maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XII BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 01 września 2019
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizator:
Klub Biegacza Harcownik Jelcz-Laskowice,
Wydział Promocji w Oławie, Urząd Miejski w Oławie

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny,
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu,
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu,
Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland

Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AmbrozikAdamMPOLM401975BrzegWALVET / AMBROZIK TEAM
2AndrosAgataKPOLK301986Oława
3AntoszczyszynRyszardMPOLM301980NysaTIGERS PRUDNIK /RUNNERS TEAM NYSA
4AntroszenkoJolantaKPOLK30, OŁ1980OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
5AugustynAdamMPOLM301980StrzelinZapłacono
6Bakalarz-WójcikTeresaKPOLK401970OleśnicaKPZ SFORA
7BalanJuliaKPOLK20, OŁ1992OławaZapłacono
8BanachowskaAlicjaKPOLK301981BrzegWALVET / AMBROZIK TEAMZapłacono
9BanachowskiWaldemarMPOLM401976BrzegWALVET / AMBROZIK TEAMZapłacono
10BańkowskiMarekMPOLM401978Kąty WrocławskieZapłacono
11BaranTomaszMPOLM30, OŁ1980Oława
12BaranowskiMateuszMPOLM30, OŁ1987Oława
13BarańskaAgnieszkaKPOLK301986PopielówZapłacono
14BarowiczZbigniewMPOLM401973WrocławMaraton45plusZapłacono
15BarszczewskiPiotrMPOLM401976SiechniceAdrian Danilewicz Group
16BartoszekKamilaKPOLK40, OŁ1978Wierzbno
17BarwińskaSylwiaKPOLK40, OŁ1979Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
18BarwińskiJarosławMPOLM40, OŁ1977Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
19BatógJózefinaKPOLK40, OŁ1976Oława
20BazylakTomaszMPOLM40, OŁ1979Jelcz-Laskowice
21BąkowskiTomaszMPOLM40, OŁ1977OławaAutoliv Run Team Oława
22BednarczukPaulinaKPOLK20, OŁ1994Stanowice
23BednarczykWiesławMPOLM601956BrzegKotwica Brzeg
24BednarzKrzysztofMPOLM401976BrzegAutoliv Run Team Oława
25BednarzSzymonMPOLM301988Nysa
26BerdychowskiTomaszMPOLM301980BrzegBrzeg biegaZapłacono
27BireckaMonikaKPOLK201990Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
28BlajerskiZbigniewMPOLM50, OŁ1967Jelcz-LaskowiceAUTOLIV Jelcz-Laskowice
29Bobińska-KubaryczDominikaKPOLK30, OŁ1986Oława
30BobkiewiczJoannaKPOLK201995GorzeslawBierutowska Grupa Biegowa
31BochynekRyszardMPOLM5019601960-04-08Zapłacono
32BoczkowskaMarzenaKPOLK301984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
33BoraAndrzejMPOLM70+1948Wrocław1948Zapłacono
34BoratyńskiŁukaszMPOLM40, OŁ1975GaćAutoliv Run Team Oława
35BorowiczBeataKPOLK40, OŁ1977OławaKWP WrocławZapłacono
36BorowiczKrzysztofMPOLM30, OŁ1981OławaCapitol i PrzyjacieleZapłacono
37BortkiewiczMonikaKPOLK201996WrocławAutoliv Run Team Oława
38BoruńTomaszMPOLM40, OŁ1975OławaToyota RunmatorZapłacono
39BrychcyPawełMPOLM301982PrzeczaStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
40BudziakPiotrMPOLM401971GrobliceCSWIiCh Wrocław
41BudzikJoannaKPOLK20, OŁ1990OławaZapłacono
42ButzJakubMPOLM162001OtmuchówAthletics Nysa
43BzowyPawełMPOLM40, OŁ1979Oława
44ChałubiecMichałMPOLM40, OŁ1972OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
45ChlebowiczMarcinMPOLM301981WrocławDobry-trener.plZapłacono
46ChmielukBarbaraKPOLK30, OŁ1987Jelcz-LaskowiceZapłacono
47ChmielukGrzegorzMPOLM20, OŁ1990Jelcz-LaskowiceWSTAWAJ I WALCZ!Zapłacono
48ChojnackaBożenaKPOLK60+1959WrocławPIKO-SPORTZapłacono
49ChoptianyDamianMPOLM16, OŁ2002Oława
50ChorążekMichałMPOLM30, OŁ1989OławaAutoliv Jelcz Laskowice
51ChorążyDariuszMPOLM501969Wałbrzych
52CiachWaldemarMPOLM401973Jelcz-LaskowiceBIEGAM I...JUŻ
53CiaskowskiMarcinMPOLM201992Strzelin
54CibisAdamMPOLM301989Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE/EDWARD RYDZEWSKI TEAM
55CiepłyKamilMPOLM201992WrocławAUTOLIV Jelcz-Laskowice
56CiesielskiJerzyMPOLM30, PS1987OleśnicaZapłacono
57CiesielskiMaciejMPOLM301981WrocławCIESIU TEAM
58CiszekRobertMPOLM50, OŁ1967Jelcz-Laskowice
59CurzytekPiotrMPOLM301985BrzegZapłacono
60CyranPiotrMPOLM301986NysaNOAZapłacono
61CzarnyBartłomiejMPOLM401971OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
62CzekalskaMariolaKPOLK501968BrzegKotwica BrzegZapłacono
63CzerwińskiTomaszMPOLM40, OŁ1975OławaZapłacono
64DackówMarcinMPOLM301986Lewin BrzeskiStan umysłu- LEWIN BIEGAZapłacono
65DębskaBeataKPOLK301981OleśnicaJW 3744
66Dobrowolska-ŚwiątekElżbietaKPOLK501963Kamieniec WrocławskiRok
67DobrowolskiAndrzejMPOLM401974MnichowiceZapłacono
68DomagalskiAdamMPOLM301983OpoleNaKole
69DomagalskiAdamMPOLM40, OŁ1978OławaToyota Runmator
70DomańskaMałgorzataKPOLK401979Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
71DorociakMarekMPOLM501964PępiceAmator
72DrabPawełMPOLM401978JeszkowiceLean-Tech RunZapłacono
73DrążkowskiGrzegorzMPOLM201992Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
74DrekoAnnaKPOLK301980WrocławKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE; ADRIAN DANILEWICZ GROUPZapłacono
75DrekoKrzysztofMPOLM401978WrocławZapłacono
76DroździkMagdalenaKPOLK401979NysaWKB Meta LubliniecZapłacono
77DrużbickiTomaszMPOLM40, OŁ1977OławaOKS AtmaZapłacono
78DrzewińskaKatarzynaKPOLK301989Wrocław-----Zapłacono
79DuziakKlaudiaKPOLK20, OŁ1991Oława
80DwojakAleksandraKPOLK201997OławaAWLZapłacono
81DyduchEdwardMPOLM16, ES2002GałązczyceOSP Gałązczyc
82DyjakBożenaKPOLK501963WrocławAmatorZapłacono
83DżumałoAnnaKPOLK401978ŻłobiznaZapłacono
84EngelTomaszMPOLM40, OŁ1973OławaStraż Pożarna OławaZapłacono
85FabjanWiesławMPOLM501960DobroszyceKubisia Team Oleśnica
86FakowskiMateuszMPOLM301986WrocławAmatorskoZapłacono
87FećJakubMPOLM201993OpolePOLARIS
88FerkalukKatarzynaKPOLK40, OŁ1979Oława
89FerkalukPawełMPOLM40, OŁ1976OławaTermy Jakuba-Oławski Park Wodny
90FidorMałgorzataKPOLK401976Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
91FizekAdrianMPOLM20, OŁ1992OławaAutoiv Run Team Oława
92FranekMarekMPOLM301981BrzegAutoliv Run Team Oława
93FularaPatrykMPOLM201990Kędzierzyn-Koźle-----
94GajSylwesterMPOLM40, OŁ1973MiłoszyceZapłacono
95GąszczakTadeuszMPOLM70+1937Gliwice
96GluzaRadosławMPOLM30, PS1980WrocławZapłacono
97GłowackaMonikaKPOLK401978Siechnice
98GłówkaMaciejMPOLM301987KarwianyBe Better
99GoldaMichałMPOLM30, OŁ1982MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
100GolonkaMariuszMPOLM301983LubszaZapłacono
Strona 1 z 5