maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie

Miejsce i data imprezy: Stadion GOKiS Kąty Wrocławskie, 08 września 2019
Organizator: Klub Biegacza Kąty Wrocławskie
Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Kąty Wrocławskie
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1SwatowskiTomaszMPOL10KM, M30, KWKąty WrocławskieKB Kąty Wrocławskie
2BańkowskiMarekMPOL10KM, M40, KWKąty Wrocławskie
3MazurTomaszMPOL10KM, M30ZabardowiceZorza Zabardowice
4WójciakArturMPOL10KM, M40, KWKąty Wrocławskiewojciakteam
5BorkowskiLucjanMPOL5KMWrocław
6PodwórnyJanMPOL10KM, M40WrocławTrenujznami.pl
7SłodyczkoPiotrMPOL10KM, M30, KWKąty Wrocławskie
8KlimekJustynaKPOL10KM, K40Smolec
9TrafankowskiMateuszMPOL10KM, M30Wrocław
10ŁęckiMariuszMPOL10KM, M30SmolecZapłacono
11PirógDorotaKPOL5KMKąty Wrocławskie
12HutyraPawełMPOL10KM, M40BogdaszowiceAMBROZJA BOGDASZOWICE
13CiolekKatarzynaKPOL5KMGniechowice
14ZarównyKrzysztofMPOL10KM, M40, KWKąty Wrocławskie
15SurówkaTomaszMPOL10KM, M30SmolecZapłacono
16HoldynskiMiroslawMPOL10KM, M50, KWKaty WroclawskieWKB "META" Lubliniec
17TomaszewskiZdzisławMPOL10KM, M50WałbrzychZapłacono
18WójciakIwonaKPOL10KM, K40, KWKąty Wrocławskiewojciakteam
19SznajderElżbietaKPOL5KMMokronos Górny
20BujkoWojciechMPOL10KM, M30Częstochowa
21ŚlizEdwardMPOL10KM, M60GniechowiceZapłacono
22DżumałoAnnaKPOL10KM, K40Żłobizna
23SkwarekStanisławMPOL10KM, M40, KWKąty WrocławskieRazem Wszędzie
24KosAdrianMPOL10KM, M16SmolecDoti Manufaktura Smolec
25KajdanekJoannaKPOL5KMKaty Wroclawskie
26RóżalskiJanuszMPOL10KM, M50Bystrzyca
27BembenekKarolMPOL10KM, M30WrocławZapłacono
28BerdychowskiKrzysztofMPOL10KM, M16Wrocław#EuroviaRunZapłacono
29BąkMonikaKPOL10KM, K16WrocławZapłacono
30KowalskiFredericMPOL10KM, M16, KWSadków
31KołodziejczykKrzysztofMPOL10KM, M30Smolec
32KołodziejczykŁucjaKPOL5KMSmolec
33BalTomaszMPOL10KM, M30, KWKąty Wrocławskie
34UśćPawełMPOL10KM, M30WrocławZapłacono
35ChrząstowskiPawełMPOL10KM, M40Ściborowiceatleta club krapkowice
36ChromiczKrzysztofMPOL10KM, M30SmolecZapłacono
37RadoszMonikaKPOL10KM, K30WrocławZapłacono
38BaraniakPawełMPOL10KM, M30Smolec
39HerbutArturMPOL10KM, M30Czerńczyce
40StarońJakubMPOL10KM, M30Zachowice
41LizakMarcinMPOL10KM, M40, KWKąty WrocławskieCRAZY RUNNERS
42SakalPiotrMPOL5KMSmolecSensor Piotr SakalZapłacono
43NowakowskiRobertMPOL10KM, M50Wrocław
44KilanAdamMPOL10KM, M40Smolec
45SakalMartynaKPOL5KMSmolecSensor Piotr SakalZapłacono
46CzołowskiTomaszMPOL10KM, M40Wrocław1977
47LejmanMarcinMPOL10KM, M30Wrocław
48KiedrowiczTadeuszMPOL10KM, M50Oławaniezrzeszony
49BłaszczykRóżaKPOL10KM, K30WrocławNight Runners Wrocław
50HołdyńskiMirosławMPOL10KM, M50Kąty WrocławskieWKB "META" Lubliniec
51KrajewskiJarosławMPOL10KM, M40Smolec
52LewandowskiDariuszMPOL10KM, M50, KWKąty Wrocławskie
53ZarebaJacekMPOL10KM, M30WrocławZapłacono
54ZarebaAgnieszkaKPOL5KMWrocławZapłacono
55StankiewiczAnnaKPOL10KM, K50+SmolecDoti Manufaktura / Za(dyszka) Smolecka
56Czekaj-HudziakAgnieszkaKPOL5KMSmolecStonogi bez nogiZapłacono
57ŚwiętySławomirMPOL10KM, M30SmolecZapłacono
58PolakŁukaszMPOL5KMOborniki ŚląskieOborygeni
59ZajdzińskaDorotaKPOL5KMSmolecStonogi bez nogiZapłacono
60PiszBartłomiejMPOL10KM, M30WrocławZapłacono
61PaturaPrzemysławMPOL10KM, M30SkierniewiceSKIERNIEWICKI LEWZapłacono
62SkawińskaEwaKPOL10KM, K40WilkszynNOA
63NoceńKrzysztofMPOL10KM, M30, KWSadowice
64SzukiewiczBożenaKPOL5KMWrocław
65StaromłyńskiMarcinMPOL10KM, M30, KWKąty WrocławskieThe Trooper
66KozłowskaAgnieszkaKPOL10KM, K40SiedlecTrenujznami.pl
67GlosLucynaKPOL10KM, K30Łozina
68ZakrzewskiTomaszMPOL10KM, M40WrocławNOKIA
69KircuńPawełMPOL10KM, M40WrocławZapłacono
70SlowikMichalMPOL10KM, M30Krzeptow
71GrzegorekGrzegorzMPOL10KM, M40, KWKąty Wrocławskie
72SmoterAnnaKPOL10KM, K30Smolec
73MazurekPatrykMPOL10KM, M16Jedlina-ZdrójAZS AWF KATOWICE / INSTRUKTOR NARCIARSTWA BIEGOWEGO
74KiełbikBeataKPOL10KM, K30Smolec
75KoszykowskiDanielMPOL10KM, M16Cesarzowice-
76PetryszynUlaKPOL10KM, K30Jelcz-Laskowice
77RudzewiczMariuszMPOL10KM, M30Świnoujście
78KuszyńskiŁukaszMPOL10KM, M30Baranowice
79KrzemieńSławomirMPOL5KMTrzebnicaTrzebnica Biega
80BombałaPatrycjaKPOL10KM, K40SmolecHakuna Matata
81ZalenskiLeslawMPOL10KM, M60WroclawMARATHON TEAM