maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg towarzyszący na 5 km przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5tka z espresso italiano

Bieg towarzyszący na 5 km przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5tka z espresso italiano
Miejsce i data imprezy: Chełm, 29 czerwca 2019
Organizator: Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych,
Chełm Biega,
Chełmska Grupa Rowerowa.

PARTNERZY
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1DuniecMartynaKPOLChelmIskryZapłacono
2BednarczykEdytaKPOLChełmZapłacono
3BieńkowskiMarcinMPOLChełmMKS Sambo ChełmZapłacono
4ĆwiekPatrycjaKPOLChełmZapłacono
5DoboszJordanMPOLChełm8 Ball Cross Gym Chełma
6DziurdaMarekMPOLChełmChełmska Grupa Triathlonu
7DżygałoRobertMPOLChełmZapłacono
8EchtaRadosławMPOLChełmChełm biegaZapłacono
9GołębiowskaBarbaraKPOLChełmChełm biegaZapłacono
10GozdeckaMarzenaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
11GozdeckiAndrzejMPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
12GuzMarcinMPOLChełmZapłacono
13IwańczukŁukaszMPOLChełmZapłacono
14JemielniakIlonaKPOLChełmZapłacono
15JemielniakMarcinMPOLChełmZapłacono
16JemielniakTomaszMPOLChełmZapłacono
17KoguciukKonradMPOLChełm1 Batalion Zmechanizowanych CHEŁMZapłacono
18KutryjBeataKPOLChełmZapłacono
19ModerMonikaKPOLChełmZapłacono
20OlszakAgnieszkaKPOLChełmZapłacono
21PruszkowskaKatarzynaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
22RębiszMagdalenaKPOLChełmZapłacono
23SalakKrzysztofMPOLChełmZapłacono
24Senkulska - JaszczukIzabelaKPOLChełmZapłacono
25SionkowskiMaciejMPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
26SkrobotWojciechMPOLChełmZapłacono
27StaszewskaKatarzynaKPOLChełmZapłacono
28SulikowskiPawełMPOLChełm
29SzpejdaAgnieszkaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
30SzurmaAnnaKPOLChełmZapłacono
31WepaHannaKPOLChełmChełmska Grupa TriathlonuZapłacono
32ZającAgataKPOLChełmZapłacono
33ZiarkowskiKrzysztofMPOLNChełmDEAF Running
34PrucnalPrzemekMPOLDorohuskChełm biegaZapłacono
35WalczukSebastianMPOLHorodyszcze
36BorowskaAnnaKPOLHrubieszówZapłacono
37KrasnowskaEwelinaKPOLHrubieszówJWZapłacono
38FoltynDawidMPOLKostkowiceIskryZapłacono
39RosińskiMarcinMPOLKraczewice PrywatneIskryZapłacono
40OleszczukTomaszMPOLKrasnystawZapłacono
41PrzedwojskaAleksandraKPOLKraśnikKraśnik BiegaZapłacono
42Anonim#198664KPOLLublinZapłacono
43DymelMałgorzataKPOLLublinRGB Cyku PykuZapłacono
44KaliszewskaAnnaKPOLLublinZapłacono
45KasprzykKatarzynaKPOLLublinZapłacono
46KluchKarolMPOLLublinNajwiększa Armia ŚwiataZapłacono
47KomeckiGrzegorzMPOLLublinLublin BiegaZapłacono
48KrólRyszardMPOLLublinLublin BiegaZapłacono
49KrzywickaMagdalenaKPOLLublinZapłacono
50KwiatkowskaIskaKPOLLublinLublin BiegaZapłacono
51MamcarzKatarzynaKPOLLublinNajwiększa Armia ŚwiataZapłacono
52MrozekRobertMPOLLublinSzkoła pływania WodnikZapłacono
53NalewajkoIzabelaKPOLLublinIskry
54ReszkaKatarzynaKPOLLublinZapłacono
55ZabłockaAnnaKPOLLublinLubelska Grupa Triathlonu
56KhomuchHrihoriiMUKRLuckLkB"RUDNIK"
57FoltynAndrzejMPOLLudwinWolność EndorfinomZapłacono
58FoltynUlaKPOLLudwinŁęczna Biega/ Wolność EndorfinomZapłacono
59DemczukLiliannaKPOLŁęcznaŁęczna BiegaZapłacono
60ZdanowiczMartaKPOLMińsk MazowieckiZapłacono
61KoszMonikaKPOLPawłówZapłacono
62BajkiewiczBeataKPOLPiasecznoZapłacono
63MazurkiewiczAnnaKPOLPiasecznoMAZURTEAMZapłacono
64RydzAdrianMPOLPiasecznoZapłacono
65BojarskiGrzegorzMPOLPiaskiZapłacono
66MaciorowskaAnnaKPOLPiastówRozbiegany PiastówZapłacono
67KaraniewiczTomaszMPOLPokrówka 22-100Zapłacono
68DorożyńskaBeataKPOLPuchaczówWolność EndorfinomZapłacono
69KusiakKarolinaKPOLRejowiecZapłacono
70JośkaKamilMPOLRejowiec FabrycznyZapłacono
71JośkaKrystynaKPOLRejowiec FabrycznyZapłacono
72ŚliwińskiMarcinMPOLRejowiec FabrycznyZapłacono
73LipkaPaulinaKPOLSiedliszczeZapłacono
74ŁozaMagdalenaKPOLSiennica RóżanaZapłacono
75GawrońskiJacekMPOLŚwidnikBiegający ŚwidnikZapłacono
76FurmanikPatrykMPOLŚwierżeChełm biegaZapłacono
77ŁopockiSzymonMPOLWerbkowiceNajwiększa Armia ŚwiataZapłacono
78SzwedTomaszMPOLWierzbica
79ŚmigielskiŁukaszMPOLWierzbica1 Batalion Zmechanizowany /Chełm biegaZapłacono
80BiszczanAnnaKPOLWierzbica-OsiedleChełm biega/Biegamy dzisiaj?Zapłacono
81BuchmanMagdalenaKPOLWłodawaKST WłodawaZapłacono
82FirekGrażynaKPOLZamość
83KłoczekSzymonMPOLZamośćUKS azymut siedliskaZapłacono
84MatuszewskiArkadiuszMPOLZamość
85Rogozińska - KozakDagmaraKPOLZamośćRGB Cyku PykuZapłacono
86ZduńczykSebastianMPOLZatoryZapłacono
87ZduńczykWeronikaKPOLZatoryEnigmaZapłacono
88KamińskaKatarzynaKPOLZosinIskryZapłacono
89PałkaEwaKPOLZosinIskryZapłacono
90WójtowiczSylwiaKPOLZosinIskryZapłacono
91KudybaMichałMPOLŻółtańceZapłacono
92HołyszMagdalenaKPOLŻółtańce Kol - ChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
93KorkoszIreneuszMPOLŻółtańce, Pow. ChełmskiZapłacono
94KawkaMałgorzataKPOLŻyrzynGloria Victis