maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

II BIEG FLORIANA

Miejsce i data imprezy: Lubliniec, 05 maja 2019
Organizator: Ochotnicza Straż Pożarna w Lublińcu
Urząd Miejski w Lublińcu
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1WielichowskiŁukaszMPOLBIEGOpoleKB ODRA OPOLE
2WielichowskaMilenaKPOLDZIECI, DZ1OpoleKB ODRA OPOLE
3WręczyckiŁukaszMPOLBIEGLubliniec5 Pułk Chemiczny Tarnowskie Góry
4SerafinJakubMPOLDZIECI, CH2LubliniecSzkoła Podstawowa Nr 1 w Lublincu
5SerafinSzymonMPOLBIEGLubiniecMafia Team
6KwokaJuliaKPOLDZIECI, DZ2StrzebińWKB META Lubliniec
7KwokaKrzysztofMPOLDZIECI, CH1Strzebiń
8MatusekŁukaszMPOLBIEGBorki Wielkie
9StelmaszczykDominikMPOLBIEGCzęstochowaJestLepiejRunTeam
10StelmaszczykMichałMPOLDZIECI, CH2CzęstochowaJestLepiejRunTeam
11StelmaszczykAgnieszkaKPOLBIEGCzęstochowaJestLepiejRunTeam
12KordzińskiKazimierzMPOLBIEGLubliniecMafia Team Lubliniec
13SwobodaLeszekMPOLBIEGSolarniaMafia Team Lubliniec
14SebastianRyszardMPOLDZIECI, CH1LubliniecSłota Schody Sprint
15Serzysko-WieczorekBernadetaKPOLBIEGCiasnaMafia Team Lubliniec
16KaczorowskiMarekMPOLBIEGKochanowiceOSP Kochanowice
17KaczorowskiMariuszMPOLDZIECI, CH2KochanowiceOSP Kochanowice
18KaczorowskiMarcelMPOLDZIECI, CH1KochanowiceOSP Kochanowice
19KaczorowskaMartaKPOLDZIECI, DZ1Kochanowice
20RogoczAdrianMPOLDZIECI, CH1SadówPrzedszkole im. Kubusia Puchatka w Sadowie
21RogoczAgataKPOLDZIECI, DZ2SadówSzkoła podstawowa im. 74GPP w Sadowie
22PiegzaDawidMPOLBIEGKrupski MłynGibke Gizdy
23NowakowskiWojciechMPOLBIEGZabrze
24SłotaKarolMPOLBIEGLubliniecSłota Schody Sprint
25SłotaGabrysiaKPOLDZIECI, DZ1LubliniecSłota Schody Sprint
26SłotaMaciejMPOLDZIECI, CH2LubliniecSłota Schody Sprint
27WróbelMarcelinaKPOLDZIECI, DZ1LubliniecSłota Schody Sprint
28MłynarczykEdytaKPOLBIEGRudnikiFalstart RUDNIKI
29KowalikDamianMPOLBIEGLubliniecEthosEnergy
30MałczakMarcinMPOLBIEGCiasnaMafia Team Lubliniec
31DryllNikolaKPOLDZIECI, DZ2LubliniecSP1 Lubliniec
32DryllJakubMPOLDZIECI, CH2LubliniecSP1 Lubliniec
33KowalczykBożenaKPOLBIEGKoszwice
34KowalczykJózefMPOLBIEGKoszwice
35BrolHenrykMPOLBIEGGlinicaPASZE BIOS KOCHANOWICE
36GinterEmiliaKPOLDZIECI, DZ1LubliniecPrzedszkole Miejskie nr 6
37GinterJustynaKPOLDZIECI, DZ1LubliniecPrzedszkole Miejskie nr 6
38StrzodaJoannaKPOLBIEGSieraków ŚląskiLKS Sieraków Śląski
39GajowskiMarcinMPOLBIEGSieraków ŚląskiEthosEnergy Poland SA
40GajowskaLauraKPOLDZIECI, DZ1LubliniecLece z tatą i mamą
41GrzywnaMarekMPOLBIEGWojciechówlzs wojciechów
42WłodarczykPawełMPOLBIEGOpoleKB ODRA OPOLE
43BryłaJarosławMPOLBIEGLubliniec
44PotempaWojciechMPOLBIEGBoronów
45KubickiMariuszMPOLBIEGKluczborkKluczborska Grupa Biegowa
46KubickiMaksymilianMPOLDZIECI, CH2KluczborkOpolsar
47KubickaPolaKPOLDZIECI, DZ1KluczborkO[polsar
48KandoraPawełMPOLDZIECI, CH2PawonkówOSP Łagiewniki Wielkie
49KandoraWiktorMPOLDZIECI, CH1PawonkówOSP Łagiewniki Wielkie
50LisBartekMPOLDZIECI, CH2LubliniecWKB META Lubliniec
51SzleperŁukaszMPOLBIEGLubliniec
52BambynekPawełMPOLDZIECI, CH1KonopiskaZSP w Herbach
53SzymkowskiKrzysztofMPOLBIEGCzestochowa
54MarońMarcinMPOLBIEGRusinowicePiekarnia Kampa
55MarońJakubMPOLDZIECI, CH1Rusinowice
56WittEwaKPOLBIEGWęglowiceAktywna Wręczyca
57BambynekAndrzejMPOLBIEGLubliniecWKB META Lubliniec
58MazurNikodemMPOLDZIECI, CH2LubliniecSP1 Lubliniec
59DrewniakKlaudiaKPOLBIEGLubliniecZSZ Lubliniec
60DrewniakJarosławMPOLBIEGLubliniecOld-star
61PiskorzAdamMPOLBIEGLubliniec1974
62PiskorzOliwiaKPOLDZIECI, DZ2LubliniecSP1 Lubliniec
63SkworcGrzegorzMPOLBIEGSiemianowice ŚląskieCoJaBiegne Team
64SkworcBetinaKPOLBIEGSiemianowice Śląskie
65SkworcDamainMPOLDZIECI, CH1Siemianowice Śląskie
66SkworcŁukaszMPOLDZIECI, CH2Siemianowice Śląskie
67MuchaMateuszMPOLBIEGSiemianowice
68SękiewiczJanuszMPOLBIEGCzęstochowaZabiegani Częstochowa
69MazurKamilMPOLBIEGSosnowiec