maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg towarzyszący na 5 km przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5tka z espresso italiano

Bieg towarzyszący na 5 km przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5tka z espresso italiano
Miejsce i data imprezy: Chełm, 29 czerwca 2019
Organizator: Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych,
Chełm Biega,
Chełmska Grupa Rowerowa.

PARTNERZY
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BajkiewiczBeataKPOLPiasecznoZapłacono
2BednarczykEdytaKPOLChełmZapłacono
3BiszczanAnnaKPOLWierzbica-OsiedleChełm biega/Biegamy dzisiaj?Zapłacono
4BorowskaAnnaKPOLHrubieszówZapłacono
5BuchmanMagdalenaKPOLWłodawaKST WłodawaZapłacono
6ĆwiekPatrycjaKPOLChełmZapłacono
7DemczukLiliannaKPOLŁęcznaŁęczna BiegaZapłacono
8Anonim#198664KPOLLublinZapłacono
9DorożyńskaBeataKPOLPuchaczówWolność EndorfinomZapłacono
10DuniecMartynaKPOLChelmIskryZapłacono
11DymelMałgorzataKPOLLublinRGB Cyku PykuZapłacono
12FirekGrażynaKPOLZamość
13FoltynUlaKPOLLudwinŁęczna Biega/ Wolność EndorfinomZapłacono
14GołębiowskaBarbaraKPOLChełmChełm biegaZapłacono
15GozdeckaMarzenaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
16HołyszMagdalenaKPOLŻółtańce Kol - ChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
17JemielniakIlonaKPOLChełmZapłacono
18JośkaKrystynaKPOLRejowiec FabrycznyZapłacono
19KaliszewskaAnnaKPOLLublinZapłacono
20KamińskaKatarzynaKPOLZosinIskryZapłacono
21KasprzykKatarzynaKPOLLublinZapłacono
22KawkaMałgorzataKPOLŻyrzynGloria Victis
23KoszMonikaKPOLPawłówZapłacono
24KrasnowskaEwelinaKPOLHrubieszówJWZapłacono
25KrzywickaMagdalenaKPOLLublinZapłacono
26KusiakKarolinaKPOLRejowiecZapłacono
27KutryjBeataKPOLChełmZapłacono
28KwiatkowskaIskaKPOLLublinLublin BiegaZapłacono
29LipkaPaulinaKPOLSiedliszczeZapłacono
30ŁozaMagdalenaKPOLSiennica RóżanaZapłacono
31MaciorowskaAnnaKPOLPiastówRozbiegany PiastówZapłacono
32MamcarzKatarzynaKPOLLublinNajwiększa Armia ŚwiataZapłacono
33MazurkiewiczAnnaKPOLPiasecznoMAZURTEAMZapłacono
34ModerMonikaKPOLChełmZapłacono
35NalewajkoIzabelaKPOLLublinIskry
36OlszakAgnieszkaKPOLChełmZapłacono
37PałkaEwaKPOLZosinIskryZapłacono
38PruszkowskaKatarzynaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
39PrzedwojskaAleksandraKPOLKraśnikKraśnik BiegaZapłacono
40ReszkaKatarzynaKPOLLublinZapłacono
41RębiszMagdalenaKPOLChełmZapłacono
42Rogozińska - KozakDagmaraKPOLZamośćRGB Cyku PykuZapłacono
43Senkulska - JaszczukIzabelaKPOLChełmZapłacono
44StaszewskaKatarzynaKPOLChełmZapłacono
45SzpejdaAgnieszkaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
46SzurmaAnnaKPOLChełmZapłacono
47WepaHannaKPOLChełmChełmska Grupa TriathlonuZapłacono
48WójtowiczSylwiaKPOLZosinIskryZapłacono
49ZabłockaAnnaKPOLLublinLubelska Grupa Triathlonu
50ZającAgataKPOLChełmZapłacono
51ZdanowiczMartaKPOLMińsk MazowieckiZapłacono
52ZduńczykWeronikaKPOLZatoryEnigmaZapłacono
53BieńkowskiMarcinMPOLChełmMKS Sambo ChełmZapłacono
54BojarskiGrzegorzMPOLPiaskiZapłacono
55DoboszJordanMPOLChełm8 Ball Cross Gym Chełma
56DziurdaMarekMPOLChełmChełmska Grupa Triathlonu
57DżygałoRobertMPOLChełmZapłacono
58EchtaRadosławMPOLChełmChełm biegaZapłacono
59FoltynAndrzejMPOLLudwinWolność EndorfinomZapłacono
60FoltynDawidMPOLKostkowiceIskryZapłacono
61FurmanikPatrykMPOLŚwierżeChełm biegaZapłacono
62GawrońskiJacekMPOLŚwidnikBiegający ŚwidnikZapłacono
63GozdeckiAndrzejMPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
64GuzMarcinMPOLChełmZapłacono
65IwańczukŁukaszMPOLChełmZapłacono
66JemielniakMarcinMPOLChełmZapłacono
67JemielniakTomaszMPOLChełmZapłacono
68JośkaKamilMPOLRejowiec FabrycznyZapłacono
69KaraniewiczTomaszMPOLPokrówka 22-100Zapłacono
70KhomuchHrihoriiMUKRLuckLkB"RUDNIK"
71KluchKarolMPOLLublinNajwiększa Armia ŚwiataZapłacono
72KłoczekSzymonMPOLZamośćUKS azymut siedliskaZapłacono
73KoguciukKonradMPOLChełm1 Batalion Zmechanizowanych CHEŁMZapłacono
74KomeckiGrzegorzMPOLLublinLublin BiegaZapłacono
75KorkoszIreneuszMPOLŻółtańce, Pow. ChełmskiZapłacono
76KrólRyszardMPOLLublinLublin BiegaZapłacono
77KudybaMichałMPOLŻółtańceZapłacono
78ŁopockiSzymonMPOLWerbkowiceNajwiększa Armia ŚwiataZapłacono
79MatuszewskiArkadiuszMPOLZamość
80MrozekRobertMPOLLublinSzkoła pływania WodnikZapłacono
81OleszczukTomaszMPOLKrasnystawZapłacono
82PrucnalPrzemekMPOLDorohuskChełm biegaZapłacono
83RosińskiMarcinMPOLKraczewice PrywatneIskryZapłacono
84RydzAdrianMPOLPiasecznoZapłacono
85SalakKrzysztofMPOLChełmZapłacono
86SionkowskiMaciejMPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
87SkrobotWojciechMPOLChełmZapłacono
88SulikowskiPawełMPOLChełm
89SzwedTomaszMPOLWierzbica
90ŚliwińskiMarcinMPOLRejowiec FabrycznyZapłacono
91ŚmigielskiŁukaszMPOLWierzbica1 Batalion Zmechanizowany /Chełm biegaZapłacono
92WalczukSebastianMPOLHorodyszcze
93ZduńczykSebastianMPOLZatoryZapłacono
94ZiarkowskiKrzysztofMPOLNChełmDEAF Running