maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XII BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 01 września 2019
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizator:
Klub Biegacza Harcownik Jelcz-Laskowice,
Wydział Promocji w Oławie, Urząd Miejski w Oławie

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny,
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu,
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu,
Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland

Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BochynekRyszardMPOLM5019601960-04-08Zapłacono
2GułaIwonaKPOLK501967Bierzów
3GułaJerzyMPOLM501964Bierzów
4PorębskaAnnaKPOLK301980BierzówAutoiv Run Team Oława
5AmbrozikAdamMPOLM401975BrzegWALVET / AMBROZIK TEAM
6BednarczykWiesławMPOLM601956BrzegKotwica Brzeg
7BednarzKrzysztofMPOLM401976BrzegAutoliv Run Team Oława
8BerdychowskiTomaszMPOLM301980BrzegBrzeg biegaZapłacono
9CurzytekPiotrMPOLM301985BrzegZapłacono
10CzekalskaMariolaKPOLK501968BrzegKotwica BrzegZapłacono
11FranekMarekMPOLM301981BrzegAutoliv Run Team Oława
12JabłońskiMariuszMPOLM301982BrzegGO! Running Team!Zapłacono
13KastelikMichałMPOLM301984BrzegBrzegZapłacono
14KęśminowiczKrzysztofMPOLM401973BrzegPOLARIS / KOTWICA BRZEG
15KłyżPawełMPOLM401976BrzegAutoliv Run Team Oława
16KochanyAntoniMPOLM201993BrzegZapłacono
17KołodziejGrzegorzMPOLM301987BrzegBrzegZapłacono
18KołodziejRafałMPOLM301988BrzegAmatorZapłacono
19KołodziejczykTomaszMPOLM401978Brzeg3MRunningTeamZapłacono
20KołodziejskiKrzysztofMPOL1980Brzeg
21KrawczykKatarzynaKPOLK401974BrzegZapłacono
22LupaBeataKPOLK401976BrzegRunning Team Brzeg
23LupaRobertMPOLM401973BrzegRunning Team Brzeg
24ŁubockiDanielMPOLM301984BrzegMorsy PiastowiceZapłacono
25PawlukAnnaKPOLK301986BrzegKS Masters Brzeg
26PawlukMarcinMPOLM301980BrzegKS Masters Brzeg
27PerkowskaWiolettaKPOLK401976Brzeg
28PosyniakAnnaKPOLK401974BrzegAmator
29PosyniakPiotrMPOLM401974BrzegAmator
30PyzikTomaszMPOLM401974BrzegZapłacono
31RaczkowskiAlbertMPOLM401972BrzegZapłacono
32RomanElżbietaKPOLK401975BrzegNIEZRZESZONAZapłacono
33RomanMichałMPOLM401979BrzegPolice Team BrzegZapłacono
34RozwadowskiTomaszMPOLM401971BrzegAutoliv Run Team Oława
35SołtysRafałMPOLM301983BrzegRafcio Team
36StankiewiczSławomirMPOLM201992Brzeg-----
37SygulskiSebastianMPOLM401974BrzegCSWIiCh Wrocław
38SzpytKarolinaKPOLK401979BrzegWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEZapłacono
39ŚwierczekMateuszMPOLM301985Brzeg
40TokarczykSylwiaKPOLK201994BrzegAmator
41TuzinkiewiczJagodaKPOLK301985BrzegEx TeamZapłacono
42WarchałPawełMPOLM401976BrzegPolice Team Brzeg
43Wesołowska-GabryelRenataKPOLK301985Brzeg
44WołoszczukTomekMPOLM301980Brzeg1980
45GrysMarekMPOLM301984Brzezina
46GorbenkoRafałMPOLM20, OŁ1991Bystrzyca#ALKORUNZapłacono
47JewusiakRobertMPOLM40, OŁ1973Bystrzyca
48PawlowiczEwaKPOLK30, PS1985Bystrzyca
49PawlowiczKrystianMPOLM30, OŁ1984Bystrzyca
50RomanArkadiuszMPOLM30, OŁ1983BystrzycaKB Harcownik Jelcz-Laskowice
51RóżalskiJanuszMPOLM50, OŁ1964Bystrzyca
52StanasiukMalwinaKPOLK20, OŁ1992BystrzycaAMP
53KipczakWiktorMPOLM70+, OŁ1948ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
54KorneckaAnnaKPOLK40, OŁ1977Chwałowiceniezrzeszony
55KorneckiSławomirMPOLM40, OŁ1975Chwałowiceniezrzeszony
56JędrysiakKamilaKPOLK301982CzepielowiceCZAPLA TEAM
57MichalakRafałMPOLM201994CzepielowiceCZAPLA TEAM
58SurowskiPiotrMPOLM401973CzepielowiceCZAPLA TEAMZapłacono
59UmańskiBartoszMPOLM201994CzernicaAutoiv Run Team Oława
60KozakBartoszMPOLM40, RP1978Długołęka-----Zapłacono
61KozakEwaKPOLK401979DługołękaZapłacono
62FabjanWiesławMPOLM501960DobroszyceKubisia Team Oleśnica
63KuryszAnnaKPOLK30, OŁ1980DrzemlikowiceAutoliv Run Team Oława
64BoratyńskiŁukaszMPOLM40, OŁ1975GaćAutoliv Run Team Oława
65DyduchEdwardMPOLM16, ES2002GałązczyceOSP Gałązczyc
66GąszczakTadeuszMPOLM70+1937Gliwice
67RyznerNataliaKPOLK30, OŁ1987Godzikowice
68555SzymańskiMarcinMPOLM40, OŁ1976GodzikowiceOławska Grupa BiegowaZapłacono
69BobkiewiczJoannaKPOLK201995GorzeslawBierutowska Grupa Biegowa
70BudziakPiotrMPOLM401971GrobliceCSWIiCh Wrocław
71HaberAgnieszkaKPOLK301987GrobliceMKS SiechniceZapłacono
72HaberMarcinMPOLM301987GrobliceMKS SiechniceZapłacono
73KowalczykPiotrMPOLM401972GrodkówAdrian Danilewicz GroupZapłacono
74PalakDawidMPOLM201990GrodkówniezrzeszonyZapłacono
75WójtowiczArturMPOLM301988GrodkówAutoliv Run Team Oława
76ZawadaStanisławMPOLM601956GrodkówZapłacono
77SzostakMartaKPOLK201991HenrykówTIGERS PRUDNIK /RUNNERS TEAM NYSA
78GrębowiczAndrzejMPOLM40, OŁ1976JanikówKB Harcownik Jelcz-Laskowice
79ŁukiewiczAgnieszkaKPOLK301981JanikówAutoliv Jelcz Laskowice
80RojekPiotrMPOLM40, OŁ1976JankowiceTigers Prudnik/Runners Team Nysa
81Rzepka-RojekJoannaKPOLK30, OŁ1980JankowiceAmator
82ŻerebeckiRafałMPOLM30, OŁ1989Jelcz - LaskowiceZapłacono
83KochnowiczGrzegorzMPOLM30, OŁ1981Jelcz LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
84KulaKrystianMPOLM40, OŁ1976Jelcz LaskowiceNiezrzeszonyZapłacono
85NowackaMagdalenaKPOLK40, OŁ1976Jelcz LaskowiceAutoliv Jelcz Laskowice
86PaprockiRemigiuszMPOLM40, OŁ1978Jelcz LaskowiceAUTOLIV Jelcz-Laskowice
87PetryszynUlaKPOLK30, OŁ1980Jelcz Laskowice
88RuczakowskiŁukaszMPOLM301988Jelcz Laskowice
89WychowaniecŁukaszMPOLM30, OŁ1981Jelcz Laskowice1981
90ZającKrzysztofMPOLM40, OŁ1978Jelcz LaskowiceZapłacono
91BarwińskaSylwiaKPOLK40, OŁ1979Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
92BarwińskiJarosławMPOLM40, OŁ1977Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
93BazylakTomaszMPOLM40, OŁ1979Jelcz-Laskowice
94BlajerskiZbigniewMPOLM50, OŁ1967Jelcz-LaskowiceAUTOLIV Jelcz-Laskowice
95ChmielukBarbaraKPOLK30, OŁ1987Jelcz-LaskowiceZapłacono
96ChmielukGrzegorzMPOLM20, OŁ1990Jelcz-LaskowiceWSTAWAJ I WALCZ!Zapłacono
97CiachWaldemarMPOLM401973Jelcz-LaskowiceBIEGAM I...JUŻ
98CiszekRobertMPOLM50, OŁ1967Jelcz-Laskowice
99GugnackaJustynaKPOLK30, OŁ1982Jelcz-Laskowice
100KaprońMartynaKPOLK20, OŁ1999Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
Strona 1 z 5