maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg towarzyszący na 5 km przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5tka z espresso italiano

Bieg towarzyszący na 5 km przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5tka z espresso italiano
Miejsce i data imprezy: Chełm, 29 czerwca 2019
Organizator: Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych,
Chełm Biega,
Chełmska Grupa Rowerowa.

PARTNERZY
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BajkiewiczBeataKPOLPiasecznoZapłacono
2BednarczykEdytaKPOLChełmZapłacono
3BojarskiGrzegorzMPOLPiaskiZapłacono
4BorowskaAnnaKPOLHrubieszówZapłacono
5ĆwiekPatrycjaKPOLChełmZapłacono
6Anonim#198664KPOLLublinZapłacono
7DżygałoRobertMPOLChełmZapłacono
8FirekGrażynaKPOLZamość
9GuzMarcinMPOLChełmZapłacono
10IwańczukŁukaszMPOLChełmZapłacono
11JemielniakIlonaKPOLChełmZapłacono
12JemielniakMarcinMPOLChełmZapłacono
13JemielniakTomaszMPOLChełmZapłacono
14JośkaKamilMPOLRejowiec FabrycznyZapłacono
15JośkaKrystynaKPOLRejowiec FabrycznyZapłacono
16KaliszewskaAnnaKPOLLublinZapłacono
17KaraniewiczTomaszMPOLPokrówka 22-100Zapłacono
18KasprzykKatarzynaKPOLLublinZapłacono
19KorkoszIreneuszMPOLŻółtańce, Pow. ChełmskiZapłacono
20KoszMonikaKPOLPawłówZapłacono
21KrzywickaMagdalenaKPOLLublinZapłacono
22KudybaMichałMPOLŻółtańceZapłacono
23KusiakKarolinaKPOLRejowiecZapłacono
24KutryjBeataKPOLChełmZapłacono
25LipkaPaulinaKPOLSiedliszczeZapłacono
26ŁozaMagdalenaKPOLSiennica RóżanaZapłacono
27MatuszewskiArkadiuszMPOLZamość
28ModerMonikaKPOLChełmZapłacono
29OleszczukTomaszMPOLKrasnystawZapłacono
30OlszakAgnieszkaKPOLChełmZapłacono
31ReszkaKatarzynaKPOLLublinZapłacono
32RębiszMagdalenaKPOLChełmZapłacono
33RydzAdrianMPOLPiasecznoZapłacono
34SalakKrzysztofMPOLChełmZapłacono
35Senkulska - JaszczukIzabelaKPOLChełmZapłacono
36SkrobotWojciechMPOLChełmZapłacono
37StaszewskaKatarzynaKPOLChełmZapłacono
38SulikowskiPawełMPOLChełm
39SzurmaAnnaKPOLChełmZapłacono
40SzwedTomaszMPOLWierzbica
41ŚliwińskiMarcinMPOLRejowiec FabrycznyZapłacono
42WalczukSebastianMPOLHorodyszcze
43ZającAgataKPOLChełmZapłacono
44ZdanowiczMartaKPOLMińsk MazowieckiZapłacono
45ZduńczykSebastianMPOLZatoryZapłacono
46ŚmigielskiŁukaszMPOLWierzbica1 Batalion Zmechanizowany /Chełm biegaZapłacono
47KoguciukKonradMPOLChełm1 Batalion Zmechanizowanych CHEŁMZapłacono
48DoboszJordanMPOLChełm8 Ball Cross Gym Chełma
49GawrońskiJacekMPOLŚwidnikBiegający ŚwidnikZapłacono
50EchtaRadosławMPOLChełmChełm biegaZapłacono
51FurmanikPatrykMPOLŚwierżeChełm biegaZapłacono
52GołębiowskaBarbaraKPOLChełmChełm biegaZapłacono
53PrucnalPrzemekMPOLDorohuskChełm biegaZapłacono
54BiszczanAnnaKPOLWierzbica-OsiedleChełm biega/Biegamy dzisiaj?Zapłacono
55DziurdaMarekMPOLChełmChełmska Grupa Triathlonu
56WepaHannaKPOLChełmChełmska Grupa TriathlonuZapłacono
57GozdeckaMarzenaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
58GozdeckiAndrzejMPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
59HołyszMagdalenaKPOLŻółtańce Kol - ChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
60PruszkowskaKatarzynaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
61SionkowskiMaciejMPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
62SzpejdaAgnieszkaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMZapłacono
63ZiarkowskiKrzysztofMPOLNChełmDEAF Running
64ZduńczykWeronikaKPOLZatoryEnigmaZapłacono
65KawkaMałgorzataKPOLŻyrzynGloria Victis
66DuniecMartynaKPOLChelmIskryZapłacono
67FoltynDawidMPOLKostkowiceIskryZapłacono
68KamińskaKatarzynaKPOLZosinIskryZapłacono
69NalewajkoIzabelaKPOLLublinIskry
70PałkaEwaKPOLZosinIskryZapłacono
71RosińskiMarcinMPOLKraczewice PrywatneIskryZapłacono
72WójtowiczSylwiaKPOLZosinIskryZapłacono
73KrasnowskaEwelinaKPOLHrubieszówJWZapłacono
74PrzedwojskaAleksandraKPOLKraśnikKraśnik BiegaZapłacono
75BuchmanMagdalenaKPOLWłodawaKST WłodawaZapłacono
76KhomuchHrihoriiMUKRLuckLkB"RUDNIK"
77ZabłockaAnnaKPOLLublinLubelska Grupa Triathlonu
78KomeckiGrzegorzMPOLLublinLublin BiegaZapłacono
79KrólRyszardMPOLLublinLublin BiegaZapłacono
80KwiatkowskaIskaKPOLLublinLublin BiegaZapłacono
81DemczukLiliannaKPOLŁęcznaŁęczna BiegaZapłacono
82FoltynUlaKPOLLudwinŁęczna Biega/ Wolność EndorfinomZapłacono
83MazurkiewiczAnnaKPOLPiasecznoMAZURTEAMZapłacono
84BieńkowskiMarcinMPOLChełmMKS Sambo ChełmZapłacono
85KluchKarolMPOLLublinNajwiększa Armia ŚwiataZapłacono
86ŁopockiSzymonMPOLWerbkowiceNajwiększa Armia ŚwiataZapłacono
87MamcarzKatarzynaKPOLLublinNajwiększa Armia ŚwiataZapłacono
88DymelMałgorzataKPOLLublinRGB Cyku PykuZapłacono
89Rogozińska - KozakDagmaraKPOLZamośćRGB Cyku PykuZapłacono
90MaciorowskaAnnaKPOLPiastówRozbiegany PiastówZapłacono
91MrozekRobertMPOLLublinSzkoła pływania WodnikZapłacono
92KłoczekSzymonMPOLZamośćUKS azymut siedliskaZapłacono
93DorożyńskaBeataKPOLPuchaczówWolność EndorfinomZapłacono
94FoltynAndrzejMPOLLudwinWolność EndorfinomZapłacono