maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Biegi Dziecięce i Młodzieżowe 2019 - Dzieci rocznik 2011-2009

Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 26 maja 2019
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji www.mosir.org.pl
Kontakt do organizatora: 
Dział Organizacji Imprez i Sportu Młodzieżowego, tel. (25) 752 75 13, imprezy@mosir.org.pl

Współorganizatorzy: 
Klub Sportowy BARAKUDA
Regulamin: Regulamin biegów
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkoleRozm.Pł.
1BałaZuzannaKPOL2009Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki16Zapłacono
2BartnickiSebastianMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 516Zapłacono
3BłaszczakOlivierMPOL2010Mińsk MazowieckiPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa8
4BoguckiIgorMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 516Zapłacono
5BudzyńskaJuliaKPOL2009Mińsk MazowieckiSP nr 4 Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
6ChłopikKamilaKPOL2010Mińsk MazowieckiWalhalla Fight Club8
7ChwesiukJanMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 512Zapłacono
8CzyżkowskiKrzysztofMPOL2009Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
9DuszczykJakubMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
10DzięcielskiWojciechMPOLMKDR2011Mińsk MazowieckiDTZ8Zapłacono
11GrasiakMateuszMPOL2009Cegłów8Zapłacono
12JarekZuzannaKPOL2009PolskaKS Zielono-czarni12Zapłacono
13KaczmarskaAlicjaKPOL2011Mińsk MazowieckiPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa8Zapłacono
14KiewraGrzegorzMPOL2009WarszawaSP 77 Warszawa / AZS AWF Warszawa / Naprzód Młociny16
15KiewraKarolinaKPOL2009WarszawaSP 77 Warszawa / AZS AWF Warszawa / Naprzód Młociny12
16KlochDanielMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 58
17KołodziejczykKacperMPOLMKDR2011Mińsk MazowieckiUKS58Zapłacono
18KomorzyckaLauraKPOL2011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 58Zapłacono
19KomorzyckiMikołaj BartoszMPOL2010Mińsk MazowieckiWalhalla Fight Club8
20KowalczykFilipMPOL2010WarszawaSP nr 4 Mińsk Mazowiecki8
21KowalczykKacperMPOL2009WarszawaSP nr 4 Mińsk Mazowiecki12
22KujdaMichalinaKPOL2010Garwolin12Zapłacono
23KulhawikDianaKPOL2011Mińsk Mazowiecki4
24ŁozaLillaKPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła podstawowa nr 2 Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
25MadziarMikołąjMPOL2011Mińsk MazowieckiSZKOŁA PODSTAWOWA NR 316Zapłacono
26MalinowskiAleksanderMPOL2011Mińsk MazowieckiSZKOŁA PODSTAWOWA NR 38Zapłacono
27MallachPatrykMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła podstawowa nr 2 Mińsk Mazowiecki16Zapłacono
28MikucewiczMarcelMPOLMKDR2009Mińsk MazowieckiKS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki12
29MorawskaEmilia RóżaKPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim12Zapłacono
30MorelowskiJanMPOL2010Mińsk MazowieckiUKS512Zapłacono
31MrozekŁukaszMPOL2011SiedlceSP2 SIEDLCE12Zapłacono
32OklesińskaMajaKPOL2009Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa w Siennicy12Zapłacono
33OłdakHubertMPOL2010Mińsk MazowieckiSP nr 4 Mińsk MazowieckiZapłacono
34OłdakJanMPOL2011AleksandrówSzkoła Podstawowa w Jakubowie8Zapłacono
35PadzikŁukaszMPOLMKDR2010Mińsk MazowieckiUKS516Zapłacono
36PadzikMateuszMPOLMKDR2010Mińsk MazowieckiUKS516Zapłacono
37ParolDominikMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 5Zapłacono
38PatoletaRadosławMPOL2009Huta MińskaSzkoła Podstawowa Huta Mińska8Zapłacono
39PieńkowskiBartoszMPOLMKDR2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 512Zapłacono
40ProczekZosiaKPOL2009Mińsk MazowieckiKS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
41RadzkaAmeliaKPOL2010SiedlceS.P. nr 11 w Siedlcach12
42RekJoannaKPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 512
43RekZofiaKPOL2009Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 512
44RokitaDariaKPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 54Zapłacono
45RutaAleksanderMPOL2010PogorzelWalhalla Fight Club12Zapłacono
46RygulaTeresaKPOLMKDR2009Mińsk MazowieckiKS Zielono-czarni4Zapłacono
47SabaciakŁucjaKPOL2010Minsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
48SokołowskiDawidMPOL2010Mińsk MazowieckiSP ul. Dąbrówki12Zapłacono
49SoszyńskiFilipMPOL2011Stara Wieś8Zapłacono
50SoszyńskiHubertMPOL2009Stara Wieś12Zapłacono
51StrąkMajaKPOLMKDR2011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
52SygaBartoszMPOL2011Mińsk MazowieckiPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa8
53SzabatAnnaKPOL2011GliniakPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa12Zapłacono
54SzabatMateuszMPOL2009GliniakPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa16Zapłacono
55SzczepaniukKrzysztofMPOLMKDR2010Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki12Zapłacono
56SzczęsnyOskarMPOL2011Mińsk MazowieckiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 112Zapłacono
57SzewczykDamianMPOL2009BykowiznaSP nr 612Zapłacono
58SztyborJanMPOLN2011Mińsk MazowieckiSP nr 612
59SzymonMarkowskiMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 516Zapłacono
60ŚliwińskaKseniaKPOLMKDR2011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 58
61ŚliwińskaNadiaKPOLMKDR2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 512
62ŚwiętochowskaKarolinaKPOLMKDR2009Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 58Zapłacono
63ŚwinarskiDominikMPOL2009Mińsk MazowieckiSP nr 4 Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
64TomasiewiczOlgaKPOL2011OsinyKAJDA ATHLETICS TEAM4
65TrzepałkaWandaKPOL2010JózefówSP3Jozefow8
66TurAntekMPOL2011Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki16Zapłacono
67TurkowskiBartoszMPOLMKDR2010Mińsk MazowieckiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 112Zapłacono
68WadasZuzannaKPOL2009Mińsk MazowieckiSzkoła podstawowa nr 2 Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
69WęglińskiPawełMPOL2010Mińsk MazowieckiKS barakuda8Zapłacono
70WilkMichałMPOLMKDR2010Mińsk MazowieckiKS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
71WilkPawełMPOLMKDR2010Mińsk MazowieckiSP nr 612Zapłacono
72WisławskiMichałMPOL2011WarszawaSP 2178Zapłacono
73WitekEwaKPOL2011Mińsk MazowieckiSzkoła w Stojadłach8Zapłacono
74WojtaczkaKingaKPOLMKDR2010Mińsk MazowieckiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 112Zapłacono
75WójcikAlicjaKPOL2009Glinianka12Zapłacono
76ZawadaJakubMPOL2011Pruszkówszkoła podstawowa pruszków8Zapłacono
77ZawadzkiIgnacyMPOL2010Stara NiedziałkaSzkoła Podstawowa w Starej Niedziałce4