maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Biegi Dziecięce i Młodzieżowe 2019 - Dzieci rocznik 2006-2005

Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 26 maja 2019
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji www.mosir.org.pl
Kontakt do organizatora: 
Dział Organizacji Imprez i Sportu Młodzieżowego, tel. (25) 752 75 13, imprezy@mosir.org.pl

Współorganizatorzy: 
Klub Sportowy BARAKUDA
Regulamin: Regulamin biegów
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkoleRozm.Pł.
1BałaPiotrMPOL2006Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki16Zapłacono
2BodoHannaKPOL2005Mińsk MazowieckiPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa16Zapłacono
3BrzezińskaMarylaKPOL2006Budy BarcząckieSzkoła Podstawowa w Mariance8Zapłacono
4ButaMikołajMPOLMKDR2005Mińsk MazowieckiSP 6 Mińsk Mazowiecki16
5DzięcielskiAleksanderMPOLMKDR2005Mińsk MazowieckiDTZ16Zapłacono
6GromekAleksandraKPOL2005Mińsk MazowieckiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 116Zapłacono
7KrólKamilMPOL2006Mińsk MazowieckiSP nr4 Mińsk Mazowiecki16Zapłacono
8KrzewskaAmeliaKPOLMKDR2005Mińsk MazowieckiSP 6 Mińsk Mazowiecki16Zapłacono
9KudelskiKacperMPOL2006SiedlceSzkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach12Zapłacono
10ŁabarzewskiWojciechMPOL2005Mińsk MazowieckiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 116Zapłacono
11MajaMarkowskaKPOL2005Mińsk MazowieckiSP nr4 Mińsk Mazowiecki16Zapłacono
12MikucewiczMajaKPOLMKDR2006Mińsk MazowieckiKS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki12
13MorawskaLuiza PaulinaKPOL2005Mińsk MazowieckiPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa16Zapłacono
14MrozekAgataKPOL2005SiedlceSP2 SIEDLCE12Zapłacono
15ObercichAnnaKPOL2006SiedlceS.P nr 11 w Siedlcach16Zapłacono
16PaździochKacperMPOL2005Mińsk MazowieckiKS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
17PióroMateuszMPOL2006ChroślaSzkoła Podstawowa nr 1 Mińsk Mazowiecki16Zapłacono
18RadomińskiMaciejMPOL2006Mińsk MazowieckiKS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
19RekMariaKPOL2006Mińsk MazowieckiSp nr 5 Mińsk Mazowiecki16
20RojekPrzemysławMPOL2005Mińsk MazowieckiKS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki16Zapłacono
21SzczęsnyBartoszMPOL2005Mińsk MazSzkoła Podstawowa nr 1 Mińsk Mazowiecki16Zapłacono
22SzubertZosiaKPOL2006Mińsk MazowieckiKS Zielono - Czarni12
23TkaczykAgataKPOL2005Mińsk MazowieckiKS Zielono - Czarni16
24TrepanowskiKacperMPOLN2005Minsk Mazowiecki16
25WagnerKacperMPOL2005Mińsk MazowieckiSP nr4 Mińsk Mazowiecki16Zapłacono
26WisławskaAdriannaKPOL2006WarszawaUKJ ASzWoj Warszawa12Zapłacono
27WojtaczkaKacperMPOLMKDR2006Mińsk MazowieckiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 116Zapłacono