maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Biegi Dziecięce i Młodzieżowe 2019 - Bieg Wróżek i Elfów

Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 26 maja 2019
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji www.mosir.org.pl
Kontakt do organizatora: 
Dział Organizacji Imprez i Sportu Młodzieżowego, tel. (25) 752 75 13, imprezy@mosir.org.pl

Współorganizatorzy: 
Klub Sportowy BARAKUDA
Regulamin: Regulamin biegów
.
Bieg Wróżek i Elfów [roczniki 2015-2012] ok. 300 m

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkoleRozm.Pł.
1AfaltowskiOliwierMPOL2012KąkolewnicaSzkoła Podstawowa w Kąkolewnicy8Zapłacono
2BąkWiktoriaKPOL2014Mińsk MazowieckiKS Barakuda8
3BłaszczakWiktorMPOL2012Mińsk MazowieckiPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa4
4BoguszSzymonMPOL2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
5BudzikurMikołajMPOL2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie Nr 38Zapłacono
6ChłopikDominikaKPOL2013Mińsk MazowieckiWalhalla Fight Club4
7ChoinkaMariaKPOL2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie Nr 38Zapłacono
8ChojnowskiPiotrMPOL2012Mińsk MazowieckiPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa4
9ChwesiukStanisławMPOL2012Mińsk MazowieckiKlub Walki Grappler / Szkoła Podstawowa nr512Zapłacono
10CiarkowskiSzymonMPOL2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie Nr5 "Tęczowa Dolina"4Zapłacono
11CzyżowskaJagodaKPOL2015Huta MińskaRaceFighter Gosir Dębe Wlk.4
12CzyżowskaWiktoriaKPOL2012Huta MińskaRaceFighter Gosir Dębe Wlk.8
13GajownikAleksanderMPOL2012Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki8Zapłacono
14GajownikJanMPOL2015Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki4Zapłacono
15GłąbskaŁucjaKPOLMKDR2012Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
16GłąbskiHenrykMPOLMKDR2014Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
17JarekJakubMPOL2014Mińsk MazowiePrzedszkole Wesoła Ciuchcia4Zapłacono
18KaczorowskaJuliaKPOL2012DobreSzkoła Podstawowa im. Konstantego Laszczki12
19KlochJuliaKPOL2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Niepubliczne Świat Odkrywców4
20KorytkoFabianMPOL2012Mińsk MazowieckiKlub Walki Grappler Szkoła Podstawowa nr 38Zapłacono
21KossowskaHannaKPOL2012Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki8Zapłacono
22KościeszaPiotrMPOL2012TargówkaKS Zielono-Czarni8Zapłacono
23KowalikNataliaKPOL2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole nr 1 Mińsk Mazowiecki4
24KowalikTomaszMPOL2012Mińsk MazowieckiPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa8
25KowalskiKacperMPOL2012Dębe WielkieRaceFighter GOSiR Dębe Wielkie4Zapłacono
26KrólIgorMPOL2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 2 Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
27KsiążekAleksandraKPOL2012Minsk MazowieckiNiepubliczne Przedszkole Montessori "Delfinek" w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
28KujdaFranciszekMPOL2012KałuszynSzkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie12Zapłacono
29ŁobodowskaGabrielaKPOL2013SiennicaRaceFighter Gosir Dębe Wlk.8Zapłacono
30MalinowskiMichałMPOL2013Mińsk MazPrzedszkole Heppe Kids8Zapłacono
31MallachZuzannaKPOL2012Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki8Zapłacono
32MatasekMariaKPOL2014Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki4Zapłacono
33MiłobógJuliaKPOL2013MaliszewNiepubliczne Przedszkole "Michałek"4Zapłacono
34MurackiOlafMPOL2015Mińsk MazowieckiNiepubliczne Przedszkole Montessori "Delfinek" w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
35NiewiatowskiMichałMPOL2012Mińsk MazowieckiSalezjańska Szkoła Podstawowa8Zapłacono
36OłdakNorbertMPOL2014Mińsk MazowieckiZapłacono
37OstrowskaAnielaKPOL2014JakubówPrzedszkole Miejskie nr 4 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
38PachaczLauraKPOL2013Mińsk MazowieckiKlub Walki Grappler / Przedszkole Miejskie nr 64Zapłacono
39PachaczMaksymilianMPOL2012Mińsk MazowieckiKlub Walki Grappler / Szkoła Podstawowa nr58Zapłacono
40ParchomenkoJakubMPOL2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie Nr5 "Tęczowa Dolina"4
41PietrzkiewiczStanisławMPOL2012Mińsk MazowieckiKlub Walki Grappler8Zapłacono
42RodzikKubaMPOL2013CegłówBiegacz Cegłów4Zapłacono
43RucińskiDawidMPOL2012KałuszynSzkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie8Zapłacono
44RutaPolaKPOL2015PogorzelWalhalla Fight Club4Zapłacono
45RżyskoZofiaKPOL2013CegłówBiegacz Cegłów4Zapłacono
46SeroczyńskiMikołajMPOL2013Stara Niedziałka4
47SikorskiRafałMPOL2013CegłówBiegacz Cegłów4Zapłacono
48SiporskiJakubMPOL2015Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 4 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
49SiporskiJanMPOL2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 4 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
50SkibaBarbaraKPOL2015Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
51SkibaWojciechMPOL2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
52SłodownikBartoszMPOL2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Niepubliczne "Kredka" w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
53StelmachAntoniMPOL2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie Nr5 "Tęczowa Dolina"4Zapłacono
54StrąkLenaKPOLMKDR2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole nr 1 Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
55SzczepaniukKatarzynaKPOLMKDR2015Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki8Zapłacono
56SzczęsnaAmeliaKPOL2012Mińsk MazSP nr 6 Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
57SzczęsnyIgorMPOL2014Mińsk MazowieckiPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE FUNNY KIDS8Zapłacono
58SzopaIgaKPOLMKDR2015Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie Nr5 "Tęczowa Dolina"4Zapłacono
59SzopaNinaKPOLMKDR2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie Nr5 "Tęczowa Dolina"4Zapłacono
60SztyborEwaKPOL2015Mińsk MazowieckiPrzedszkole nr 1 Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
61ŚwiętochowskaMichalinaKPOLMKDR2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 4 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
62ŚwinarskaPatrycjaKPOL2014Mińsk MazowieckiKlub Malucha Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
63TrepanowskiSzymekMPOLMKDR2015Minsk Mazowiecki4
64TrochimGrzegorzMPOL2014Cyganka4Zapłacono
65TurKarolinaKPOL2013Mińsk MazowieckiKlub Walki Grappler12Zapłacono
66WagnerFilipMPOL2014Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
67WiczukBronisławMPOLMKDR2013Mińsk MazowieckiRaceFighter Gosir Dębe Wlk.4
68WilkOlaKPOL2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
69WilkStaśMPOL2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
70WilkWojtekMPOLMKDR2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 4 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
71WitekPiotrMPOL2014Mińsk MazowieckiSzkoła w Stojadłach4Zapłacono
72WojtaczkaKarolMPOLMKDR2015Mińsk MazowieckiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 14Zapłacono
73WójcikJoannaKPOL2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie Nr5 "Tęczowa Dolina"8
74WójcikKacperMPOL2014Mińsk MazowieckiAUKAW Team4Zapłacono
75WójcikKrzysztofMPOL2015Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie Nr5 "Tęczowa Dolina"4