maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg towarzyszący na 5 km przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5tka z espresso italiano

Bieg towarzyszący na 5 km przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5tka z espresso italiano
Miejsce i data imprezy: Chełm, 29 czerwca 2019
Organizator: Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych,
Chełm Biega,
Chełmska Grupa Rowerowa.

PARTNERZY
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BajkiewiczBeataKPOLPiasecznoZapłacono
2BednarczykEdytaKPOLChełmZapłacono
3BieńkowskiMarcinMPOLChełmMKS Sambo ChełmZapłacono
4BiszczanAnnaKPOLWierzbica-OsiedleChełm biega/Biegamy dzisiaj?Zapłacono
5BojarskiGrzegorzMPOLPiaskiZapłacono
6BorowskaAnnaKPOLHrubieszówZapłacono
7BuchmanMagdalenaKPOLWłodawaKST WłodawaZapłacono
8ĆwiekPatrycjaKPOLChełmZapłacono
9DemczukLiliannaKPOLŁęcznaŁęczna BiegaZapłacono
10Anonim#198664KPOLLublinZapłacono
11DoboszJordanMPOLChełm8 Ball Cross Gym Chełma
12DorożyńskaBeataKPOLPuchaczówWolność EndorfinomZapłacono
13DuniecMartynaKPOLChelmIskryZapłacono
14DymelMałgorzataKPOLLublinRGB Cyku PykuZapłacono
15DziurdaMarekMPOLChełmChełmska Grupa Triathlonu
16DżygałoRobertMPOLChełmZapłacono
17EchtaRadosławMPOLChełmChełm biegaZapłacono
18FirekGrażynaKPOLZamość
19FoltynAndrzejMPOLLudwinWolność EndorfinomZapłacono
20FoltynDawidMPOLKostkowiceIskryZapłacono
21FoltynUlaKPOLLudwinŁęczna Biega/ Wolność EndorfinomZapłacono
22FurmanikPatrykMPOLŚwierżeChełm biegaZapłacono
23GawrońskiJacekMPOLŚwidnikBiegający ŚwidnikZapłacono
24GołębiowskaBarbaraKPOLChełmChełm biegaZapłacono
25GozdeckaMarzenaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
26GozdeckiAndrzejMPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
27GuzMarcinMPOLChełmZapłacono
28HołyszMagdalenaKPOLŻółtańce Kol - ChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
29IwańczukŁukaszMPOLChełmZapłacono
30JemielniakIlonaKPOLChełmZapłacono
31JemielniakMarcinMPOLChełmZapłacono
32JemielniakTomaszMPOLChełmZapłacono
33JośkaKamilMPOLRejowiec FabrycznyZapłacono
34JośkaKrystynaKPOLRejowiec FabrycznyZapłacono
35KaliszewskaAnnaKPOLLublinZapłacono
36KamińskaKatarzynaKPOLZosinIskryZapłacono
37KaraniewiczTomaszMPOLPokrówka 22-100Zapłacono
38KasprzykKatarzynaKPOLLublinZapłacono
39KawkaMałgorzataKPOLŻyrzynGloria Victis
40KluchKarolMPOLLublinNajwiększa Armia ŚwiataZapłacono
41KłoczekSzymonMPOLZamośćUKS azymut siedliskaZapłacono
42KoguciukKonradMPOLChełm1 Batalion Zmechanizowanych CHEŁMZapłacono
43KomeckiGrzegorzMPOLLublinLublin BiegaZapłacono
44KorkoszIreneuszMPOLŻółtańce, Pow. ChełmskiZapłacono
45KoszMonikaKPOLPawłówZapłacono
46KrasnowskaEwelinaKPOLHrubieszówJWZapłacono
47KrólRyszardMPOLLublinLublin BiegaZapłacono
48KrzywickaMagdalenaKPOLLublinZapłacono
49KudybaMichałMPOLŻółtańceZapłacono
50KusiakKarolinaKPOLRejowiecZapłacono
51KutryjBeataKPOLChełmZapłacono
52KwiatkowskaIskaKPOLLublinLublin BiegaZapłacono
53LipkaPaulinaKPOLSiedliszczeZapłacono
54ŁopockiSzymonMPOLWerbkowiceNajwiększa Armia ŚwiataZapłacono
55ŁozaMagdalenaKPOLSiennica RóżanaZapłacono
56MaciorowskaAnnaKPOLPiastówRozbiegany PiastówZapłacono
57MamcarzKatarzynaKPOLLublinNajwiększa Armia ŚwiataZapłacono
58MatuszewskiArkadiuszMPOLZamość
59MazurkiewiczAnnaKPOLPiasecznoMAZURTEAMZapłacono
60ModerMonikaKPOLChełmZapłacono
61MrozekRobertMPOLLublinSzkoła pływania WodnikZapłacono
62NalewajkoIzabelaKPOLLublinIskry
63OleszczukTomaszMPOLKrasnystawZapłacono
64OlszakAgnieszkaKPOLChełmZapłacono
65PałkaEwaKPOLZosinIskryZapłacono
66PrucnalPrzemekMPOLDorohuskChełm biegaZapłacono
67PruszkowskaKatarzynaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
68PrzedwojskaAleksandraKPOLKraśnikKraśnik BiegaZapłacono
69ReszkaKatarzynaKPOLLublinZapłacono
70RębiszMagdalenaKPOLChełmZapłacono
71Rogozińska - KozakDagmaraKPOLZamośćRGB Cyku PykuZapłacono
72RosińskiMarcinMPOLKraczewice PrywatneIskryZapłacono
73RydzAdrianMPOLPiasecznoZapłacono
74SalakKrzysztofMPOLChełmZapłacono
75Senkulska - JaszczukIzabelaKPOLChełmZapłacono
76SionkowskiMaciejMPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
77SkrobotWojciechMPOLChełmZapłacono
78StaszewskaKatarzynaKPOLChełmZapłacono
79SulikowskiPawełMPOLChełm
80SzpejdaAgnieszkaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
81SzurmaAnnaKPOLChełmZapłacono
82SzwedTomaszMPOLWierzbica
83ŚliwińskiMarcinMPOLRejowiec FabrycznyZapłacono
84ŚmigielskiŁukaszMPOLWierzbica1 Batalion Zmechanizowany /Chełm biegaZapłacono
85WalczukSebastianMPOLHorodyszcze
86WepaHannaKPOLChełmChełmska Grupa TriathlonuZapłacono
87WójtowiczSylwiaKPOLZosinIskryZapłacono
88ZabłockaAnnaKPOLLublinLubelska Grupa Triathlonu
89ZającAgataKPOLChełmZapłacono
90ZdanowiczMartaKPOLMińsk MazowieckiZapłacono
91ZduńczykSebastianMPOLZatoryZapłacono
92ZduńczykWeronikaKPOLZatoryEnigmaZapłacono
93ZiarkowskiKrzysztofMPOLNChełmDEAF Running
94KhomuchHrihoriiMUKRLuckLkB"RUDNIK"