maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XII BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 01 września 2019
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizator:
Klub Biegacza Harcownik Jelcz-Laskowice,
Wydział Promocji w Oławie, Urząd Miejski w Oławie

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny,
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu,
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu,
Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland

Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1JuszczakŁukaszMPOL1989ŚcinawaŚcinawaZapłacono
2KołodziejskiKrzysztofMPOL1980Brzeg
3ZielińskaWeronikaKPOLK162002Lewin BrzeskiStan umysłu- LEWIN BIEGAZapłacono
4LeśniakAleksandraKPOLK16, OŁ2000OławaAmator
5SzuraNataliaKPOLK16, OŁ2000Nowy Dwór
6BireckaMonikaKPOLK201990Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
7BobkiewiczJoannaKPOLK201995GorzeslawBierutowska Grupa Biegowa
8BortkiewiczMonikaKPOLK201996WrocławAutoliv Run Team Oława
9DwojakAleksandraKPOLK201997OławaAWLZapłacono
10KozłowskaAnnaKPOLK201991Jelcz-LaskowiceAutoliv Jelcz Laskowice
11KozubalElżbietaKPOLK201990WojnowiceAmator
12LisowiecEwaKPOLK201990Siechnice-----
13PartykaJustynaKPOLK201991OławaAutoliv Jelcz Laskowice
14PietroczukSylwiaKPOLK201991NysaNOAZapłacono
15PietrzakMonikaKPOLK201991Oborniki Śląskie-----
16SzostakMartaKPOLK201991HenrykówTIGERS PRUDNIK /RUNNERS TEAM NYSA
17TokarczykSylwiaKPOLK201994BrzegAmator
18KhrystychenkoOksanaKUKRK20, ES1992OławaEssity
19BalanJuliaKPOLK20, OŁ1992OławaZapłacono
20BednarczukPaulinaKPOLK20, OŁ1994Stanowice
21BudzikJoannaKPOLK20, OŁ1990OławaZapłacono
22DuziakKlaudiaKPOLK20, OŁ1991Oława
23KaprońMartynaKPOLK20, OŁ1999Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
24MaziarzJoannaKPOLK20, OŁ1992Oława
25MielnikNataliaKPOLK20, OŁ1992OlawaZapłacono
26PółrolniczakMałgorzataKPOLK20, OŁ1991OławaAmator
27RatajAmandaKPOLK20, OŁ1997Oława
28RudaAnnaKPOLK20, OŁ1994ŚcinawaŚcinawaZapłacono
29StanasiukMalwinaKPOLK20, OŁ1992BystrzycaAMP
30Staudt-BednarskaMartaKPOLK20, OŁ1992Oława
31SteblewskaJustynaKPOLK20, OŁ1993WójciceAUTOLIV Jelcz-Laskowice
32JuzwiszynAlinaKPOLK20, PS1995Namysłów
33AndrosAgataKPOLK301986Oława
34BarańskaAgnieszkaKPOLK301986PopielówZapłacono
35BoczkowskaMarzenaKPOLK301984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
36DębskaBeataKPOLK301981OleśnicaJW 3744
37DrekoAnnaKPOLK301980WrocławKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE; ADRIAN DANILEWICZ GROUPZapłacono
38DrzewińskaKatarzynaKPOLK301989Wrocław-----Zapłacono
39Greniuch-SucharskaDianaKPOLK301980Lewin BrzeskiLewin Biega Stan Umysłu
40HaberAgnieszkaKPOLK301987GrobliceMKS SiechniceZapłacono
41JanickaBarbaraKPOLK301982Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
42JędrysiakKamilaKPOLK301982CzepielowiceCZAPLA TEAM
43KasperczykMarlenaKPOLK301986SiechniceBiegam dla Relaksu
44KielEwaKPOLK301985Kuźnica KatowskaEwa Kiel
45KołtowskaMonikaKPOLK301988Opole
46KozakJoannaKPOLK301989Strzelin
47KurnytaJustynaKPOLK301989WałbrzychZapłacono
48LisKatarzynaKPOLK301988Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
49ŁukiewiczAgnieszkaKPOLK301981JanikówAutoliv Jelcz Laskowice
50Maleszka-BagińskaKingaKPOLK301985WrocławGrupa Biegowa KLAN
51MaślankaKarolinaKPOLK301980Wrocław1980
52MilińskaLiliannaKPOLK301981NiemodlinNiemodlin Biega
53PawlukAnnaKPOLK301986BrzegKS Masters Brzeg
54PiaseckaAnnaKPOLK301985KarłowiceAnna Piasecka
55PiaseckaEwelinaKPOLK301989Oława
56PorębskaAnnaKPOLK301980BierzówAutoiv Run Team Oława
57RaczkowskaJoannaKPOLK301981Mąkoszyce
58RomkowskaIzabelaKPOLK301989Przecza
59SakowskaMonikaKPOLK301988Nowa JamkaStan Umysłu Lewin Biega
60SzarzyńskaPaulinaKPOLK301985ŚwiebodziceBZ TRAINING SYSTEM
61SztonykIwonaKPOLK301989PrudnikTIGERS PRUDNIK /RUNNERS TEAM NYSA
62TrzaskaczDorotaKPOLK301980TrzebnicaOBORYGENI
63TuzinkiewiczJagodaKPOLK301985BrzegEx TeamZapłacono
64Wesołowska-GabryelRenataKPOLK301985Brzeg
65ZiemianskaAnnaKPOLK301987OławaAmator
66Bobińska-KubaryczDominikaKPOLK30, OŁ1986Oława
67ChmielukBarbaraKPOLK30, OŁ1987Jelcz-LaskowiceZapłacono
68GugnackaJustynaKPOLK30, OŁ1982Jelcz-Laskowice
69KliszczakKatarzynaKPOLK30, OŁ1980OławaZapłacono
70KrzywonosAnnaKPOLK30, OŁ1988OławaAutoiv Run Team Oława
71KuryszAnnaKPOLK30, OŁ1980DrzemlikowiceAutoliv Run Team Oława
72MarkowskaJustynaKPOLK30, OŁ1985Stary GórnikAmator
73MroczkowskaMartaKPOLK30, OŁ1985Ścinawa
74NiżyńskaSylwiaKPOLK30, OŁ1984OławaAmatorsko
75PetryszynUlaKPOLK30, OŁ1980Jelcz Laskowice
76RakowskaMonikaKPOLK30, OŁ1987Oława-----Zapłacono
77RuczakowskaEwelinaKPOLK30, OŁ1984WójciceZapłacono
78RyznerNataliaKPOLK30, OŁ1987Godzikowice
79Rzepka-RojekJoannaKPOLK30, OŁ1980JankowiceAmator
80ŚwierkEdytaKPOLK30, OŁ1986Oława-----Zapłacono
81ŚwierzkoMagdalenaKPOLK30, OŁ1981Oława
82WarmbierJacekKPOLK30, OŁ1986OławaZapłacono
83ZendwalewiczEwaKPOLK30, OŁ1982MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
84PawlowiczEwaKPOLK30, PS1985Bystrzyca
85KułakowskaMałgorzataKPOLK30, RP1982ŚwidnicaŚwidnicka Grupa Biegowa
86Bakalarz-WójcikTeresaKPOLK401970OleśnicaKPZ SFORA
87DomańskaMałgorzataKPOLK401979Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
88DroździkMagdalenaKPOLK401979NysaWKB Meta LubliniecZapłacono
89DżumałoAnnaKPOLK401978ŻłobiznaZapłacono
90FidorMałgorzataKPOLK401976Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
91GłowackaMonikaKPOLK401978Siechnice
92KozakEwaKPOLK401979DługołękaZapłacono
93KrawczykKatarzynaKPOLK401974BrzegZapłacono
94LachAgnieszkaKPOLK401974Wrocław
95LupaBeataKPOLK401976BrzegRunning Team Brzeg
96PerkowskaWiolettaKPOLK401976Brzeg
97PosyniakAnnaKPOLK401974BrzegAmator
98RadwanOlimpiaKPOLK401978WrocławZapłacono
99RomanElżbietaKPOLK401975BrzegNIEZRZESZONAZapłacono
100SarnaBeataKPOLK401970Wrocław
Strona 1 z 5