maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XII BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 01 września 2019
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizator:
Klub Biegacza Harcownik Jelcz-Laskowice,
Wydział Promocji w Oławie, Urząd Miejski w Oławie

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny,
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu,
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu,
Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland

Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 4
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AmbrozikAdamMPOLM401975BrzegWALVET / AMBROZIK TEAM
2AugustynAdamMPOLM301980StrzelinZapłacono
3CibisAdamMPOLM301989Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE/EDWARD RYDZEWSKI TEAM
4DomagalskiAdamMPOLM301983OpoleNaKole
5DomagalskiAdamMPOLM40, OŁ1978OławaToyota Runmator
6NowakAdamMPOLM30, OŁ1988OławaAUTOLIV Jelcz-Laskowice
7WąsiewiczAdamMPOLM50, OŁ1967Oława-----Zapłacono
8FizekAdrianMPOLM20, OŁ1992OławaAutoiv Run Team Oława
9LyraAdrianMPOLM20, OŁ1992OławaAutoliv Run Team Oława
10PaluchAdrianMPOLM40, PS1979Wisznia Mała
11SzlembarskiAdrianMPOLM201994Wałbrzych
12AndrosAgataKPOLK301986Oława
13BarańskaAgnieszkaKPOLK301986PopielówZapłacono
14HaberAgnieszkaKPOLK301987GrobliceMKS SiechniceZapłacono
1544JaniszewskaAgnieszkaKPOLK40, OŁ1975OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
16LachAgnieszkaKPOLK401974Wrocław
17ŁukiewiczAgnieszkaKPOLK301981JanikówAutoliv Jelcz Laskowice
18PelczerAgnieszkaKPOLK40, OŁ1974MiłoszyceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE; ADRIAN DANILEWICZ GROUP
19RaczkowskiAlbertMPOLM401972BrzegZapłacono
20DwojakAleksandraKPOLK201997OławaAWLZapłacono
21LeśniakAleksandraKPOLK16, OŁ2000OławaAmator
22SitakAlicjaKPOLK501962Lubsza
23JuzwiszynAlinaKPOLK20, PS1995Namysłów
24RatajAmandaKPOLK20, OŁ1997Oława
25DobrowolskiAndrzejMPOLM401974MnichowiceZapłacono
26GrębowiczAndrzejMPOLM40, OŁ1976JanikówKB Harcownik Jelcz-Laskowice
27JanickiAndrzejMPOLM301980WrocławLitwin Triathlon Team
28KawońAndrzejMPOLM601954Namysłów
29PelinskiAndrzejMPOLM501969ŚwidnicaZapłacono
30SamekAndrzejMPOLM301988Wrocławoskubsponsora.plZapłacono
31SzczepułaAndrzejMPOLM30, OŁ1980OławaniezrzeszonyZapłacono
32Anonim#198508MPOLM301983Wrocław-----
33DrekoAnnaKPOLK301980WrocławKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE; ADRIAN DANILEWICZ GROUPZapłacono
34DżumałoAnnaKPOLK401978ŻłobiznaZapłacono
35HaładewiczAnnaKPOLK40, OŁ1973StanowiceKarkonosz RunningTeamZapłacono
36KorneckaAnnaKPOLK40, OŁ1977Chwałowiceniezrzeszony
37KozłowskaAnnaKPOLK201991Jelcz-LaskowiceAutoliv Jelcz Laskowice
38KrzywonosAnnaKPOLK30, OŁ1988OławaAutoiv Run Team Oława
39KuryszAnnaKPOLK30, OŁ1980DrzemlikowiceAutoliv Run Team Oława
40MielnikAnnaKPOLK40, OŁ1971Oława
41PawlukAnnaKPOLK301986BrzegKS Masters Brzeg
42PiaseckaAnnaKPOLK301985KarłowiceAnna Piasecka
43PorębskaAnnaKPOLK301980BierzówAutoiv Run Team Oława
44PosyniakAnnaKPOLK401974BrzegAmator
45RudaAnnaKPOLK20, OŁ1994ŚcinawaŚcinawaZapłacono
46ŚwierczekAnnaKPOLK501969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
47ZielińskaAnnaKPOLK401978Lewin BrzeskiStan umysłu- LEWIN BIEGAZapłacono
48ZiemianskaAnnaKPOLK301987OławaAmator
49KochanyAntoniMPOLM201993BrzegZapłacono
50RomanArkadiuszMPOLM30, OŁ1983BystrzycaKB Harcownik Jelcz-Laskowice
51ZającArkadiuszMPOLM201994Pisarzowice
52ZyberArkadiuszMPOLM401977Jutrosin
53WójtowiczArturMPOLM301988GrodkówAutoliv Run Team Oława
54ZytkoArturMPOLM501969Siechnice
55ChmielukBarbaraKPOLK30, OŁ1987Jelcz-LaskowiceZapłacono
56JanickaBarbaraKPOLK301982Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
57JaroszBarbaraKPOLK50, OŁ1960Oława
58CzarnyBartłomiejMPOLM401971OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
59UmańskiBartoszMPOLM201994CzernicaAutoiv Run Team Oława
60ZającBartoszMPOLM201993StrugaBZ TRAINING SYSTEM
61BorowiczBeataKPOLK40, OŁ1977OławaKWP WrocławZapłacono
62DębskaBeataKPOLK301981OleśnicaJW 3744
63LupaBeataKPOLK401976BrzegRunning Team Brzeg
64PodkowskaBeataKPOLK501965WrocławWkbPiast /Adrian Danilewicz GroupZapłacono
65SarnaBeataKPOLK401970Wrocław
66KurzawińskiBogdanMPOLM30, OŁ1988MiłoszyceAutoliv Jelcz Laskowice
67SkowronskiBoguslawMPOLM501966Wroclaw
68ChojnackaBożenaKPOLK60+1959WrocławPIKO-SPORTZapłacono
69DyjakBożenaKPOLK501963WrocławAmatorZapłacono
70MaleszakCezariuszMPOLM50, OŁ1962Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
71KudłaCzesławMPOLM601951MikowiceZapłacono
72ChoptianyDamianMPOLM16, OŁ2002Oława
73PoczątekDamianMPOLM201990Ochaby MałeGWIEZDNA FLOTA
74ŁubockiDanielMPOLM301984BrzegMorsy PiastowiceZapłacono
75MajkaDanielMPOLM301980OławaZapłacono
76PietrzykDanielMPOLM401976WałbrzychBiegaj-Zapobiegaj
77ŁawniczakDarekMPOLM40, OŁ1972Oława
78ChorążyDariuszMPOLM501969Wałbrzych
79JachniewiczDawidMPOLM301986Skarbimierz-OsiedleAmatorZapłacono
80NogaDawidMPOLM201991Pogorzela
81PalakDawidMPOLM201990GrodkówniezrzeszonyZapłacono
82PudlisDawidMPOLM201990WrocławBNY MELLONZapłacono
83RękasDawidMPOLM201992OławaAutoiv Run Team Oława
84Greniuch-SucharskaDianaKPOLK301980Lewin BrzeskiLewin Biega Stan Umysłu
85Bobińska-KubaryczDominikaKPOLK30, OŁ1986Oława
86TrzaskaczDorotaKPOLK301980TrzebnicaOBORYGENI
87WachowskaDorotaKPOLK401979WrocławWKB PIAST WROCŁAW / KB HARCOWNIK J-LZapłacono
88DyduchEdwardMPOLM16, ES2002GałązczyceOSP Gałązczyc
89ŚwierkEdytaKPOLK30, OŁ1986Oława-----Zapłacono
90Dobrowolska-ŚwiątekElżbietaKPOLK501963Kamieniec WrocławskiRok
91KozubalElżbietaKPOLK201990WojnowiceAmator
92RomanElżbietaKPOLK401975BrzegNIEZRZESZONAZapłacono
93TokarskaElżbietaKPOLK401979Opole
94SudolskiEmilMPOLM301980OleśnicaGustaw też biegaZapłacono
95KielEwaKPOLK301985Kuźnica KatowskaEwa Kiel
96LisowiecEwaKPOLK201990Siechnice-----
97PawlowiczEwaKPOLK30, PS1985Bystrzyca
98ZendwalewiczEwaKPOLK30, OŁ1982MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
99PiaseckaEwelinaKPOLK301989Oława
100RuczakowskaEwelinaKPOLK30, OŁ1984WójciceZapłacono
Strona 1 z 4