maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich
Miejsce i data imprezy: Kaczki Średnie , 24 maja 2019
Organizator: ZSR CKP Kaczki Średnie

Regulamin: Regulamin biegu

Oświadczenie osoby niepełnoletniej

.

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/SzkołaPł.
1WojtkowiakAndrzejMPOL6M, M21960Słodków KoloniaEKS Słodków
2SkotarczykBeataKPOL3K, K21967Słupca
3WawrzyniukMałgorzataKPOL3K, K21968Turek
4MejsnerPawełMPOL6M, M21972TurekMorsy Turek
5PolińskiPrzemysławMPOL6M, M11974TurekZiemia Turkowska
6BudkaJacekMPOL6M, M11975TurkowiceKB Geotermia Uniejów
7GrześkiewiczJoannaKPOL3K, K11975Słupca
8HelwinKatarzynaKPOL3K, K11975StrzałkowoSłupecka grupa biegowa
9JasakDariuszKPOL6M1975TurekZSR CKP Kaczki Średnie
10KrawczykArkadiuszMPOL6M, M11975SmolinaTeleszyna Przykona
11RybakKatarzynaKPOL3K, K11975Słodków Kol.13A
12BajzertFilipMPOL6M, M11976Przykona
13GórskaJoankaKPOL3K, K11976SłupcaSłupecka grupa biegowa
14KaczanDanielMPOL6M, M11977MargoninKolegium Sędziów Konin
15BłażejewskaEwelinaKPOL3K, K11979Słupca
16WichorskiKrzysztofMPOL6M, M11979TurekZSR CKP Kaczki Średnie
17GryceczkoJacekMPOL6M, M11980Cisew
18JakubowskaArletaKPOL3K, K11980Kaczki ŚrednieZSR CKP Kaczki Średnie
19SobczakDanielMPOL6M, M11980Smulsko
20DryjańskaAngelikaKPOL3K, K11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
21WdowińskiDamianMPOL6M, M11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
22BukowieckiKrzysztofMPOL6M, M11982MiędzylesieKB Maraton Turek
23CiesielskaAgnieszkaKPOL3K, K11982Koszuty-Parcele
24JózefiakKamilaKPOL3K, K11982SłupcaGrupa Biegowa Słupca
25Kowalewska - GołdykaBernadetaKPOL3K, K11982Turek
26ManikowskaMartaKPOL3K, K11982Ciążeń
27GołdykaTomaszMPOL6M, M11983Turek
28ŁukasikMichałMPOL6M, M11983Cisew
29GlowackaMariolaKPOL3K, K11984Koszuty Parcele4
30ŚwierkKrzysztofMPOL6M, M11984TurekZSR CKP Kaczki Średnie
31BadowskiWaldemarMPOL6M, M11985OlesinKolegium Sędziów Konin
32TyczinaKamilMPOL6M, M11985Słodków KoloniaCnc TEAM
33WichorskiPiotrMPOL6M, M11985TurekZSR CKP Kaczki Średnie
34AnastaziakTomaszMPOL6M, M11986Słodków KoloniaEKS Słodków
35LebiedzińskiMichałMPOL6M, M11986Olesin
36ŁukasikMarcinMPOL6M, M11986Cisew
37MaciaszekEwelinaKPOL3K, K11986Turek
38PietraszekŁukaszMPOL6M, M11987Kalisz
39PękaczBartłomiejMPOL6M, M11988TurekZSR CKP Kaczki Średnie
40WernerKatarzynaKPOL3K, K11989MalanówKKB Finisz Kalisz
41WichorskiLukaszMPOL6M, M11989Turek
42WytlibŁukaszMPOL6M, M11989Turek
43PietrzakBłażejMPOL6M, M11990Psary
44TrochaKamilMPOL6M, M11990Grabieniec
45MarciniakKrzysztofMPOL6M, M11991TurekLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
46WasielewskiJakubMPOL6M, M11991TurekTurek
47ZiębaEwelinaKPOL3K, K11991TurekZSR CKP Kaczki Średnie
48RobakRafałMPOL6M, M11992BrudzyńOSP Brudzyń
49WernerPiotrMPOL6M, M11992CelestynyTEAM Werner
50MajdaSzymonMPOL6M, M11993TurekTurek
51OgrodowczykPatrykMPOL6M, M11993MalanówZSR CKP Kaczki Średnie
52WernerRobertMPOL6M, M11994MalanówTeam Werner
53ChudzikEwaKPOL3K, K11995Dobra, Turecki, WielkopolskieZSR CKP Kaczki Średnie
54JakubowskiMichałMPOL6M, M11995Kaczki ŚrednieCnc TEAM
55KarniszewskiMichałMPOL6M, M11995Słodków
56MajcherekPatrykMPOL6M, M11995Cisew
57AdamekAdrianMPOL6M, M11996Cisew
58FilipowiczKrzysztofMPOL6M, M11996GrąbkówZSZ Turek
59GromadaMateuszMPOL6M, M11997RogówTeleszyna Przykona
60DombrowskiPiotr "tumek"MPOL6M, M11998Łęg Piekarski
61GosińskaJolantaKPOL3K, K11998Poddębice
62KacprzakPatrykMPOL6M, M11998Dzierżawy
63SawickiKrzysztofMPOL6M, M11998CisewZSR CKP Kaczki Średnie
64CieślakPatrycjaKPOL3K, K11999Kowale PańskieZSR CKP Kaczki Średnie
65GralakOliwiaKPOL3K, K11999Pełczyska
66AdamekErykMPOL3SZ, UG2000TurekZSR CKP Kaczki Średnie
67WaliszekKamilMPOL6M, M12001KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
68AleksanderekAlicjaKPOL3SZ, UG2002CisewLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
69BorkowskiDawidMPOL6M2002WartkowcieZSR CKP Kaczki Średnie
70GeblerPrzemysławMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
71GłogowskiDamianMPOL3SZ, UG2002ŻukiZSR CKP Kaczki Średnie
72KapłonekFilipMPOL3SZ, UG2002KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
73KarbowaOliwiaKPOL3SZ2002DobraLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
74LewandowskiKacperMPOL3SZ2002TurkowiceZSR CKP Kaczki Średnie
75MakówkaMonikaKPOL3SZ, UG2002ChrapczewZSR CKP Kaczki Średnie
76MarciniakSzymonMPOL3SZ, UG2002WartkowiceLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
77MarendziakJakubMPOL3SZ, UG2002LaskiLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
78MiśkiewiczPatrycjaKPOL3SZ, UG2002UniejówZSR CKP Kaczki Średnie
79NowakowskaKlaudiaKPOL3SZ2002DobraZSR CKP Kaczki Średnie
80OlszakPiotrMPOL3SZ, UG2002Kaczki ŚrednieLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
81PilarekLenaKPOL3SZ, UG2002WrzącaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
82PrzybyłDariaKPOL3SZ, UG2002Słodków KoloniaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
83StawickaPaulinaKPOL3SZ, UG2002PoddębiceZespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach
84StołowskiDawidMPOL3SZ, UG2002TurekZSR CKP Kaczki Średnie
85SypniewskiSzymonMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
86SzymańskaKlaudiaKPOL3SZ2002PrzykonaZSR CKP Kaczki Średnie
87AntczakAnielaKPOL3SZ, UG2003TurekZSR CKP Kaczki Średnie
88BarańskaKatarzynaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
89HubertPatrycjaKPOL3SZ2003Budy Słodkowskie
90JońskaKarolinaKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie
91KaźmierczakAgataKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie
92MichalskaPatrycjaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
93RembasMaciejMPOL3SZ2003Grabieniec
94RybakPawełMPOL3SZ2003Turek
95SkierskiGabrielMPOL3SZ, UG2003Żuki
96SobczakPiotrMPOL3SZ2003Grabieniec
97WągielAnnaKPOL3SZ2003Dziadowice
98KurzawaBartoszMPOL3SZ2004Turkowice
99AntczakTobiaszMPOL3SZ, UG2010TurekZSR CKP Kaczki Średnie