maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg towarzyszący na 5 km przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5tka z espresso italiano

Bieg towarzyszący na 5 km przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5tka z espresso italiano
Miejsce i data imprezy: Chełm, 29 czerwca 2019
Organizator: Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych,
Chełm Biega,
Chełmska Grupa Rowerowa.

PARTNERZY
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BajkiewiczBeataKPOLPiasecznoZapłacono
2BednarczykEdytaKPOLChełmZapłacono
3BieńkowskiMarcinMPOLChełmMKS Sambo ChełmZapłacono
4BiszczanAnnaKPOLWierzbica-OsiedleChełm biega/Biegamy dzisiaj?Zapłacono
5BojarskiGrzegorzMPOLPiaskiZapłacono
6BorowskaAnnaKPOLHrubieszówZapłacono
7BuchmanMagdalenaKPOLWłodawaKST WłodawaZapłacono
8ĆwiekPatrycjaKPOLChełmZapłacono
9DemczukLiliannaKPOLŁęcznaŁęczna BiegaZapłacono
10Anonim#198664KPOLLublinZapłacono
11DoboszJordanMPOLChełm8 Ball Cross Gym Chełma
12DorożyńskaBeataKPOLPuchaczówWolność EndorfinomZapłacono
13DuniecMartynaKPOLChelmIskryZapłacono
14DymelMałgorzataKPOLLublinRGB Cyku PykuZapłacono
15DziurdaMarekMPOLChełmChełmska Grupa Triathlonu
16DżygałoRobertMPOLChełmZapłacono
17EchtaRadosławMPOLChełmChełm biegaZapłacono
18FirekGrażynaKPOLZamość
19FoltynAndrzejMPOLLudwinWolność EndorfinomZapłacono
20FoltynDawidMPOLKostkowiceIskryZapłacono
21FoltynUlaKPOLLudwinŁęczna Biega/ Wolność EndorfinomZapłacono
22FurmanikPatrykMPOLŚwierżeChełm biegaZapłacono
23GawrońskiJacekMPOLŚwidnikBiegający ŚwidnikZapłacono
24GołębiowskaBarbaraKPOLChełmChełm biegaZapłacono
25GozdeckaMarzenaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
26GozdeckiAndrzejMPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
27GuzMarcinMPOLChełmZapłacono
28HołyszMagdalenaKPOLŻółtańce Kol - ChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
29IwańczukŁukaszMPOLChełmZapłacono
30JemielniakIlonaKPOLChełmZapłacono
31JemielniakMarcinMPOLChełmZapłacono
32JemielniakTomaszMPOLChełmZapłacono
33JośkaKamilMPOLRejowiec FabrycznyZapłacono
34JośkaKrystynaKPOLRejowiec FabrycznyZapłacono
35KaliszewskaAnnaKPOLLublinZapłacono
36KamińskaKatarzynaKPOLZosinIskryZapłacono
37KaraniewiczTomaszMPOLPokrówka 22-100Zapłacono
38KasprzykKatarzynaKPOLLublinZapłacono
39KawkaMałgorzataKPOLŻyrzynGloria Victis
40KhomuchHrihoriiMUKRLuckLkB"RUDNIK"
41KluchKarolMPOLLublinNajwiększa Armia ŚwiataZapłacono
42KłoczekSzymonMPOLZamośćUKS azymut siedliskaZapłacono
43KoguciukKonradMPOLChełm1 Batalion Zmechanizowanych CHEŁMZapłacono
44KomeckiGrzegorzMPOLLublinLublin BiegaZapłacono
45KorkoszIreneuszMPOLŻółtańce, Pow. ChełmskiZapłacono
46KoszMonikaKPOLPawłówZapłacono
47KrasnowskaEwelinaKPOLHrubieszówJWZapłacono
48KrólRyszardMPOLLublinLublin BiegaZapłacono
49KrzywickaMagdalenaKPOLLublinZapłacono
50KudybaMichałMPOLŻółtańceZapłacono
51KusiakKarolinaKPOLRejowiecZapłacono
52KutryjBeataKPOLChełmZapłacono
53KwiatkowskaIskaKPOLLublinLublin BiegaZapłacono
54LipkaPaulinaKPOLSiedliszczeZapłacono
55ŁopockiSzymonMPOLWerbkowiceNajwiększa Armia ŚwiataZapłacono
56ŁozaMagdalenaKPOLSiennica RóżanaZapłacono
57MaciorowskaAnnaKPOLPiastówRozbiegany PiastówZapłacono
58MamcarzKatarzynaKPOLLublinNajwiększa Armia ŚwiataZapłacono
59MatuszewskiArkadiuszMPOLZamość
60MazurkiewiczAnnaKPOLPiasecznoMAZURTEAMZapłacono
61ModerMonikaKPOLChełmZapłacono
62MrozekRobertMPOLLublinSzkoła pływania WodnikZapłacono
63NalewajkoIzabelaKPOLLublinIskry
64OleszczukTomaszMPOLKrasnystawZapłacono
65OlszakAgnieszkaKPOLChełmZapłacono
66PałkaEwaKPOLZosinIskryZapłacono
67PrucnalPrzemekMPOLDorohuskChełm biegaZapłacono
68PruszkowskaKatarzynaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
69PrzedwojskaAleksandraKPOLKraśnikKraśnik BiegaZapłacono
70ReszkaKatarzynaKPOLLublinZapłacono
71RębiszMagdalenaKPOLChełmZapłacono
72Rogozińska - KozakDagmaraKPOLZamośćRGB Cyku PykuZapłacono
73RosińskiMarcinMPOLKraczewice PrywatneIskryZapłacono
74RydzAdrianMPOLPiasecznoZapłacono
75SalakKrzysztofMPOLChełmZapłacono
76Senkulska - JaszczukIzabelaKPOLChełmZapłacono
77SionkowskiMaciejMPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
78SkrobotWojciechMPOLChełmZapłacono
79StaszewskaKatarzynaKPOLChełmZapłacono
80SulikowskiPawełMPOLChełm
81SzpejdaAgnieszkaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
82SzurmaAnnaKPOLChełmZapłacono
83SzwedTomaszMPOLWierzbica
84ŚliwińskiMarcinMPOLRejowiec FabrycznyZapłacono
85ŚmigielskiŁukaszMPOLWierzbica1 Batalion Zmechanizowany /Chełm biegaZapłacono
86WalczukSebastianMPOLHorodyszcze
87WepaHannaKPOLChełmChełmska Grupa TriathlonuZapłacono
88WójtowiczSylwiaKPOLZosinIskryZapłacono
89ZabłockaAnnaKPOLLublinLubelska Grupa Triathlonu
90ZającAgataKPOLChełmZapłacono
91ZdanowiczMartaKPOLMińsk MazowieckiZapłacono
92ZduńczykSebastianMPOLZatoryZapłacono
93ZduńczykWeronikaKPOLZatoryEnigmaZapłacono
94ZiarkowskiKrzysztofMPOLNChełmDEAF Running