maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XII BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 01 września 2019
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizator:
Klub Biegacza Harcownik Jelcz-Laskowice,
Wydział Promocji w Oławie, Urząd Miejski w Oławie

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny,
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu,
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu,
Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland

Regulamin: Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: b.d.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 7
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1JuszczakŁukaszMPOL1989ŚcinawaŚcinawaZapłacono
2KościkPatrykMPOLM20, OŁ1994OławaZapłacono
3RudaAnnaKPOLK20, OŁ1994ŚcinawaŚcinawaZapłacono
4KołodziejskiKrzysztofMPOL1980Brzeg
5SurowskiPiotrMPOLM401973CzepielowiceCZAPLA TEAMZapłacono
6RomanMichałMPOLM401979BrzegPolice Team BrzegZapłacono
7KucharskiPawełMPOLM30, OŁ1983OławaZapłacono
8MielnikPawełMPOLM20, OŁ1991OlawaZapłacono
9MielnikNataliaKPOLK20, OŁ1992OlawaZapłacono
10SuchodolskiMarcinMPOLM301980Oława
11JakobszeWojciechMPOLM40, OŁ1974MarcinkowicePHU JW Wojciech Jakobsze
1213TomaszKińczykMPOLM30, OŁ1980OławaTermy Jakuba-Oławski Park Wodny
13MroczkowskaMartaKPOLK30, OŁ1985Ścinawa
14WołoszczukTomekMPOLM301980Brzeg
15RomanArkadiuszMPOLM30, OŁ1983BystrzycaKB Harcownik Jelcz-Laskowice
16BednarczukPaulinaKPOLK20, OŁ1994Stanowice
17SkotnickaJustynaKPOLK401978Wrocław
18JaśkówRobertMPOLM20, OŁ1998Oława
19SiciarzGrzegorzMPOLM401979OławaTermy Jakuba-Oławski Park Wodny
20JankowskiŁukaszMPOLM301987PogorzelaStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
21KrukMagdalenaKPOLK40, OŁ1979OławaBartek Candles Running team
22Wesołowska-GabryelRenataKPOLK301985Brzeg
23BarwińskiJarosławMPOLM40, OŁ1977Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
24PawlowiczKrystianMPOLM30, OŁ1984Bystrzyca
25PawlowiczEwaKPOLK30, PS1985Bystrzyca
26PaluchLeszekMPOLM30, OŁ1981OławaHKS WATAHAZapłacono
27MaruszakRafałMPOLM301980Skarbimierz-Osiedle1980Zapłacono
28BarowiczZbigniewMPOLM401973WrocławMaraton45plusZapłacono
29DębskaBeataKPOLK301981OleśnicaJW 3744
30LataRobertMPOLM401970Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
31LataViolettaKPOLK501969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
32JaśkowiecMateuszMPOLM301986SkorogoszczStan Umysłu Lewin Biega
33DrążkowskiGrzegorzMPOLM201992Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
34RyznerNataliaKPOLK30, OŁ1987Godzikowice
35DżumałoAnnaKPOLK401978ŻłobiznaZapłacono
36JarzembskiMichałMPOLM301985WrocławZapłacono
37KipczakWiktorMPOLM70+, OŁ1948ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
38MandatJanekMPOLM601959OleśnicaKB Lupus Oleśnica
39DuziakKlaudiaKPOLK20, OŁ1991OławaZapłacono
40KęśminowiczKrzysztofMPOLM401973BrzegPOLARIS / KOTWICA BRZEG
41JanickaBarbaraKPOLK301982Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
42KaszubaPawełMPOLM301982NiemodlinNiemodlin BiegaZapłacono
43KamińskiTomaszMPOLM30, OŁ1980Oława
44DwojakAleksandraKPOLK201997OławaAWLZapłacono
45BrychcyPawełMPOLM301982PrzeczaStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
46GułaIwonaKPOLK501967Bierzów
47GułaJerzyMPOLM501964Bierzów
48RomkowskaIzabelaKPOLK301989Przecza
49BoczkowskaMarzenaKPOLK301984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
50SudolskiEmilMPOLM301980OleśnicaGustaw też biegaZapłacono
51PetryszynUlaKPOLK30, OŁ1980Jelcz Laskowice
52MichalakRafałMPOLM201994CzepielowiceCZAPLA TEAMZapłacono
53KołodziejczykTomaszMPOLM401978Brzeg3MRunningTeamZapłacono
54KiedrowiczTadeuszMPOLM50, OŁ1966OławaniezrzeszonyZapłacono
55KurnytaJustynaKPOLK301989WałbrzychZapłacono
56JewusiakRobertMPOLM40, OŁ1973Bystrzyca
57MajkaDanielMPOLM301980OławaZapłacono
58BąkowskiTomaszMPOLM40, OŁ1977OławaAutoliv Run Team OławaZapłacono
59RóżalskiJanuszMPOLM50, OŁ1964BystrzycaZapłacono
60DomańskaMałgorzataKPOLK401979Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
61BarszczewskiPiotrMPOLM401976SiechniceAdrian Danilewicz Group
62FidorMałgorzataKPOLK401976Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
63MałekTomaszMPOLM30, OŁ1980OławaMaladarooms.plZapłacono
64KotwicaKrystianMPOLM401978Oława
65ChałubiecMichałMPOLM40, OŁ1972OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
66AndrosAgataKPOLK301986Oława
67ŚwierzkoMagdalenaKPOLK30, OŁ1981Oława
68KardasMarcinMPOLM301982OzimekPOLARIS
69KozłowskiŁukaszMPOLM201991ŚwiebodziceRONAL POLSKA RUNZapłacono
70FećJakubMPOLM201993OpolePOLARIS
71BartoszekKamilaKPOLK40, OŁ1978Wierzbno
72ChorążyDariuszMPOLM501969Wałbrzych
73BorowiczKrzysztofMPOLM30, OŁ1981OławaCapitol i PrzyjacieleZapłacono
74GolonkaMariuszMPOLM301983LubszaZapłacono
75StronikowskiWojciechMPOLM301983SteblówMuay Running TeamZapłacono
76PiaseckaEwelinaKPOLK301989Oława
77Kamińska-WolakGabrielaKPOLK40, OŁ1977OławaZapłacono
78WolakMichałMPOLM40, OŁ1975OławaZapłacono
79SzarzyńskaPaulinaKPOLK301985ŚwiebodziceBZ TRAINING SYSTEM
80ZającBartoszMPOLM201993StrugaBZ TRAINING SYSTEM
81PołećKonradMPOLM30, OŁ1981OławaToyota Runmator
82BorowiczBeataKPOLK40, OŁ1977OławaKWP WrocławZapłacono
83BireckaMonikaKPOLK201990Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
84ŚwierczekAnnaKPOLK501969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
85SzczepułaAndrzejMPOLM30, OŁ1980OławaniezrzeszonyZapłacono
86WachowskaDorotaKPOLK401979WrocławWKB PIAST WROCŁAW / KB HARCOWNIK J-LZapłacono
87PyzikTomaszMPOLM401974BrzegZapłacono
88KozłowskiŁukaszMPOLM201992WrocławStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
89KułakowskaMałgorzataKPOLK30, RP1982ŚwidnicaŚwidnicka Grupa BiegowaZapłacono
90LisKatarzynaKPOLK301988Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
91ZającKrzysztofMPOLM40, OŁ1978Jelcz LaskowiceZapłacono
92ZielińskaAnnaKPOLK401978Lewin BrzeskiStan umysłu- LEWIN BIEGAZapłacono
93NogaDawidMPOLM201991Pogorzela
94FerkalukPawełMPOLM40, OŁ1976OławaTermy Jakuba-Oławski Park Wodny
95FerkalukKatarzynaKPOLK40, OŁ1979Oława
96MielnikAnnaKPOLK40, OŁ1971Oława
97OrzechowskiPawełMPOLM20, OŁ1993OławaWENAZapłacono
98PorębskaAnnaKPOLK301980BierzówAutoiv Run Team OławaZapłacono
99DackówMarcinMPOLM301986Lewin BrzeskiStan umysłu- LEWIN BIEGAZapłacono
100TwardowskiKrzysztofMPOLM501969WrocławAmator
Strona 1 z 7