoAnnaKPOLK301980WrocławKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE; ADRIAN DANILEWICZ GROUPZapłacono
72DrekoKrzysztofMPOLM401978WrocławZapłacono
73DroździkMagdalenaKPOLK401979NysaWKB Meta LubliniecZapłacono
74DrużbickiTomaszMPOLM40, OŁ1977OławaOKS AtmaZapłacono
75DrzewińskaKatarzynaKPOLK301989Wrocław-----Zapłacono
76DuziakKlaudiaKPOLK20, OŁ1991Oława
77DwojakAleksandraKPOLK201997OławaAWLZapłacono
78DyduchEdwardMPOLM16, ES2002GałązczyceOSP Gałązczyc
79DyjakBożenaKPOLK501963WrocławAmatorZapłacono
80DżumałoAnnaKPOLK401978ŻłobiznaZapłacono
81EngelTomaszMPOLM40, OŁ1973OławaStraż Pożarna OławaZapłacono
82FabjanWiesławMPOLM501960DobroszyceKubisia Team Oleśnica
83FakowskiMateuszMPOLM301986WrocławAmatorskoZapłacono
84FećJakubMPOLM201993OpolePOLARIS
85FerkalukKatarzynaKPOLK40, OŁ1979Oława
86FerkalukPawełMPOLM40, OŁ1976OławaTermy Jakuba-Oławski Park Wodny
87FidorMałgorzataKPOLK401976Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
88FizekAdrianMPOLM20, OŁ1992OławaAutoiv Run Team Oława
89FranekMarekMPOLM301981BrzegAutoliv Run Team Oława
90FularaPatrykMPOLM201990Kędzierzyn-Koźle-----
91GajSylwesterMPOLM40, OŁ1973MiłoszyceZapłacono
92GąszczakTadeuszMPOLM70+1937Gliwice
93GluzaRadosławMPOLM30, PS1980WrocławZapłacono
94GłowackaMonikaKPOLK401978Siechnice
95GłówkaMaciejMPOLM301987KarwianyBe Better
96GoldaMichałMPOLM30, OŁ1982MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
97GolonkaMariuszMPOLM301983LubszaZapłacono
98GorbenkoRafałMPOLM20, OŁ1991Bystrzyca#ALKORUNZapłacono
99Greniuch-SucharskaDianaKPOLK301980Lewin BrzeskiLewin Biega Stan Umysłu
100GrębowiczAndrzejMPOLM40, OŁ1976JanikówKB Harcownik Jelcz-Laskowice
Strona 1 z 5