maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich
Miejsce i data imprezy: Kaczki Średnie , 24 maja 2019
Organizator: ZSR CKP Kaczki Średnie

Regulamin: Regulamin biegu

Oświadczenie osoby niepełnoletniej

.

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/SzkołaPł.
1AleksanderekAlicjaKPOL3SZ, UG2002CisewLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
2AntczakAnielaKPOL3SZ, UG2003TurekZSR CKP Kaczki Średnie
3BarańskaKatarzynaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
4BłażejewskaEwelinaKPOL3K, K11979Słupca
5ChudzikEwaKPOL3K, K11995Dobra, Turecki, WielkopolskieZSR CKP Kaczki Średnie
6CiesielskaAgnieszkaKPOL3K, K11982Koszuty-Parcele
7CieślakPatrycjaKPOL3K, K11999Kowale PańskieZSR CKP Kaczki Średnie
8DryjańskaAngelikaKPOL3K, K11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
9GlowackaMariolaKPOL3K, K11984Koszuty Parcele4
10GosińskaJolantaKPOL3K, K11998Poddębice
11GórskaJoankaKPOL3K, K11976SłupcaSłupecka grupa biegowa
12GralakOliwiaKPOL3K, K11999Pełczyska
13GrześkiewiczJoannaKPOL3K, K11975Słupca
14HelwinKatarzynaKPOL3K, K11975StrzałkowoSłupecka grupa biegowa
15HubertPatrycjaKPOL3SZ2003Budy Słodkowskie
16JakubowskaArletaKPOL3K, K11980Kaczki ŚrednieZSR CKP Kaczki Średnie
17JasakDariuszKPOL6M1975TurekZSR CKP Kaczki Średnie
18JońskaKarolinaKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie
19JózefiakKamilaKPOL3K, K11982SłupcaGrupa Biegowa Słupca
20KarbowaOliwiaKPOL3SZ2002DobraLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
21KaźmierczakAgataKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie
22Kowalewska - GołdykaBernadetaKPOL3K, K11982Turek
23MaciaszekEwelinaKPOL3K, K11986Turek
24MakówkaMonikaKPOL3SZ, UG2002ChrapczewZSR CKP Kaczki Średnie
25ManikowskaMartaKPOL3K, K11982Ciążeń
26MichalskaPatrycjaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
27MiśkiewiczPatrycjaKPOL3SZ, UG2002UniejówZSR CKP Kaczki Średnie
28NowakowskaKlaudiaKPOL3SZ2002DobraZSR CKP Kaczki Średnie
29PilarekLenaKPOL3SZ, UG2002WrzącaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
30PrzybyłDariaKPOL3SZ, UG2002Słodków KoloniaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
31RybakKatarzynaKPOL3K, K11975Słodków Kol.13A
32SkotarczykBeataKPOL3K, K21967Słupca
33StawickaPaulinaKPOL3SZ, UG2002PoddębiceZespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach
34SzymańskaKlaudiaKPOL3SZ2002PrzykonaZSR CKP Kaczki Średnie
35WawrzyniukMałgorzataKPOL3K, K21968Turek
36WągielAnnaKPOL3SZ2003Dziadowice
37WernerKatarzynaKPOL3K, K11989MalanówKKB Finisz Kalisz
38ZiębaEwelinaKPOL3K, K11991TurekZSR CKP Kaczki Średnie
39AdamekAdrianMPOL6M, M11996Cisew
40AdamekErykMPOL3SZ, UG2000TurekZSR CKP Kaczki Średnie
41AnastaziakTomaszMPOL6M, M11986Słodków KoloniaEKS Słodków
42AntczakTobiaszMPOL3SZ, UG2010TurekZSR CKP Kaczki Średnie
43BadowskiWaldemarMPOL6M, M11985OlesinKolegium Sędziów Konin
44BajzertFilipMPOL6M, M11976Przykona
45BorkowskiDawidMPOL6M2002WartkowcieZSR CKP Kaczki Średnie
46BudkaJacekMPOL6M, M11975TurkowiceKB Geotermia Uniejów
47BukowieckiKrzysztofMPOL6M, M11982MiędzylesieKB Maraton Turek
48DombrowskiPiotr "tumek"MPOL6M, M11998Łęg Piekarski
49FilipowiczKrzysztofMPOL6M, M11996GrąbkówZSZ Turek
50GeblerPrzemysławMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
51GłogowskiDamianMPOL3SZ, UG2002ŻukiZSR CKP Kaczki Średnie
52GołdykaTomaszMPOL6M, M11983Turek
53GromadaMateuszMPOL6M, M11997RogówTeleszyna Przykona
54GryceczkoJacekMPOL6M, M11980Cisew
55JakubowskiMichałMPOL6M, M11995Kaczki ŚrednieCnc TEAM
56KacprzakPatrykMPOL6M, M11998Dzierżawy
57KaczanDanielMPOL6M, M11977MargoninKolegium Sędziów Konin
58KapłonekFilipMPOL3SZ, UG2002KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
59KarniszewskiMichałMPOL6M, M11995Słodków
60KrawczykArkadiuszMPOL6M, M11975SmolinaTeleszyna Przykona
61KurzawaBartoszMPOL3SZ2004Turkowice
62LebiedzińskiMichałMPOL6M, M11986Olesin
63LewandowskiKacperMPOL3SZ2002TurkowiceZSR CKP Kaczki Średnie
64ŁukasikMarcinMPOL6M, M11986Cisew
65ŁukasikMichałMPOL6M, M11983Cisew
66MajcherekPatrykMPOL6M, M11995Cisew
67MajdaSzymonMPOL6M, M11993TurekTurek
68MarciniakKrzysztofMPOL6M, M11991TurekLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
69MarciniakSzymonMPOL3SZ, UG2002WartkowiceLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
70MarendziakJakubMPOL3SZ, UG2002LaskiLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
71MejsnerPawełMPOL6M, M21972TurekMorsy Turek
72OgrodowczykPatrykMPOL6M, M11993MalanówZSR CKP Kaczki Średnie
73OlszakPiotrMPOL3SZ, UG2002Kaczki ŚrednieLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
74PękaczBartłomiejMPOL6M, M11988TurekZSR CKP Kaczki Średnie
75PietraszekŁukaszMPOL6M, M11987Kalisz
76PietrzakBłażejMPOL6M, M11990Psary
77PolińskiPrzemysławMPOL6M, M11974TurekZiemia Turkowska
78RembasMaciejMPOL3SZ2003Grabieniec
79RobakRafałMPOL6M, M11992BrudzyńOSP Brudzyń
80RybakPawełMPOL3SZ2003Turek
81SawickiKrzysztofMPOL6M, M11998CisewZSR CKP Kaczki Średnie
82SkierskiGabrielMPOL3SZ, UG2003Żuki
83SobczakDanielMPOL6M, M11980Smulsko
84SobczakPiotrMPOL3SZ2003Grabieniec
85StołowskiDawidMPOL3SZ, UG2002TurekZSR CKP Kaczki Średnie
86SypniewskiSzymonMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
87ŚwierkKrzysztofMPOL6M, M11984TurekZSR CKP Kaczki Średnie
88TrochaKamilMPOL6M, M11990Grabieniec
89TyczinaKamilMPOL6M, M11985Słodków KoloniaCnc TEAM
90WaliszekKamilMPOL6M, M12001KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
91WasielewskiJakubMPOL6M, M11991TurekTurek
92WdowińskiDamianMPOL6M, M11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
93WernerPiotrMPOL6M, M11992CelestynyTEAM Werner
94WernerRobertMPOL6M, M11994MalanówTeam Werner
95WichorskiKrzysztofMPOL6M, M11979TurekZSR CKP Kaczki Średnie
96WichorskiLukaszMPOL6M, M11989Turek
97WichorskiPiotrMPOL6M, M11985TurekZSR CKP Kaczki Średnie
98WojtkowiakAndrzejMPOL6M, M21960Słodków KoloniaEKS Słodków
99WytlibŁukaszMPOL6M, M11989Turek